Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 7 из 68
Показано с 61 по 70 из 674.
    2.0

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

черешня, дирочками на джинсах напис "сьогодні йа не пью"
    ой, ну апьять ми стібьомся... ну ніззя так! а ну бігом сірйозні інтерфейси і всьо такоє...

Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а ну бігом сірйозні інтерфейси і всьо такоє...
    В мене є ще час, щоб потренувати міміку? Дату! Время!
    2.0

черешня, у Коновальця спитаєш про дату і времья! і треніруйся, усіленно трініруйся!
    Пророк

От парадокс. Одна і та ж ідея - зустрітись без випивки. Одна людина писала регулярно, стійко і безрезультатно на протязі року:"Ну давааайтеее погуууляєєєм без випивкиии", а інша написала сьогодні вранці те саме і вже від бажаючих нема відбою. Чого воно так буваєєєє...
    Пророк

Так, де записуються? Хто крайній? :)
    Пророк

Коновалець, я питуща, але блін, давай здибаємся! я хочу на тебе подивитися! чи боїсся???
    (до народу): а давайте організуєм Суботнік Трєзвєнності раді Коновальця? Один разочок посьорбаєм соку, ну шоб людині пріятно було! хто за?
    (до Коновальця): то шо, йдем на форумний Чистий...ой б... Трєзвенний Суботнік????
    харошЫй идэя
    Инвалид умственного труда

Када риализация планируется?
    Філософф

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    а он ТАКОЙ комунить нужен?
    Уж потрібніший ніж дурносміх і грубіян в гуглі якоби забанений

Коновалець, я питуща, але блін, давай здибаємся! я хочу на тебе подивитися! чи боїсся???
    (до народу): а давайте організуєм Суботнік Трєзвєнності раді Коновальця? Один разочок посьорбаєм соку, ну шоб людині пріятно було! хто за?
    (до Коновальця): то шо, йдем на форумний Чистий...ой б... Трєзвенний Суботнік????
    Я тільки за але зразу попереджаю що нічого екстраординарного ви в мені не побачите а якщо реально є бажання я завжди готовий обсудити час і місце

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    nickeler, їстен сосісон енд питен зелен чайон?! :) А потім лічить нєрви довго і нудно?!
    А про шо балакать будем? Не з тобов, Нік, а з Коновальцем?!
    А про що є бажання?Я як правило відштовхуюсь від того що мають бажання обговорити і вже сам для себе визначаю чи шарю я в темі

laithemmer, нє, зільоний чай рідкісна ригачка! я кахвійку наверну, або мммм... соку з чорной смородини чи ананасу. говорить про шо? а он Коновальця спитайте! Він жеж "насяльніка"
    Дрес код у каждого свій. Ну шо??
    Дрес код тут явно зайвий а чай якшо в нього ложок 6-8 цукру покласти любий смакувати буде

laithemmer, як Коновалець скаже так ми і готові. В умовах кризи гулять без алкоголя даже вигідно! КОНОВААААЛЄЄЄЄЦЬ!!!!!! Дє ти є????
    8 годин тому(на момент написання повідломлення) я був у універі(в мене друга зміна) а щодо дати і числа то я думаю що або ці або(враховуючі що 8 число на носі) через наступні вихідні.Тобто 7-8 або 14-15 березня.

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    От парадокс. Одна і та ж ідея - зустрітись без випивки. Одна людина писала регулярно, стійко і безрезультатно на протязі року:"Ну давааайтеее погуууляєєєм без випивкиии", а інша написала сьогодні вранці те саме і вже від бажаючих нема відбою. Чого воно так буваєєєє...
    Бо перша людина задовбала цим весь форум і у багатьох виникло бажання на нї подивитись(тобто на мене)
    А якщо серйозно то такі парадокси дійсно доволі дивні
    ТАК!

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Уж потрібніший ніж дурносміх і грубіян в гуглі якоби забанений
    таневже слубоумне створіння збоченої природи зпустилося до мого рівню та почало розкидатися лайном у всі боки демонструючи свої неаби які розумові здібності показуючи тим самим свою нібито розкутість та незакомпленсованість ?
    part of me

Нічого дивного, є люди, яких готові підтримати, навіть, коли вони пропонують ризиковані речі.
Закрытая тема
Страница 7 из 68