Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 59 из 68
Показано с 581 по 590 из 674.
    Філософф

Re: Шукаю людей що хочуть і можуть погуляти без випивки.

Я взагалі оце читаю і офігіваю. Виставили фотку. Тіпа дивіться який він поганий і страшний. Ну навіщо це? Ну захотілось пані Алекс подивитися дуже, хай зустрінеться з паном Коновальцем і баста. На крайняк би на радикал там залили б і відправили б приватним повідомленням лінк.

модератор

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Ну захотілось пані Алекс подивитися дуже, хай зустрінеться з паном Коновальцем і баста
    Уважаемый, я и без Ваших указаний в состоянии решить, с кем мне встречаться, а с кем не встречаться. Советы приберегите для своей супруги.

Тіпа дивіться який він поганий і страшний
    Это Ваши домыслы, ни в одном посте критики по поводу внешности нет
    2.0

Олесь, фотка з форуму, висить поряд з нашими фотками, який нафіг приват. зразу було посилання, а потім адмін переробив на фотку. хтось казав, шо хтось погний? помойму ні...
    Адміне, вибачте, я обіцяв, але це так, флуд, а не спілкування про когось чи про шось.
    Філософф

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    Уважаемый, я и без Ваших указаний в состоянии решить, с кем мне встречаться, а с кем не встречаться. Советы приберегите для своей супруги.

Это Ваши домыслы, ни в одном посте критики по поводу внешности нет
    Вибачте, тьотю, я більше не буду. І взагалі двайте припинимо офтопити, аналізувати і розбирати Коновальця. Він така сама людина, як і решта. І тему цю створив не для того, щоб йому давали поради чи вчили як жити. Перечитайте назву перед тим як шось тут написати, а потім подумайте чи варто.
    Філософф

Вибачте, тьотю, я більше не буду. І взагалі двайте припинимо офтопити, аналізувати і розбирати Коновальця. Він така сама людина, як і решта. І тему цю створив не для того, щоб йому давали поради чи вчили як жити. Перечитайте назву перед тим як шось тут написати, а потім подумайте чи варто.
    Дякую за підтримку.Та оце дійсно за великим рахунком гавкатись у мене тут немає жодного резону тим більш що сьогодні вже двічі мав зустрічі і от от третю матиму.Але не реагувати на наїзди (хоча воно було б і краще)поки сил не вистачає
    2.0

http://regionnews.poltava.ua/index.p...=view&id=15401 сюда пліз
    Ket
    Гуру

Я взагалі оце читаю і офігіваю. Виставили фотку. Тіпа дивіться який він поганий і страшний. Ну навіщо це? Ну захотілось пані Алекс подивитися дуже, хай зустрінеться з паном Коновальцем і баста. На крайняк би на радикал там залили б і відправили б приватним повідомленням лінк.
    А что тут такого? мне тоже интересно посмотреть. Мою фоту если что тоже можна увидеть. А кто говорит что он плохой и страшный? Симпатичный молодой человек.
    Філософф

Ответ Сообщение от Ket Посмотреть сообщение
    А что тут такого? мне тоже интересно посмотреть. Мою фоту если что тоже можна увидеть. А кто говорит что он плохой и страшный? Симпатичный молодой человек.
    Погарячкував трохи. Просто чим далі читаєш цю тему, тим більше розумієш,що більшість юзерів, які займають протилежну від Павла точку зору нічим не кращі і не гірші за нього. А намагаються його вчити життю. Тому і зірвався трохи.
    П. С. Не всіх юзерів мав на увазі.
    2.0

інфа для страждущих http://www.tvereza.info/forum/
    Пророк

зашел ,посмотрел. лица у трезвых в полтобласти какие-то страждущие... решил напиццо...
Закрытая тема
Страница 59 из 68