Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 55 из 68
Показано с 541 по 550 из 674.
    Філософф

Re: Шукаю людей що хочуть і можуть погуляти без випивки.

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    Павел, скажите пожалуйста, Ваши родители Вас в детстве опекали или Вы были предоставлены сами себе? И посещали ли Вы детский сад?
    Як сказати чи опікали.Відносини у нас за нечастими виключеннями були(ну і є зараз звісно)доволі нормальні.Стараємось по можливості спілкуватись обмінюватись думками немаємо як у більшості зараз конфліктів на музичній чи іншій сфері.Бухати і палити мені ніколи не забороняли в силу того що я вирішив що це зло коли мені ще і 10 років не було(тобто смислу у забороні не було).На щастя дистадку як і більшості компаній у дворі я минував бо очевидно що у більшості колективів таких людей як я стиараються ламати нажаль

модератор

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Єдина була моя помилка що я з цими людьми взагалі погодився зустрічатись
    На ошибках учатся. А если бы они Вам второй раз предложили, только по их сценарию, Вы бы согласились?

що у більшості колективів таких людей як я стиараються ламати нажаль
    Ну и что? вы неуверенны в себе? Это будет Ваша победа, вступив в такую компанию. А вдруг Вы их перевоспитаете? Лет в 15-16 отдыхала в селе у бабушки. В нашей компании 2 парня курили травку и другим предлагали, некоторые пили спиртное, тоже предлагали. Но, если человек не хочет, его никто не заставит. В другом они были нормальные люди, личности. К стати, ко мне они относились хорошо, с уважением, ярлыков по поводу "непьющести и некурячести" не вешали.
    К чему это я. Может, Вам стоит начать общаться с людьми, которые не подпадают под Ваши критерии и просто быть уверенным в себе? А может, Вам удастся их перевоспитать? Павел, Вы не задумывались о своем призвании в жизни? Может Вы и есть мессия, который поведет народ к светлому будущему? Исправит ошибки прошлого?
    Пророк

спілкуйся зі своїми особистими глюками і ділі дівко а до мене цей гопонутий стиль спілкування не звертай і так забагато бруду в світі щоб ще від тебе чиститись.А за "не бреши" і інший базар треба відповідати а то бачу що у генерувані помий ти доовлі вправна

так а може ответишь? числа 20 скажем, в любое удобное для тебя время? :)
    part of me

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    так а може ответишь? числа 20 скажем, в любое удобное для тебя время? :)
    Ihor, наврядчи щось вийде. Після зустрічі з Меладоном, пан Коновалець сказав наступне, цитую: «Я з людьми, які мене фізично сильніші — не б’юся».
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Ihor, наврядчи щось вийде. Після зустрічі з Меладоном, пан Коновалець сказав наступне, цитую: «Я з людьми, які мене фізично сильніші — не б’юся».
    а я наоборот, с теми кто слабее не бьюсь! :) (ну если тока сами не выпрашивают в пятак)
    я ж не бить его собрался, так, просто объяснить, что не стоит оскорблять людей и тем более оскорблять необоснованно
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Весьма философическое замечание Ниче не умеем даже наверное на машинке, на стиральной....
    модератор

Ответ Сообщение от rust
    Весьма философическое замечание
    В драке побеждает не тот, кто сильнее, а тот, кто злее и свирепее. И кто не боится. Надо драться, как в последний раз, и все получится, если, конечно соперник не Кличко.
    Андестенд, Павел?
    Філософф

На ошибках учатся. А если бы они Вам второй раз предложили, только по их сценарию, Вы бы согласились?

Ні.В силу того ставлення і відношення яке у них до мене є

Ну и что? вы неуверенны в себе?
    Ні я в собі загалом впевнений.також я тверезо оцінюю свої сили і маю почуття власної гідності.
    модератор

В силу того ставлення і відношення яке у них до мене є

Коновалець, скажите пожалуйста, зачем Вы с ними тогда на форуме общаетесь, раз Вам не интересно? Не отвечали бы на выпады и ноу проблем?
    Філософф

Это будет Ваша победа, вступив в такую компанию. А вдруг Вы их перевоспитаете?
    А чому я маю когось перевиховувати?Я як і ви не підряджався займатись тверезницькою агітацією я всього навсього з більшими іноді меншими успіхами займаюсь формуванням навколо себе приємного і тверезого оточення.Та і взагалі друзів треба сприймати якими вони є з усіх їх недоліками.Або несприймати.Якщо я вирішив що мені не може бути другом людина яка не може зі мною час бещз випивки провести то очевидно що починати дружбу з такими я не буду.Інша справа якби я вже прийняв людину як друга і спробував би анвчити таку людину чомусь відсутність чого викликає у мене негатив але дружбі не заважає.наприклад своїм прикладом загітувати людину більше читати чи частіше спілкуватись українською мовою або ще щось це можливо.А бухий стан це явна перешкода дружбі і я вважаю що це цілком нормальна позимція

Но, если человек не хочет, его никто не заставит.
    Ну і що?я не боюсь що мене примусять мені гидко.Така аналогія.Я не боюся вступати ***** і розумію що це не нанесе мені суттєвої шкоди але це не привід мені почати по котячим чи собачачим какшкам ходити.Так і тут той факт що мене силою не будуть поїти не означає що й маю прийняти таких людей як друзів чи ждобрих знайомих
Закрытая тема
Страница 55 из 68