Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 8 из 68
Показано с 71 по 80 из 674.
    Філософф

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Нічого дивного, є люди, яких готові підтримати, навіть, коли вони пропонують ризиковані речі.
    Ну я тим більш явно пропоную зовсім не ризиковану річ

part of me

Коновалець, фанатизм небезпечний у будь-якому вигляді.
    змія болотяна ОЧКОва

Коновалець, ми на час і дату дочекаємся, чи ні? вибирать вихідні з каліндаря ми тут можем дуже довго. так шо давайте оперативніше зливать тормозну жидкость! моє побажання - вихідні після обіду.
    Філософф

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Коновалець, ми на час і дату дочекаємся, чи ні? вибирать вихідні з каліндаря ми тут можем дуже довго. так шо давайте оперативніше зливать тормозну жидкость! моє побажання - вихідні після обіду.
    Ну як я вже мав честь написати це може бути або 7-8 або 14.15 березня.Тут ще треба трошки деякі деталі уточнити по своїм каналам.Але якщо нема заперечень або тоді або тоді.Якщо казати про місце то я думаю зупинка центр цілком підійде

Коновалець, фанатизм небезпечний у будь-якому вигляді.
    Фанатизм так а от бажання весь час відпочинку провдити з тверезими людьми є можливо для багатьох і дивним але зовсім не фанатичним
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

8 марта было бы очень символично! Кстати, по флаерам дешевле? Раздача автографов и небольшая прессконференция приветствуются. Можно было бы подмутить ритуальное сожжение самогонного аппарата, а также изготовление нотариальных бланков пожизненного отречения от спирта, подписываемых кровью!
    После формальностей - праздничный бокал фанты, и торжественное стояние в пробке на ул. Сенной в белом лимузине.
    part of me

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    После формальностей - праздничный бокал фанты, и торжественное стояние в пробке на ул. Сенной в белом лимузине.
    Вже краще алкоголь ніж фанта…
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Ну як я вже мав честь написати це може бути або 7-8 або 14.15 березня.Тут ще треба трошки деякі деталі уточнити по своїм каналам.Але якщо нема заперечень або тоді або тоді.Якщо казати про місце то я думаю зупинка центр цілком підійде
    це ми поняли, тільки точніше. ці, чи наступні вихідні? час. із самого ранку стовбичить? хоча би приблизно місце обітанія бажано без похибки в 3-5 км., не будем же ми бухать фантові бульбашки на лавці? так, між прочім, роблять коли п"ють пиво влітку.
    ТАК!

Нічого дивного, є люди, яких готові підтримати, навіть, коли вони пропонують ризиковані речі.
    саме так - зустріч з цим ризикованим типом є ризикованою
    Пророк

Коновалець, от не зря кажуть- "Бойтесь своих желаний, они могут осуществиться". Ви , мабуть в фрустрації і прострації зараз від того, що нарешні ваша довгоочікувана мрія- зустрітись з нами- здійсниться! Ви раді?
    Філософф

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    це ми поняли, тільки точніше. ці, чи наступні вихідні? час. із самого ранку стовбичить? хоча би приблизно місце обітанія бажано без похибки в 3-5 км., не будем же ми бухать фантові бульбашки на лавці? так, між прочім, роблять коли п"ють пиво влітку.
    Щодо того які саме із цих пар вихідних я зможу сказати за кілька днів(ну природно що у кожного є якісь плани і варіанти тож треба все врахувати).Щодо місця то я думаю зупинка "Центр"(перед кінотеатром імені Котляревського і екраном).Щодо Часу то я думаю можна починаючі 13.00 щоб народ встпг виспатись або і на кілька годин пізніш(ну однозначно у другій половині якщо не буде суттєвих заперечень).
    Щодо другої частини питання я так розумію воно зводиться до того куди саме йти?Над цим слід думати уважніш і я би волів вислухати думки зацікавлених осіб тим більш що на це могла б вплинути погода

Вже краще алкоголь ніж фанта…
    Тут важко визначити що є гіршим але одну сутєжву перевагу фанта у моїх очах має.Вона не змінює поведінку учасника прогулянки.Тобто травити людина себе травить але іншим негативу не робить

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Коновалець, от не зря кажуть- "Бойтесь своих желаний, они могут осуществиться". Ви , мабуть в фрустрації і прострації зараз від того, що нарешні ваша довгоочікувана мрія- зустрітись з нами- здійсниться! Ви раді?
    Ну я здивований що нарешті тут хтось(причому з тих хто давно зі мною дискутував) відгукнувся.Приємно здивований дай Бог щоб приємність не зникала і надалі

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    изготовление нотариальных бланков пожизненного отречения от спирта, подписываемых кровью!
    Зараз домовлюсь з дияволом намісником якого в Полтаві я мабуть є і почну клеяти такі повідомлення
Закрытая тема
Страница 8 из 68