Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 54 из 68
Показано с 531 по 540 из 674.
    2.0

Re: Шукаю людей що хочуть і можуть погуляти без випивки.

спілкування на форумі - причина для розвіртуалювання. вже зараз бачу ще не знайомих. але однозначно цікавих людей, і якось, віриться, зустрінемося. розвіртуалювання мені особисто дало багато цікавих знайомств, і навіть нові проекти. хочеться вірити, що то взаємно. і глобально розчарувала лише одна людина. я думаю, зрозуміло яка. і це ніяк не перетинається з алкоголем чи чимось ще. просто треба свої можливості оцінювати реально. і всьо, і буде вам щастя.

part of me

Ответ Сообщение от МАЛИНКА-83 Посмотреть сообщение
    Я считаю, что это вы его не поняли - у этого парня все прекрасно с чувством юмора, а если вы его не понимаете без бутылки - это в вас проблема!
    Я не проти — зустрічайтесь з ним зробите ще одного фанатика з «вірним» відчуттям гумору.
    А вы, молодежь, еще попомните меня, когда у вас грудной ребенок а руках, безсонные ночи и муж приходит пьяный и заваливается спать - тогда не до "приколов". Кажется, что вся жизнь полна развлечений - это только сказка!
    Дуже вам співчуваю, бачу життя вас не жаліло, але ви обрали не той шлях, Бог допомагає тільки тим, хто сам щось робить. Це, до речі, стосується і контрацепції, тому наступного разу не надійтесь на Бога і купуйте презервативи. І краще спочатку розібратися, що це за людина, з якою ви вирішили розділити ліжко, щоб не було потім ото таких сюрпризів з п’яним завалюванням спати.
    ри?

А вы, молодежь, еще попомните меня, когда у вас грудной ребенок а руках, безсонные ночи и муж приходит пьяный и заваливается спать - тогда не до "приколов". Кажется, что вся жизнь полна развлечений - это только сказка! Попомните еще меня, особенно девушки!
    ...і тому всі разом встали і бистрінько пішли записуватися в ряди віруючих і непитущих. Амінь!!
    2.0

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    тому наступного разу не надійтесь на Бога і купуйте презервативи.
    аааа!!! овації! стоячи!
    Малінко, а Малінко, а скажіть мені будь-ласка, чого ви, віруючі, так любите погрожувати? ви мені не перша ото пишете шо "ось ось попомните мої слова..."
    звідки ви вирішили шоб всі люди по дефолту алкоголіки і якщо ваш чоловік не п"є то обізятельно зіп"ється? звідки ви вирішили, шо без б-га життя неповне і нещасне? чудні сім раз чесне слово, а ще б я сказала, забавні. хтось там тему завів про "будущую мать одіночку".. та з таким підходом всі ми будущі бомжі, лузери і одинокі, старі курви. ну ніззя так програму забивать...
    Філософф

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    я тобі нічо не сказала, але льолік, ти був неправий
    Дама або притензії зразу і по суті або мовчи в тряпочку.А "згадувати" чи скоріше вигадувати негативи про людину через півроку умовно кажучі після зустрічі це якраз моральної низькості ознака і є
    Офтоп:
    Я можу зараз про вас багато всякого вигадати або ж констатувати що ви половину зустрічі вели сеьббе як лесбіянки що було ну дуже приємно стороннім глядачам

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    ОК. Но, поскольку вы на форуме, то первоначальное общение начинается здесь, не в реале. И первый шаг это поиск людей по интересам, тут это легко сделать. Почему бы не начать с него? А уж если дойдет до реала, тогда - и по отношение к алкоголю.
    Можливо у цьому плані я дійсно в якійсь мірі помилився на початку перебування тут.Що одначе не давало ні кому права мене обстьобувати
    модератор

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    що було ну дуже приємно стороннім глядачам

Коновалець, а у Вас видео с этой встречи нет? Видно, интересная встреча была. Жаль, я поздно зарегистрировалась на сайте, такое пропустить. А Вы что, правда себя так вели на той встрече, как рассказывают? Надо было хоть сценарий встречи составить заранее
    Філософф

от тому ми потім і пішли пити в Берлогу пиво. бо несила було, хлопче... а ти кажеш, шо всім цікавишся...
    якщо людина не бухаюча вона не буде бухати і так а за принципом "ми то всігда пйом но ти нас заінтірісуй щоб ми ні пілі"я не працюю бо зацікавлювати не пити треба людей вже в якійсь мірі від спиртного залежних

не бреши пажалста, шо ти МЕГАПРИКОЛЬНИЙ ЧУВАК
    спілкуйся зі своїми особистими глюками і ділі дівко а до мене цей гопонутий стиль спілкування не звертай і так забагато бруду в світі щоб ще від тебе чиститись.А за "не бреши" і інший базар треба відповідати а то бачу що у генерувані помий ти доовлі вправна

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    По моему скромному имху, общение начинается именно в реале. А в инете, это так - развеивание скуки))
    Коли як.Але те що після знайомства в неті дружба таки точно може лище в реалі на зустрічі виникнути це точно

Я считаю, что это вы его не поняли - у этого парня все прекрасно с чувством юмора, а если вы его не понимаете без бутылки - это в вас проблема!

И не забывайте, что Паше всего 19 лет - может, он еще не совсем умеет общаться с девушками, он научится, все впереди.
    У мене по життю більшість знайомих дівчат і по щастю враження від мене в них достатньо добрі.А якби я навчився спілкуватиссь з псевдождівчатами типу трьох сестер тут то я б себе не пожав
    модератор

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    У мене по життю більшість знайомих дівчат
    Павел, скажите пожалуйста, Ваши родители Вас в детстве опекали или Вы были предоставлены сами себе? И посещали ли Вы детский сад?
    Філософф

. і це ніяк не перетинається з алкоголем чи чимось ще. просто треба свої можливості оцінювати реально. і всьо, і буде вам щастя.
    Хочеться повтоити вам те саме слово в слово

Я не проти — зустрічайтесь з ним зробите ще одного фанатика з «вірним» відчуттям гумору.
    Тобто зараз ви не дуже шановний абсолютно безпідставно і зовсім не знаючі людини звинуватили її в бажанні зробити з інших фанатиків і т п

І краще спочатку розібратися, що це за людина, з якою ви вирішили розділити ліжко, щоб не було потім ото таких сюрпризів з п’яним завалюванням спати.
    Хто ж винен що зараз таких чоловіків переважна більшість.І не треба тут вмикати дурня і уявляти що подібна поведінка серед чсоловічої(та і жіночої)частини людства є рідкістю.

звідки ви вирішили, шо без б-га життя неповне і нещасне?
    ніцх-ер розумієш без мо-ка життя неповне і нещасне і без мо-алі

старі курви.
    А в цьому щось є

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    [b] А Вы что, правда себя так вели на той встрече, как рассказывают?
    Я вів себе цілкорм нормально.Може пару раз не дуже влучно пожартував(може налоголошує бо не факт) може не зразу зметекував куди іти.Тобто те що можна при бажанні кожній людині з якою гуляєш і спілкуєшся пред"явити.Єдина була моя помилка що я з цими людьми взагалі погодився зустрічатись
    2.0

Коновалець, а якби і лесбіянки, то шо? ти ж знаєш, я за права і свободи секс-меншин.
Закрытая тема
Страница 54 из 68