Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 51 из 68
Показано с 501 по 510 из 674.
    Зануда

Re: Шукаю людей що хочуть і можуть погуляти без випивки.

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    fabulist, скажите, Вы так близко знакомы с Коновальцем, что намекаете на его занудство?
    Давайте будем точнее в характеристиках. Слово "занудство" я не употреблял.
    Наша переписка с Коновальцем имеет действительно долгую историю.
    Основой моих советов в его адрес всегда были несколько простых тезисов:

- сам факт употребления алкоголя не делает человека однозначно плохим или хорошим. Ст́оит присмотреться и к другим качествам окружающих.
    - среди людей, которые иногда выпивают, есть достойные общения. И не только праздного.
    - для того, чтобы иметь друзей, мало быть просто "против". Куда важнее быть "за".

Он мне уже прекрасно разъяснил отношение к данным советам. Мне жаль, и это я выразил последним постом.

p.s. Зануда здесь скорее я.

Філософф

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    [b] а уявіть, ми - алканавти, обговорюємо не лише "ти мене поважаєш?....". Багато цікавого можна почути, правда. Шкода, що Ви такий зазнайка, вибачте.
    Не плтайте себе ну може ще Фрагова чи відписавшегося нижче Олекса і людей типу Сергія чи вже зазначеної трійки сестер.Це ж як небо і земля

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    [b] Якби з Вами було цікаво, то багато людей поќидали б пиво, та спілкувалися б з Вами із задоволенням.
    Слава Богу я знаю людей яким зі мною цікаво спілкуватись так що це питання особистих смакків.от якби я так і не зміг знайти жодного співрозмовника то інша справа тоді б ваші слова були в тєму

fabulist, скажите, Вы так близко знакомы с Коновальцем, что намекаете на его занудство?
    Я цілком готовий зустрітись поспілкуватись з вашим благородним(без іронії) сімейством.Єдина проблема яка може бути це хіба що вік і то не факт
    part of me

Коновалець, ну, наприклад, я вважаю, що проблема відсутності у тебе друзів не в алкоголі, а все таки в тобі. Чим ти можеш зацікавити потенційних друзів? Розмовами про шкідливість алкоголю?
    Філософф

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Ненав'язливо так Коновальця намагаються завербувати.) Хоча... може це і справді вихід.
    Я готовий спілкуватись з людьми рызних поглядів при певних умовах і моральному позитивы з їх боку.Зокрема і із протестантами.А от втиху мене не завербуюсть я в цьому ділі певні пізнання маю
    Пророк

Понятно. Честно говоря, сначала регистрации на форуме у меня сложилось стойкое впечатление, что алкоголизированное общество незаслуженно травит ярого трезвенника. А оказывается, вы уже встречались. Интересно, с какой целью?

Ihor, не подскажете, как тема называется ?
    ей богу не помню, я лично не встречался, хотя шас бы встретился :)
    2.0

Коновалець, ну так це в нас взаємно! а ти малиш, ще й морозишся, колись "здрастє" знайомому по тій гулянці не сказав, хіба не стидно. як мені розказали, ти технічно отморозився.
    Фабуліст тобі розумні речі каже, а ти все на трійку сестер пеняєш. А Адміна ти не поливаєш багном, бо він тебе к фєні забанить. Хотя пора б уже було...
    Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Слава Богу я знаю людей яким зі мною цікаво спілкуватись так що це питання особистих смакків.
    ну як знаєш, то якого ля ти всьо ще тут!??? ладно народ чесной на роботі, всьо зробили і можем тобі "пісьмо в треугольнікє" кропнуть, а ти ж оце сидиш з моніком в обнімку і агресівно строчиш проти всіх. та нехай тобі буде щастя, просто тут тобі ціла громада говорить про те, що сам факт непиття не є чимось мега видатним. а ти нам стрижено. ну не бува такого, шо всі дурні, а ти один правий. і вообще ти мене дістав, буду скаржитися за кожне слово типу "бухарік" або "алкан". пойняв?
    Філософф

Да, мне тоже показалось.

Коновалець, будьте осторожны, как бы Вас в секту не заманили. Хотя, там не пьют...
    Не переживатйе я в свій час на релігієзнавстві собаку з"їва конкретно з людьми з громади світла життя і подібних до неї громад масимальна проблема яка може бути це їх сильна зайнятість
    Серега...

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Я готовий спілкуватись з людьми рызних поглядів при певних умовах і моральному позитивы з їх боку.Зокрема і із протестантами.А от втиху мене не завербуюсть я в цьому ділі певні пізнання маю
    Какой позитив? Сначала всех назвал "редисками", а теперь позитив?
    Філософф

Понятно. Честно говоря, сначала регистрации на форуме у меня сложилось стойкое впечатление, что алкоголизированное общество незаслуженно травит ярого трезвенника. А оказывается, вы уже встречались. Интересно, с какой целью?

[ ?
    Ну так вони почали мене травити задовго до зустрічі а почалась вона з метою поспілкуватись.Я аж диву дався коли прочитав який диявольский образ вони з мене тоді зліпили хоча якщо на тій зустрічі з мого боку і були негативи якісь то вони чи нае на порядок менші ніж ті які ми ту т відних на форумі читаєм
    part of me

Коновалець, після зустрічі, а людей було багацько, всі одностайно написали — що з тобою спілкуватися не можна і ні про що. Це не повід замислитися?
Закрытая тема
Страница 51 из 68