Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 53 из 68
Показано с 521 по 530 из 674.
    Філософф

Re: Шукаю людей що хочуть і можуть погуляти без випивки.

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    І при цьому в мене є друзі, з якими я спілкуюся і яких чомусь цікавить спілкування зі мною. І саме цікаве — вони спокійно спілкуються зі мною без алкоголю!

Так про що з тобою можна спілкуватися? - ти так і не відповів.
    на щастя я зараз теж можу це загалом про себе сказати хоча то і не є просто.Щодо того про що зі мною можна спілкуватись то це залежить від коретної ситуації але загалом я цікавлюсь багатьма сферами(в різній мірі звісно)зокрема історією,політикою,філософією,суспільствознавством ну і по ряду сфер мистцетва.ну і по мірі подальшого спілкування можуть і інші теми вскриватись.Доречі це я вже не раз у дискусіях на цьому ж форумі писав

Пророк

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    ...зокрема історією,політикою,філософією,суспільствознавством ну і по ряду сфер мистцетва.ну і по мірі подальшого спілкування можуть і інші теми вскриватись.Доречі це я вже не раз у дискусіях на цьому ж форумі писав
    Коновалець, и я уже писал - форум большой и тут можно найти собеседника по любой из перечисленных тем. С этой стороны надо начинать - имхо.
    Если бы я, например, искал людей для общения по цвету глаз как у меня (или форме ушей как у меня), то что бы было
    Зануда

в мене як і в кожного є недоліки але вон як мінімум не більші ніж уопонентів(ну це беручі вже дуже лояльну шкалу)
    тобто, якщо брати об'єктивну шкалу.... а якщо взяти сувору шкалу...продовжуй, Павло. Що буде? Чи не тут собаку зарито?
    Що взагалі для тебе люди? Можна не відповідати, здається, зрозуміло й так.
    Філософф

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    тобто, якщо брати об'єктивну шкалу.... а якщо взяти сувору шкалу...продовжуй, Павло. Що буде? Чи не тут собака зарита?
    Що взагалі для тебе люди? Можна не відповідати, здається, зрозуміло й так.
    Люди це люди вельмишановний.Різні люди можуть значити різне.Доречі зі святом вас многая літ.

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Коновалець, и я уже писал - форум большой и тут можно найти собеседника по любой из перечисленных тем. С этой стороны надо начинать - имхо.
    Если бы я, например, искал людей для общения по цвету глаз как у меня (или форме ушей как у меня), то что бы было
    З одного боку ваші слова доволі слушні.Але вимушений зазначити що для спілкування і дружби в реалі цілий ряд якостей зокрема і відношення до алкоголю значить набагато більше ніж очей.
    Пророк

...
    Але вимушений зазначити що для спілкування і дружби в реалі цілий ряд якостей зокрема і відношення до алкоголю значить набагато більше ніж очей.
    ОК. Но, поскольку вы на форуме, то первоначальное общение начинается здесь, не в реале. И первый шаг это поиск людей по интересам, тут это легко сделать. Почему бы не начать с него? А уж если дойдет до реала, тогда - и по отношение к алкоголю.
    2.0

я цікавлюсь багатьма сферами(в різній мірі звісно)зокрема історією,політикою,філософією,суспільствознавством ну і по ряду сфер мистцетва.
    ага, мистецтвом значить... а коли ми ходили в галерею, пан Коновалець нудив "ну шо тут такого намалював той Іван Марчук" і своїм бухтінням попортив мені настрій. я тобі нічо не сказала, але льолік, ти був неправий. про шо ж з тобов говорить? чи згадати, як наші жо. померзли на катку і коли тебе спитали, куда дальше іти ти сказав "музей!". тобто з тобою хотіли спілкуватися. а не думати, де тебе вигулювати. і коли ти з цікавою людиною, тобі не стрьомний холод, а коли із занудою, думаєш куда ж себе притнуть. от тому ми потім і пішли пити в Берлогу пиво. бо несила було, хлопче... а ти кажеш, шо всім цікавишся... не бреши пажалста, шо ти МЕГАПРИКОЛЬНИЙ ЧУВАК ... бо говорити з тобою реально ні про шо.
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    ОК. Но, поскольку вы на форуме, то первоначальное общение начинается здесь, не в реале.
    По моему скромному имху, общение начинается именно в реале. А в инете, это так - развеивание скуки))
    Частий гість

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Коновалець, а навіщо взагалі з тобою зустрічатися? Ти нічим не займаєшся, нічого не робиш, розмовляти з тобою не можливо — ледве два слова зв’яжеш. Відчуття гумору теж ниже лінолеуму, сам так жартуєш — що вуха в’януть, а на чужі жарти починаєш відповідати незрозумілими реченнями.

І ще після цього маєш наглість дивуватися, чого твої знайомі після пів-години спілкування з тобою тікають до генделів і заливають психологічні травми — алкоголем…
    Я считаю, что это вы его не поняли - у этого парня все прекрасно с чувством юмора, а если вы его не понимаете без бутылки - это в вас проблема!

И не забывайте, что Паше всего 19 лет - может, он еще не совсем умеет общаться с девушками, он научится, все впереди. А для семьи, по моему опыту, скорее подойдет Паша, чем "чувак прикольный с бутылкой". У Паши великое будущее и когда он себе найдет половинку - уверена, они будут счастливы вместе. А вы, молодежь, еще попомните меня, когда у вас грудной ребенок а руках, безсонные ночи и муж приходит пьяный и заваливается спать - тогда не до "приколов". Кажется, что вся жизнь полна развлечений - это только сказка! Попомните еще меня, особенно девушки!
    Пророк

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    По моему скромному имху, общение начинается именно в реале. А в инете, это так - развеивание скуки))
    Коновалець, пришел на форум с определенной целью, для него и был этот совет.
    С др. стороны общение можно начать и в инете, не вижу проблем. Зачем себя ограничивать?
    змія болотяна ОЧКОва

МАЛИНКА-83, я вважаю, що Ви нікого не зрозуміли. тут у всіх з почуттям гумору і не тільки більш-менш все впорядку. якшо Ви цього не розумієте, через те, що вам всюди пляшки ввижаються - то це в Вас проблема.
    ЗІ: а шо, пиво по умолчанію перекодовує потоки свідомості з кирилиці на хз шо?
Закрытая тема
Страница 53 из 68