Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей34Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 8
Показано с 31 по 40 из 77.
    Пророк

Re: Ющенко в другому турі підтримає Януковича

Офтоп:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ммм... плюс піццот! за Наших!

И я за Наших!
    оцей пункт нада повісить. на трємпель хотяби
    Думал что в Полтаве не знают шо такое тремпель, потому выбрал плечики )

Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Вся наша "элита" имет массы недостатков. Если гипотетически у каждого из них недостатки вынести за скобки, то получим в остатке, например:

Ющенко - финансист, хобби - пчеловодстово.
    Янукович - завгар, хобби - ?
    Тимошенко - платье от Луи Виттона, хобби - ?

Кому бы вы доверили управление страной? Финансисту? Завгару? Платью на плечиках?
    чет вариантов как то маловато...
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    чет вариантов как то маловато...
    Лень было для всех прописывать. Вечер уже...
    Пророк

Вся наша "элита" имет массы недостатков. Если гипотетически у каждого из них недостатки вынести за скобки, то получим в остатке, например:

Ющенко - финансист, хобби - пчеловодстово.
    Янукович - завгар, хобби - ?
    Тимошенко - платье от Луи Виттона, хобби - ?

Кому бы вы доверили управление страной? Финансисту? Завгару? Платью на плечиках?
    Якби було та як ви кажете, я би довірив фанансисту. Але я не можу їхні недоліки винести за дужки, бо вони важливіші за їхні чесноти (в кого такі є). Я би залишив за дужками саме їх примарні позитивні якості.
    Тоді вибір буде приблизно такий:

Ющенко - закумарене самозакохане ледащо, декларує українські цінності.
    Янукович - колишній зек, чия особиста справа лежить у Москві; декларує антиукраїнські цінності.
    Тимошенко - цинічний популіст; декларує українські цінності.

і вибір буде - проти кого ви проголосуєте.
    Пророк

Лень можно вылечить, а вот два др.случая не лечатся.
    Пророк

Лень можно вылечить, а вот два др.случая не лечатся.
    ви в це вірите? я - ні.
    і історичний досвід на моєму боці....
    Пророк

да тут не за кого голосовать
    Філософф

По мне, так обе эти личности в Президенты Украины не годятся.
    В чем то их профнепригодности разные, в чем-то очень близкие.
    Оба себя уже проявили (показали) на руководящих постах.
    Не тянут они на эту должность.
    Та сто процентів не тягнуть.Просто Янек може поховати національну Україну(як Лукашенко поховав національну Білорусь) а Тимошенко її не поховає.Звідси і мій вибір.А в економіці дійсно добра від обох не жди

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    якби я був турист в цій країні і голосував чіста по кріколу, я би тиж збоку спостерігав, як вони мочать одне одного і країну заразом. але я тут збираюся жити, тому зроблю хоча б мінімум на виборах, щоб не мати над собою схваленого у москві зека.
    я голосував за кучму проти симоненка і нітрохи не шкодую. кучма був президентом неграмотним, некультурним і непатріотичним, але залишив країну в кращому стані, ніж вона зараз. і мова не про економіку, а про її міцність.
    а то президент ніби патріотичний, але вся антиукраїнська зграя почувається як у христа за пазухою. там пам'ятник катерині, там ювілей перемоги російської зброї, там дайош русинську автономію бо-голова-президентського-секретаріату-балога не хоче бути в україні, і нікому діла нема.
    ви це називаєте свободою? яка в біса свобода, коли це сводоба від закону, свобода красти і право сильного - приніс підроблене рішення суду (чи підроблений диплом, доречі), пригнав охоронців, захопив, перепродав - і гуляй! а Президента це не обходить. у нього є важливі справи: він думає за державу.
    тільки не робить нічого.

отож бо і я про те.
    але він би мав собі адресувати ці слова. а то схема проста: 10 млн гривень від Колесникова на Лікарню майбутнього (див. сайт) - Колесникову орден - видавець книги "Донецька мафія" Пенчук в тюрмі. "Бандитам тюрми".
    Та сама схема з Фірташем.
    Та сама схема з Черновецьким.

Про тигрюлю писати не буду, бо не в тему. але плакати "ми здобули євро 2012" або "ми залучили скількись там млрд інвестицій" - то просто приписування чужих заслуг.

профанація.
    він же на роботі, чорт забирай! хай робе.
    от не люблю я, коли багато б'ють себе в груди і ніфіга не роблять. краще менше слів, більше справ.
    а то він видав указ про ліквідацію пам'ятників тоталітаризму, який ніхто не виконує, образився на народ і пішов у внутрішню еміграцію сам до себе.
    краще би звернув увагу на Полтаву на 300-річчя, може не було би тут російського шабашу.

я не буду спорити, бо я і сам такої думки.
    я тільки звертаю увагу на те, що чинний президент їздить по країні і критикує одну із цих фігур (часто - дуже тупо і бездоказово, типу "вона призначить Медведчува генпрокурором", забувши, що Генпрокурора затверджує ВР, і забувши, кого призначив він сам. і взагалі, він що, Ванга?), оминаючи увагою іншого, у якого в переліку невідкладних справ - російська мова, визнання Південної Осетії та інші добрі справи.

ну та подивимся. я би хотів не побачити такої ганьби, як пряма агітація за Януковича.
    Як кажуть повний ППКС

кстаті, якшо кремліни кажуть що Ющ поганий, знач він для нас хароший.

комусь муляють чужі нагороди?
    Ну особисто мені як людині сім"я якої вішала помаранчеві плакати дуже муляє орден Ківалову.
    Хоча я ні за кого не агітую.І зокрема погоджуюсь що підхихикування кремлінам доволі негативне іявище яке сильно на біло червону сторону кидає тінь
    Нервова, курррва

Тимошенко - цинічний популіст
    + теж колишній зек, закумарене самозакохане, вживаюче кокаїн (ну, шоп тіпа не буть ледащом) сущєство. При чому ехвект від останнього створює завісу зайнятості. А насправді - шо вона робить? А? Обнімаєцця з тиграми?
    Пророк

nickeler, то ви вважаєте, що це нормально, що Ющ роздає награди Потебеньку-Колесникову-Ківалову? а мені, тіпа, муляє?
    о да. мені муляє.
    особливо коли "бандити", яким обіцяно було "тюрми", діляться з "руками, які не крали". приклади я наводив. і, як би це сказати, недорого їм це задоволення коштує.
    я за нікчему можу голосувати лише як останню надію від Яника. але він з Яником спільну мову знайшов набагато легше, ніж з Тимошенко. Всі ці меморандуми-універсали ми бачили, як і їх наслідки теж.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 8