Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 8 из 8.
    Генерал-хорунжий

Помилки

11.09.2007 р. о 1 год гр. Б., 1986, водій одного з ПП, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, на а/м ГАЗ-53, скоїв наїзд на дерево та, з метою укриття факту ДТП та невиплати власнику власнику коштів на ремонт, звернувся до РВ з заявою про незаконне заволодіння невідомими даним а/м. Порушено кримінальну справу.

"власнику власнику", виправте будь-ласка.

І невеличке побажання. Зменшити розмір шрифту на сайті до нормального. Не робити його вдвічі чи втричі більшим.

модератор

Re: Помилки

Дякую за виявлену помилку вона вже давно виправлена ))). З приводу розміру шрифту, то можу сказати, що він і так 10-тий, менше робити немає сенсу. Можливо Ваш браузер некоректно відображає інформацію. Спробуйте зайти на сайт через інший браузер.
    Генерал-хорунжий

Код:
    <font size="2"><b>
    <a href="article/2007/2007_09.htm#6_трупів_-_трагічний_результат_вечірньої_поїзди_____">
    <font color="#0000FF">6 трупів - трагічний результат вечірньої поїздки</font></a></b></font><p>
    <font size="2"><b>16.09.2007 о 19:00 год. на 65 км автодороги Гадяч-Опішня водій
    автомобіля «АЛЬФА-Ромео», рухаючись в напрямку смт Гадяч, з невідомих причин
    виїхав на смугу зустрічного руху і скоїв зіткнення з автомобілем «ВАЗ-21063» з
    причепом &quot;Фермер&quot;, що рухався в зустрічному напрямку під керуванням 56-річного
    водія, мешканця с. Будища Диканського району. </b></font>
    Ось приклад. Розмір шрифра встановлено 2. Навіщо? Для підзагловку 2 буде добре. Для тексту особисто я вважаю непотрібним. А ви робіть як знаєте. Підказака: мультибраузерність обов*язок, який має забезпечити розробник/адміністратор. Я згідний, що Explorer користує переважна більшість користувачів. Але чимало ще користуються FireFox або Opera. Решта незначна.

Ось приклад моїх робіт: marti-ua.info/moyi-sayti/2.html

По кількості можна вже судити про те, що я маю певний досвід. Чи ні? Ну я себе вже похвалив, радію з цього. ))

Пропоную вам зменшити шрифт тексту до 1 розміру, а текст не робити жирним. І взагалі використовувати class в css, а не щоразу прописувати на кожному абзаці цілу купу тексту. Я розмію, що це робить візуальний редактор, але треба думати про оптимізацію сайту.

Прошу вибачення за критику. Сам її не люблю. Думаю ми порозуміємося. )

до речі. Я зараз говорив про розмір шрифту стандартного для web, а Ви назвали 10-м шрифт кегль якого має висоту 10 точок. ) Це для розуміння.
    модератор

Дякую за змістовну відповідь. Приємно вислухати побажання розуміючуї та досвідченої в даних питаннях людини.
    Звісно, "купу непотрібного тексту" прописує сам редактор. Але використовуються як css (так, без class), так і безліч function
    наприклад,
    Код:
    function FP_swapImg() {//v1.0
    var doc=document,args=arguments,elm,n; doc.$imgSwaps=new Array(); for(n=2; n<args.length;
    n+=2) { elm=FP_getObjectByID(args[n]); if(elm) { doc.$imgSwaps[doc.$imgSwaps.length]=elm;
    elm.$src=elm.src; elm.src=args[n+1];
    також JavaScript
    Код:
    <script language="JavaScript">
    <!--
    if(MSFPhover) { MSFPnav10n=MSFPpreload("chiefs/_derived/index.htm_cmp_Ice110_vbtn.gif"); MSFPnav10h=MSFPpreload("chiefs/_derived/index.htm_cmp_Ice110_vbtn_a.gif"); }
    // --></script>
    Наступне. Я вважаю, що при наявності невеличкого сайту про оптимізацію говорити рано. Але в майбутньому, звичайно, буду оптимізувати. Розмір шрифту web 2 вибран мною ще на початку формування веб-дизайну сайту, міняти який я не збираюсь.

P.S. З приводу Вашого сайту marti-ua.info, то він мені сподобався, хоча дизайн та деякі моенти треба трохи допрацювати... але це я мабуть напишу вже на форумі вашого сайту коли з’явиться вільна хвилинка. (це стосується і інших сайтів)
    Генерал-хорунжий

Так, побажання щодо мого сайту приймаються. Хоча допрацьовувати ніколи. Наразі працюю над torba.poltava.ua. От про нього і хотів би послухати у відвідувачів думки.

За шрифт у вас.. нехай буде

Так, я бачив купу функцій та скриптів у першопочатковому коді сторінки. Не дивився що вони роблять, але при огляді сторінки так і не зрозумів для чого вони. Може й потрібні.
    Новачок

Чому у вас на сайті стоїть вакансія на керівника райвідділу в Машівці. Що, Мосієнко не начальник?
    Постійний відвідувач

Так, в Машівці хіба не Мосієнко?
    Новачок

Октябрським РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області за скоєння злочину передбаченого ст. 27 ч.4, 369 ч.2, 190 ч.2, 190 ч.3, 190 ч.4 КК України, розшукується гр. Міцик (Іжаченко) Вікторія Павлівна
    СНИМИТЕ С РОЗЫСКА ЕСЛИ ОНА НАЙДЕНА И СООБЩИТЕ КОГДА БЫЛА ЗАДЕРЖАНА, КЕМ И ГДЕ ПРЕБЫВАЕТ. ЖЕЛАТЕЛЬНО С МЕСТОМ СОДЕРЖАНИЯ
+ Ответить в теме

Теги для этой темы