Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей34Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 8
Показано с 11 по 20 из 77.
    Нервова, курррва

Re: Ющенко в другому турі підтримає Януковича

Я маю на увазі, шо так скажуть навіть такі мертві політично фігури.
    Не те, що Президент країни.

Філософф

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    бугога! Уніан така сама продажна штука. Чи й не кредит довіри, Прямо бібісі. Таке сказали!
    Хто вчора дивився Інтер, той чув і бачив, шо все спростовано.
    Козачку заплатили немало, Козачок звільнився, Козачок накакав, Козачок зникне, про Козачка ніде й не почують, місія Козачка виконана, можна й харакірі робить... Козачку...
    Порівняйте скільки раз за останні пів року Ющенко критикував Тимшенко а скільки Януковича. Особисто мені вже давно здаєьться щодля Президента Янукович чогось став меншим злом.І по фіг як то кажуть що він волохатий.Хоча сама новина може бути і провокацією
    змія болотяна ОЧКОва

а шо його Януковича критикувать? За шо, тоість? по факту існування всі і так знають шо він за олєнь. а за діла праведні...своє він одгрібає. шо він робить вапше? зі своїми крутими дядьками в ресторані засідання опозиційного уряду проводить. чи й не повод для критики...
    Пророк

Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    sharasha, смотрел я вчера Интер....с него все тупо РЖАЛИ...человек не понимает вообще, что происходит...
    сказал, что выйдет во второй круг вместе с яныком....назначит премьером яценюка....полное отрешение от реальности
    ну да... я тіко не доганяю, чому він хоче вийту в другий тур саме з Яником. чимось він йому припав до душі.

але то найменше з усіх питань, які можна було би поставити, якби на них хтось відповідав.
    Філософф

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    а шо його Януковича критикувать? За шо, тоість? по факту існування всі і так знають шо він за олєнь. а за діла праведні...своє він одгрібає. шо він робить вапше? зі своїми крутими дядьками в ресторані засідання опозиційного уряду проводить. чи й не повод для критики...
    Дик наш проводир називає себе великим борцем за мову культуру,незалежність і інші подібні речі цінності.Тому не вказати своїм прихильникам чітко і однозначно хто головний ворог цих ідеалів доволі дивно.

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ну да... я тіко не доганяю, чому він хоче вийту в другий тур саме з Яником. чимось він йому припав до душі.

.
    Вважає мабуть що тоді за нього проголосують аби не за янека.П
    Пророк

В принципі, чекали недовго. В Секретаріаті Президента уже розповідають, що Янукович ліпший за Тимошенко.

Олександр Шлапак у інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Якщо говорити про вибори, то люди повинні обирати тих, хто буде підтримувати політику не дуже дефіцитного бюджету, хто буде підтримувати політику незалежного Нацбанку, і хто буде підтримувати політику досить твердих грошей", - сказав він.

Шлапак переконаний, що прем'єр Юлія Тимошенко у разі обрання президентом намагатиметься взяти під контроль Нацбанк "з тим, що Україну врятує друкарський верстат". На його думку, при такому розвитку подій "гривня буде завалена".

"Як поведе себе Віктор Федорович, сказати складніше, але, тим не менше, сподіваюся на те, що не будуть допущені перекоси в цьому випадку", - сказав представник секретаріату президента
    "
    Філософф

Весело.Тобто той люди кого залякували виборців в 2004,ті хто громив виборчі дільниці,ті хто є свідомими ворогами всіх тих цінностей які Ющенко проголошує за національні вони кращі за його колишню соратницю по Майдану.От тобі і патріотизм як тільки дійшла справа до особистиої нелюбові зразу аби і російську вели аби і економіку підвищеннями розвалили тільки щоб Тимошенко не пустити.Тьху та й годі.
    Пророк

В принципі, чекали недовго. В Секретаріаті Президента уже розповідають, що Янукович ліпший за Тимошенко.

