Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 12.
    модератор

Робота сайту

Щоб ви хотіли ще побачити на сайті? Що на вашу думку треба змінити? Буду радий вислухати всі пропозиції

inspektor
    Гість

Re: Робота сайту

Хочу побажати сайту удосконалення та більшої наповнюваності, а загалом претензій та питань не маю, бо він мені подобається...молодець той, хто ним займається...
    Генерал-хорунжий

Розробник не зовсім вміло склав сайт. Насамперед дизайн "хромає". Наповнення непогане. Навігація не найкраща.

Приберіть одну з навігаційних меню. Нехай наприклад ліва не блимає.

Опрацюйте графіку, щоб не було видно обламаних країв.

Раджу фон світлішим зробити.

Опрацюйте заголовок сайту і кнопки навігації змістіть з нього, бо заголовок же щось значить, напевно?
    модератор

Дуже дякую за побажання та вказані недоліки на вашу думку.
    З приводу навігації я з вами згоден, що дві навігаційних панелі непотрібні. Але, якщо Ви будете уважніші, то це проявляється тільки на першій сторінці, на інших рівнях присутня тільки одна панелька. Впринципі, заголовок я трошки допрацюю та приберу навігацію... Фон мені подобається - око не ріже, приємний відтінок, інші об’єкти відображаються чітко.
    Генерал-хорунжий

Щодо меню.. я бачив

Щодо фону.. в ідеалі фон з текстом контрастні. Зараз вони напівконтрастні. Хоча справа ваша. Зараз на torba.poltava.ua стоїть темно-синій текст на білому тлі(випадково прогавив в css файлі один колір, коли робив розмітку), на це скаржаться відвідувачі. Буду міняти на більш темний, або чорний. Подивлюсь що красивіше виглядатиме. Тому і Ви слухайте та робіть як вважаєте за потрібне. Як Ви і робите.)

Щодо кнопочок в лівому меню.. вони виглядають нормально тільки на білому тлі. треба або перемалювати, або зробити біле тло! )

Вище написав свою думку. Робіть як знаєте)
    модератор

прийму до уваги )))
    Генерал-хорунжий

Як добре, коли побажання приймають до уваги! )
    Новачок

Чому так мало інформації та новин на вашому сайті? Недопрацьовуєте!!!
    І подивіться, будь-ласка, сторінку ДАІ. Жах. Коли був останній допис? Невже немає про що сказати? І будь-ласка, більше інформативності не лише по місту, а й по області. Крім того непогано було би висвітлити весь особовий склад працівників області...
    модератор

те, що мало інформації на сайті, я з Вами не згоден! Щоденно сайт оновлюється: 2-3 статті + зведення про найбільш резонансні події за добу по всій області, а не по місту. Взагалі, якщо Ви будете уважнішим, то інформація про роботу міліції на районах значно перевищує міську. За сайт ДАІ згоден, що рідко заливається інформація, тому ми намагаємося перекрити і даємо інформацію і по напрямку роботи ДАІ в тому числі.
    Постійний відвідувач

Коли зявиться розділ про кримінально-виконавчу систему?
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы