Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей34Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 8
Показано с 51 по 60 из 77.
    Banned

Re: Ющенко в другому турі підтримає Януковича

Вообще шут их разберет, что у них там в голове...
    Все равно страну (т.е. нас с вами) они грабят дружно и складно

ТАК!

и страна и политики достали (другое слово) в доску
    Пророк

Шановні виборці, що голосували в першому турі за Ющенка - дівчата, і ще мабуть RAMM... les... вибачайте коли помиляюсь.
    хочу спитати:

в останні дні Ющенко робить багато невластивих йому різкіх рухів, очевидно спрямованих на підтримку Януковича.
    - він посприяв усуненню Луценка з посади міністра, голосами брата Петра і закарпатських сепаратистів Балоги;
    - він допоміг ПР проштовхнути зміни зо закону про вибори, за 3 дні до голосування, так само голосами частини депутатів НУ (нагадаю, закон робить виборчі комісії взагалі непотрібними. для затвердження протоколу не потрібен навіть кворум. достатньо одного чувака з печаткою. закон був відхилений профільним комітетом, розкритикований Комітетом виборців України, притомною частиною НУ (Кармазін, Гриценко) і доповідачем Ради Європи для України як такий, що відкриває простір для фальсифікацій);
    - він блискавично підписав цей закон, хоча зазвичай у нього тижнями не доходять до цього руки;
    - він за півдня звільнив з посади голову Дніпропетровської ОДА, варто тому було висловитись навіть не на підтримку Тимошенко, а за чесні вибори, сказавши, що він не допустить голосування, як в дніпропетрвському наркодиспансері, де Янукович в першому турі набрав 90%;
    - і в той же час він вперто не помічає відверто антиукраїнських програмних заяв Януковича (про статус російської мови, про перебування ЧФ, про передачу газової труби; Азарова - про затримання російських ФСБшників)

питання таке: чи не здається вам, що Ющенко якось той... перейшов межі пристойності? я ж сподіваюсь, ви не думаєте, що ці дії спрямовані на благо України...
    пишу не для того, щоб шукати винуватих. для розбору польотів не час. але ж іще не пройшов 2-й тур...
    Постійний відвідувач

Навіть колишні суперники об'днуются заради того щоб не допустити її до влади.
    Пророк

vetal115, я питав не вас. з вами зрозуміло.
    Новачок

Коли був майдан на площі люди хотіли змін і стояли за це, та вони помилково думали, що обравши Ющенко їм самим не доведеться нічого робити. І коли все скінчилося пішли по домівках і далі беруть хабарі як і дають, обманують одне одного на ринку, несумлінно виконують свою роботу...
    А потім вистачає нахабності казати що Ющенко нас зрадив!
    Зануда

Ответ Сообщение от Ульотний Посмотреть сообщение
    А потім вистачає нахабності казати що Ющенко нас зрадив!
    Мені прикро, що він не зміг виконати обіцянки. Це теж нахабство?
    Нехай навіть це було неможливо (посадити бандитів у в'язниці, наприклад)...але я б хотів знати чому, мати якусь інформацію, пояснення. Але я їх не чую, я бачу лише, немов у німому кіно, як Борис Колєсніков, Анатолій Близнюк, Сергій Ківалов та ін. отримують нагороди...я не розумію.
    Пророк

Ульотний, я ж не про це питав. я питав, чи не здається прихильникам Ющенка, що він відверто підтримує Януковича, перейшовши межу пристойності. бо факти наштовхують саме на цю думку. я би сказав, лише сліпий цього не бачить. чому - то вже інша справа.
    Офтоп:
    нащо ви переводите стрілки з Ющенка на мене? я не беру хабарів і не даю. я роблю свою справу як громадянин і плачу налоги. а він, як президент, має забезпечити дотримання конституції. я не розумію, як я маю робити щось замість нього (чи він замість мене).
    і з чого ви взяли, що люди на майдані хотіли ніц не робити? зовсім ні. але я не хочу продовження цієї дискусії - це потім. я хочу відповіді на запитання, може хтось все-таки спробує дати.
    Філософф

Люди кажуть - перед смертю не надихаєшся, але деякі намагаються ...
    Просто можна було б це робити трохи пристойніше, чи що. Але ж нашим політикам начхати, як вони виглядатимуть в очах оточуючих, головне - повище сісти на щаблях влади. Нехай я в політиці не тямлю, але наша влада виглядає так. Взяти хоча б передвиборні агітації - це ж гидотство було, хто більше бруду виллє. Ніякої пристойності, або хоча б елементарної вихованості. Мені соромно за них.Якщо раніше цей бруд був хоч трохи завуальований, то зараз прямим текстом.
    Постійний відвідувач

А хіба він не зрадив нас? Коли ми стояли проти Я.. і замість Я вибрали його.. А він уже вдруге з Я знюхався і всіляко підтримує його (це того хто не вважає голодомор геноцидом, навіть такій хворій темі для себе поступився)... Ще хотілося б взнати а це правда, що Ющь прибирав спостерігачів Юль? І звільнив губернатора на Донеччини за те що він симпатизував Юль?
+ Ответить в теме
Страница 6 из 8