Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 48 из 68
Показано с 471 по 480 из 674.
    Пасажир

Re: Шукаю людей що хочуть і можуть погуляти без випивки.

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Не, алкоголь выше, если чел сядет пьяный за руль, он легко будет убивать людей сразу, либо пьяной компании избить кого-нить тоже сподручней. А пассивное курение, вред от него тоже есть но растянутый во времени.
    може і так. я суджу з точки зору шкоди для здоров"я. один раз на місяць випити - нічого не буде. (випити, а не нажратися). а от з курінням ситуація інша. якщо куриш - то куриш. якщо ні - то ні. варіант "балуюсь" відноситься до першого випадку.

Пророк

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    ... один раз на місяць випити - нічого не буде. (випити, а не нажратися)....
    дык, у всех разный распорядок, потому каждый вечер во дворе вопли и разброки тех у кого этот "один раз на місяць випити" выпадает на сегодня )
    змія болотяна ОЧКОва

може і так. я суджу з точки зору шкоди для здоров"я. один раз на місяць випити - нічого не буде. (випити, а не нажратися). а от з курінням ситуація інша. якщо куриш - то куриш. якщо ні - то ні. варіант "балуюсь" відноситься до першого випадку.
    вред- определенно. но, вот недавно столкнулась... Летом страдаю от аллергии, так вот, сигарета (всего одна) спасает от неприятностей насморка, набухших век и те де на несколько часов! парадокс? да, скажут те, кого никогда не касалось ни то, ни другое. но, как по мне, лучше, раз (безболезненно травонуть легкие), чем мучаться от удушься, слез и ужасного насморка. Но это тема совсем другой беседы.)))))
    Філософф

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Канавал найшов подружку! Друззя. вздрогнєм, хіба це не повод випить!
    Vika_, з вас отчот про проведену тусовку? чи вам було цікаво?
    Я попросив би не офтопити

Я б паління поставив би за небезпекою вище алкоголю.
    наркоманію - ще вище.
    Згоден.Але знайти некурящіх друзів чи друзів не наркоманів ще можна.

Ти то правий але через свою відносно меншу порівняно з іншими наркотиками дію алкоголь викликає ілюзію безпечності через що його вживання в суспільстві не засуджуються взагалі ніяк навідміну від куріння наприклад.

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    дык, у всех разный распорядок, потому каждый вечер во дворе вопли и разброки тех у кого этот "один раз на місяць випити" выпадает на сегодня )
    Якщо не рахувати алкоголіків а нормальних людей то питання не у частоті випивання а у співвідношенні відпочинку і випивки.Якщо випивання і відпочинок майже тотожні то людина може мало пити але виключно через зайнятість а коли буде можливість то стане частіш.Знаю "майженепитущіх" у яких це "майже" приходиться на всі позанавчальні і позаробочі дні
    Пророк

Ответ Сообщение от Vika_ Посмотреть сообщение
    А я наприклад повністю згодна с Коновальцем Алкоголь це дуже серйозна проблема в наш час і не можна так байдуже до неї ставитись.

Я з задоволенням с тобою зустрінусь без випивки , бо я не п’ю зовсім.
    и чем же все закончилось?
    2.0

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Я попросив би не офтопити
    то не оффтоп. а праздный интерес.
    Пророк

Був не так давно в Туреччині, в великих містах - Ізмірі, Трабзоні - де екноміка не зорієнтована на туристів. В центрі міста пізно ввечері - все залито світлом, повно людей, до біса якихось кафе, непідробно радісна атмосфера, абсолютне відчуття безпеки. Всі тверезі. Це дуже приємно. Тобто, алкоголь і хороший відпочинок не мають прямого зв'язку. В такій атмосфері і самому пити не хочеться. Краще вже покурити кальян.
    При тому що я полюбляю вино. Але його приємно (мені) вживати в серйозних дозах там, де є відповідна культура - в Румунії, Угорщині, Грузії.
    Філософф

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Був не так давно в Туреччині, в великих містах - Ізмірі, Трабзоні - де екноміка не зорієнтована на туристів. В центрі міста пізно ввечері - все залито світлом, повно людей, до біса якихось кафе, непідробно радісна атмосфера, абсолютне відчуття безпеки. Всі тверезі. Це дуже приємно. Тобто, алкоголь і хороший відпочинок не мають прямого зв'язку. В такій атмосфері і самому пити не хочеться.
    Дуже радує що такі країни ще є на світі.І дійсно вплив більшості як правило відчутний.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Дуже радує що такі країни ще є на світі.І дійсно вплив більшості як правило відчутний.
    то комусь тре приймать іслам і шуршать в Саудію. там не то шо пить, там даже думать про такий харам ніззя.
    Філософф

Я маю право на тверез житя у своїй країні і валити ні куди не збираюсь
Закрытая тема
Страница 48 из 68