Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 39 из 68
Показано с 381 по 390 из 674.
    Філософф

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

Не мачо просто людина з відчуттям власної гідності.Природно що якщо починати стосунки з дівчиною то для серйозного а якщо для серйозного то не з дурною чи з любителькою дискотек і випивки.
    А поки нема такої дівчини або раптового кохання то цілком можна і самому бути це не проблема

скажений регент

І тут запахло мадам Кулаковою........
    Пасажир

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Ну не каждая тебя достойна.... я понимаю
    Хотя не пьет ни курит ждет что найдется девушка достойная его.....
    Мачо прям....

Зря иронизируешь.

Мне тоже не нужна пьющая и курящая девушка.
    И ничё, нашёл
    Ket
    Гуру

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Ще один приклад дурних стереотипів.Люди якщо у вас галюни то ідіть лікуйтесь я за ваші видіння в ночі не відповідаю.Якщо вам привиділось що я десь називав себе правильним чи неправильним чи ще якимсь то це питаня вашої нездорової фантазії.І ніхто ні на чому не акцентують просто в нас суспільство створене так що питущій має починати пошук друзів з нуля а непитущій з мінуса тобто або підлаштовуватись під абсолютно чужі йому компанії або спочатку шукати тверезих а потім знаходити серед них друзів.
    Юноша, чего вы ругаетесь? Словарного запаса не хватает? Ищите на здоровье что вы там хотите. Это форум и я свое мнение написала. А дело не в вашей непьющести, а в вашей личности.
    скажений регент

Отут дівчинко ти права!;)
    Пророк

Коновалец тебе еще не надоело? Или потом снова тему запилишь. А новую назовешь :"І я таки знову шукаю.." И по новой ...
    Такая вот виртуальная "самты барабара".
    скажений регент

Пора тут все закінчувати. Бо пуста трата часу нікому ще 'пользи' не приносила. На цьому вже точку потрібно вже давно поставити,а не мізки промивати.....:)
    Філософф

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Зря иронизируешь.

Мне тоже не нужна пьющая и курящая девушка.
    И ничё, нашёл
    Отож.А розмінювати своє життя на всяку фігню смисла нема

Ответ Сообщение от Ket Посмотреть сообщение
    Юноша, чего вы ругаетесь? Словарного запаса не хватает? Ищите на здоровье что вы там хотите. Это форум и я свое мнение написала. А дело не в вашей непьющести, а в вашей личности.
    Я не ругаюсь.А висловила свою думку то будь готова що її скритикують.Мою особистість ви оцінити не можете бо мене не знаєте взагалі ніяк.А якщо берете на себе таку сміливість то ваші слова не коштують і тих байтів які пішли на їх відправку.А не випивання і не куріння це нормально і цілком природньо для людини.Всякі правильності чи неправильності якими ви оперуєте не грають тут ніякої ролі.Просто випиваюча більшість завжди хоче представити тверезу людину як погану щоб відвести від себе критику.
    Іде фраза що я хочу знайти тверезих друзів і у відповідь на неї у купи не знаючих мене і непов"язаних між собою випивунів вже заготовлена відповідь що я поганий не товариський і т п.Як на рівні інстинкту в них проти будь кого хто не вписується в їхній спосіб життя.

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Коновалец тебе еще не надоело? Или потом снова тему запилишь. А новую назовешь :"І я таки знову шукаю.." И по новой ...
    Такая вот виртуальная "самты барабара".
    А що поганого у моїх пошукаїх?Бажання знайти тверезих друзів цілком природне.А те що у цю тему пишуть опоненти з метою мене очорнити і творять оффтоп то це ж не моя вина.хай буде тема і якщо хтось як наприклад Vika ще схоче відгукнутись то напише мені сюди або в приватні повідомлення.Якщо ні то ні а офтопити сюди опонентів я не звав

Ответ Сообщение от Luza Посмотреть сообщение
    Пора тут все закінчувати. Бо пуста трата часу нікому ще 'пользи' не приносила. На цьому вже точку потрібно вже давно поставити,а не мізки промивати.....:)
    У чому точку?У темі ї ставити не треба.Якщо хтось з однодумців її побаче то буду радий якщо відгукнеться.А те що тут мене намагаються очорнити і оффтопити це не моя вина.От що з наїздами і офтопом пора крапку ставити це точно.
    Пророк

А що поганого у моїх пошукаїх?Бажання знайти тверезих друзів цілком природне.А те що у цю тему пишуть опоненти з метою мене очорнити і творять оффтоп то це ж не моя вина.хай буде тема і якщо хтось як наприклад Vika ще схоче відгукнутись то напише мені сюди або в приватні повідомлення.Якщо ні то ні а офтопити сюди опонентів я не звав
    ты конечно прав ,но если вика до сих пор не ответила сюда или в личку, а оппоненты оффтопят. Это ли не повод задуматься? Наверное нужно или поменять убеждения или начать поиск единомышленников в другом месте. Есть конечно третий вариант , принять образ виртуального трезвенника-мученика и пытаться доказать не понятно что непонятно кому, что бы показать самому себе что я "дартаньян ,а вы де все кругом п......ы".А может тебя в реальном мире никто не понимает? Если так то могу тебе посоветовать выход из положения.
    скажений регент

Мені аж цікаво,який вихід???:)
Закрытая тема
Страница 39 из 68