Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 41 из 68
Показано с 401 по 410 из 674.
    Пророк

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

пару ведер не хватит ,будет мало

парню надо или бухать или...

Філософф

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Отписываются ...,а сколько людей ты встретил?
    По загальному підрахунки тих з ким досі маю зв2язокі іноді бачусь то в районі 6 може більше хоча регулярні зустрічі в тиждень чи бодай два тижня відбуваються нажаль лише з однією людиною.Тобто таки затрачені мною зусиля не пішли на щастя цілком марно

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Автор темы жду приглашения на присягу.....
    Недочекаєшся.Взагалі прикол не в тему.якби тема була про можливість збройного захисту країни а я на словах був би за посиленя військ а на практиці відмовлявсь служити то прикол був би нормальним а тут яке відношення має тверезість до армії зовсім не зрозуміло.Єдине я бачу що служба суттєво вдарила по твоєму світосприйнятту і лишила негативний слід у психці можливо

Вам шановні служба явно мозку не додала
    Пророк

сколько тема на форуме ? больше года!и ты нашел только одного человека?!
    Сочуствую,честно.скорей всего эта людына хлопец, правильно? Ну да так оно и есть. Ладно не буду развивать свою мысль. посмотрим на твойе виденье мира.
    Инвалид умственного труда

Коновалець,
    Недочекаєшся.
    А че ж так? Аль не мужик? Али импотент с плоскостопием, чего боишься? Морду набъют? Там бъют красиво, аккуратно и следов не остается. Причем шо интересно зря никогда. Если ты боишся боли, то то не мужчина, и логически можно предположить что алкоголь как доступный антисептик тебя не устраивает. теория она привлекательна.... но все же сходи в военкомат.....
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Недочекаєшся.
    типо ,шансу нэ дамо.
    скажений регент

Коновалець,ти справляєш таке враження,наче там за компом сидить пацанчик,з засаленим волоссям,який постійно сидить на форумі,або грає в он-лайн ігри,і вже давно з хати не виходив. Якщо ти справжній чоловік,міг би rustу нормально,по-чоловічі відповісти. А то відходиш від прямого запитання з пропозицією піти в армію. Ось я, наприклад,тількі закінчу навчання,піду в армію,тільки за контрактом. А ти,судячи по дописам,далеко не чоловік.......
    Пророк

забавно, на 329 сообщений в теме адекватных - 9 (причём одного и того же автора),а жаль... .
    скажений регент

Цікаво,хто цей автор,якщо не секрет???
    Пророк

Пришелец-прораб
    Філософф

Значить армія в цій темі офтоп.І немає до неї ніякого відношення.Ви не маєте ніякого права судити справжній я чи "ігрушечний" і тим більш з позицій своїх стереотипів осуджувати мене.
    Армія у нас в країні це зборище металобрухту і нічого більше.Бог милував я маю цілком легальний привід там не служити.Всі подальші питання такого типу я загнорю.
    Луз я не граю ні у які комп"ютерні ігри і гуляю частіше багатьох.ну як мінімум я не збираюсь утримуватись від виходів на вулицю з друзями напротязі всього наступного місяця і в мене таких періодів ніколи не було
    Lera, І що саме ти бач неадекватного?Я написав в надії що хтось хто негативно ставиться до випивки мені відповість замісць цього набіжала купа опонентів і почала пороти білу гараячку.Я їм відповів і після цього ще кажуть про чиюсь неадекватність
Закрытая тема
Страница 41 из 68