Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 52 из 68
Показано с 511 по 520 из 674.
    2.0

Re: Шукаю людей що хочуть і можуть погуляти без випивки.

кому там враження треба http://www.poltavaforum.com/poisk-ly...-lyudey-5.html пажалста

модератор

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    проблема відсутності у тебе друзів не в алкоголі, а все таки в тобі.Чим ти можеш зацікавити потенційних друзів?

Пенять человека может каждый, а вот помочь разобраться в себе и посодействовать . Вы, как старшие товарищи можете наставить его на путь истинный и помочь, если не обзавестись друзьями, то хотя бы посоветовать
    Чим зацікавити
    Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    хотя шас бы встретился :)
    Так давайте скооперируемся . Только мы тоже не пьем

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Єдина проблема яка може бути це хіба що вік
    Да не такие мы и старые в 29

nickeler, спасибо за ссылку. Сейчас пойду почитаю
    ри?

З людиною типу нікелер анейші і їхньої сестри з невимовним ніком я б ні за які гроші будь вони хоч триста раз тверезі не схотів би мати справу.
    Пане, невимовний нік звучить як Лайтхеммер, для сестер і братів по крові Лайт, а для Вас - пані Лайтхеммер, будь ласка.
    І слава Богу, ми теж з Вами не хочемо мати справу - хоч щось спільне

АлекS, тут купа народу давала йому поради: і натякали, і прозоро натякали, і відверто в очі казали, що зробити, аби стати більш обросшим друзями. І шо? Воно пригодилося? Аякже! Ми ж тут всі злі атеїсти без мізків (бо пропиті, понятне дєло), бухаріалконавти дибільні, плетемо інтриги алкоголічні проти всього світу. Йому наші поради - як зайцю стоп-сігнал.
    То навіщо щоразу напружуватися і казати те саме, як робить це наш шановний громадянин?!
    Філософф

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Коновалець, після зустрічі, а людей було багацько, всі одностайно написали — що з тобою спілкуватися не можна і ні про що. Це не повід замислитися?
    Ну по перше якщо вже починати буквоїдство то не одностайно(прораб мав особливу думку і уксус нічого не написала в тій темі).До того ж бажаючі знайти недоліки у людині їх завжди знайдеш.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение

АлекS, тут купа народу давала йому поради: і натякали, і прозоро натякали, і відверто в очі казали, що зробити, аби стати більш обросшим друзями. І шо? Воно пригодилося? Аякже! Ми ж тут всі злі атеїсти без мізків (бо пропиті, понятне дєло), бухаріалконавти дибільні, плетемо інтриги алкоголічні проти всього світу. Йому наші поради - як зайцю стоп-сігнал.
    То навіщо щоразу напружуватися і казати те саме, як робить це наш шановний громадянин?!
    Питання не в атеїзмі(я разів 10 писав що бидло є і серед атеїстів і серед віруючіх але мабуть вам очі засліпило) а пропитість тут лише показник інших глибших недоліків.А щодо "дибільності" то побільше таких постів щоб остаточно упевнити що я не правий у вашійй оцінці

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    Пенять человека может каждый, а вот помочь разобраться в себе и посодействовать .
    Я ізвіняюсь у чому?в мене як і в кожного є недоліки але вон як мінімум не більші ніж уопонентів(ну це беручі вже дуже лояльну шкалу) тим більш що на щастя певні успіхи в пошуку однодумців у мене таки є(от якраз пишу бо повернувсь з прогулянки).ну а те що мене багато хто не сприйма то всім ніколи не угодиш що поробиш
    part of me

Ну по перше якщо вже починати буквоїдство то не одностайно(прораб мав особливу думку і уксус нічого не написала в тій темі).До того ж бажаючі знайти недоліки у людині їх завжди знайдеш.
    Якщо вже починати буквоїдство? Що ви маєте на увазі, що я буквоїд?
    Цікаво, хто з тих, з ким ви тоді зустрілися захотів стати вашим другом?

В мене купа недоліків, я страшенний егоїст, іноді надто запальний, впертий, жорстокий і ще багато інших не гарних рис. І при цьому в мене є друзі, з якими я спілкуюся і яких чомусь цікавить спілкування зі мною. І саме цікаве — вони спокійно спілкуються зі мною без алкоголю! А деякі навіть перестали його вживати, один — взагалі.

Так про що з тобою можна спілкуватися? - ти так і не відповів.
    ри?

Коновалець, мене оцінювати не треба - давно вже оцінена, на мою радість вище за Вас. За собою краще дивіться.
    Удачі в митарствах - десь же єсь всьо такі неалкоголіки і просто нормальні люди, не те шо некоторі, да ж?!
    Бувайте на доброму слові. Нецікаво чогось гризтися....
    Пророк

Вам оце не набридло коновальцю шось доказувати?
    помоєму то безглуздо, просто ігноруйте, чи шо...
    бо я спочатку почитувала тему, а зараз уже так...вскользь, набридло.
    він одне й те ж саме заливає, із пустого в порожнє
    Філософф

Ответ Сообщение от cethy11 Посмотреть сообщение
    Вам оце не набридло коновальцю шось доказувати?
    помоєму то безглуздо, просто ігноруйте, чи шо...
    бо я спочатку почитувала тему, а зараз уже так...вскользь, набридло.
    він одне й те ж саме заливає, із пустого в порожнє
    В мене позиція не змінилась тож не дивно що я по одній і тіж темі те саме кажу як і мої опоненти.Жаль звісно що бажання мати тверезе оточеня викликає таку агресію

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    [
    Бувайте на доброму слові. Нецікаво чогось гризтися....
    дивно зазвичай вам подобалось
    Пророк

Коновалець, яка тут агресія?. це здається увас до всіх агресія, а звідси як результат і до вас.
    все, набридло.
    Філософф

дивно зазвичай вам подобалось
    А Фрагов казав немає почуття гумору. Я вже під столом. А, мо, то і у мене таке почуття гумору викривлене.
Закрытая тема
Страница 52 из 68