Олександр Шлапак у інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Якщо говорити про вибори, то люди повинні обирати тих, хто буде підтримувати політику не дуже дефіцитного бюджету, хто буде підтримувати політику незалежного Нацбанку, і хто буде підтримувати політику досить твердих грошей", - сказав він.

Шлапак переконаний, що прем'єр Юлія Тимошенко у разі обрання президентом намагатиметься взяти під контроль Нацбанк "з тим, що Україну врятує друкарський верстат". На його думку, при такому розвитку подій "гривня буде завалена".

"Як поведе себе Віктор Федорович, сказати складніше, але, тим не менше, сподіваюся на те, що не будуть допущені перекоси в цьому випадку", - сказав представник секретаріату президента
    "

Был дан комментарий не только по этим двум фигурам, но и по др. претендентам. В принципе, интервью вполне аналитичное.

Итак далее:
    "Він підкреслив, що спокійний щодо дій президента Віктора Ющенка. "Я думаю, що він є і залишається найбільш адекватним макроекономістом серед претендентів на цю посаду", - зазначив Шлапак.
    За його словами, те ж можна сказати про кандидатів у президенти Арсенія Яценюка і Сергія Тігіпка.
    "Це надзвичайно тверезі люди з погляду макроекономіки, які зуби з'їли на цьому, працюючи з тим же МВФ, які розуміють ціну стабільної національної валюти", - пояснив Шлапак. "

http://www.epravda.com.ua/news/4b390bd93bcd6/
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Был дан комментарий не только по этим двум фигурам, но и по др. претендентам. В принципе, интервью вполне аналитичное.

Итак далее:
    "Він підкреслив, що спокійний щодо дій президента Віктора Ющенка. "Я думаю, що він є і залишається найбільш адекватним макроекономістом серед претендентів на цю посаду", - зазначив Шлапак.
    За його словами, те ж можна сказати про кандидатів у президенти Арсенія Яценюка і Сергія Тігіпка. "Це надзвичайно тверезі люди з погляду макроекономіки, які зуби з'їли на цьому, працюючи з тим же МВФ, які розуміють ціну стабільної національної валюти" "
    я би погодився - в тому, що стосується Яценюка і Тігіпка, і ТІЛЬКИ в банківській сфері. Яценюк забезпечив стабільність гривні в листопаді-грудні 2004, про Тігіпка як банкіра і керівника я теж найкращої думки.
    Що ж стосується банкіра Ющенка, його заслуги під час провадження нац. валюти і керівництва фінансами за його прем'єрства незаперечні.
    він, однак, днями зарахував себе до п'ятірки найкращих банкірів світу. на мій погляд, оцінку треба було би робити не за словами, а за станом валюти. якби гривня була серед п'яти найстабільніших валют, отоді да. натомість ми були свідками того, як рік тому Нацбанк валив валюту під патронатом президента.

для мене месидж інтерв'ю такий: Яник кращий за Тимошенко. як на мене, це дуже шкідлива теза. я пам'ятаю спікеріаду 2006 року, коли в НУ пропагували, що Яник кращий за Мороза. Як наслідок, втратили більшість у парламенті і отримали Яника прем'єром, на шкоду державі. він успішно завалив ПДЧ на ризькому саміті НАТО і помалу прибирав країну до рук. я думаю, що сценарій має шанси повторитись.

І особа Шлапака в мене теж не викликає довіри. йому зазвичай доручається озвучувати якусь чорнуху. його був на якиийсь час замінив Кислинський, але зараз у того не кращі часи)
    Пророк

...
    для мене месидж інтерв'ю такий: Яник кращий за Тимошенко. ...
    По мне, так обе эти личности в Президенты Украины не годятся.
    В чем то их профнепригодности разные, в чем-то очень близкие.
    Оба себя уже проявили (показали) на руководящих постах.
    Не тянут они на эту должность.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 8