Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 35 из 68
Показано с 341 по 350 из 674.
    Новачок

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

Не смішно, я з ним повністю згодна. А подібні жарти вказують на ваш рівень інтелекту .

Новачок

Что тут можно сказать. Дело ведь не в алкоголе и сигаретах. Тут все от человека зависит. Чикатило, как я слышал, тоже сигареты не переносил, а как человек был не очень :)
    Завсідник

С собственного опыта, могу сказать, что непьющих очень мало, и правда таких тяжело найти. Я сама не переношу пьяных, но люди, которые знают свою меру не раздражают абсолютно ничем. Я, к примеру очень люблю шампанское с икрой и красной рыбой, и шашлык под вино...
    И вообще совсем непьющие люди настораживают. Среди них, то кодированные, то чем-то болеющие, то те, кто раньше "Бухал по черному"...но это умозаключение взято лично с моего опыта
    Руда, з хвостом

Не глибоко вникаючи в суть теми, таки висловлю деякі думки з приводу. Мене теж дратують люди, які без випивки не вміють відпочивати, а ще більше дратують ті, хто свою непитущість виставляють на показ як 8ме чудо світу. Ну не пийте - ніхто не примушує. Тільки це не та риса, яку треба виставляти на показ і підносити, як свою унікальність і особливість. Пошукайте свої "отличительные черты" у чомусь іншому, а не за чийсь рахунок, мовляв: всі п*ють, а я не п*ю (читай - дивіться, який я хороший!!!!!!).
    Для адекватних людей, питання ПИТЬ или НЕ ПИТЬ не стоїть
    Def
    .

Ответ Сообщение от Vika_ Посмотреть сообщение
    А подібні жарти вказують на ваш рівень інтелекту .
    Как бы мягче выразиться? Поцелуй меня с разбегу, я за деревом стою.
    Новачок

Ответ Сообщение от Akvarel' Посмотреть сообщение
    С собственного опыта, могу сказать, что непьющих очень мало, и правда таких тяжело найти. Я сама не переношу пьяных, но люди, которые знают свою меру не раздражают абсолютно ничем. Я, к примеру очень люблю шампанское с икрой и красной рыбой, и шашлык под вино...
    И вообще совсем непьющие люди настораживают. Среди них, то кодированные, то чем-то болеющие, то те, кто раньше "Бухал по черному"...но это умозаключение взято лично с моего опыта
    Ага:)) Типа я не бухаю, закодировался, и ходит такой невеселый зомби, людей пугает
    Ket
    Гуру

И еще сильно "правильные" раздражают. Для меня они как люди "в футляре", что-то недоганяющие, зануды. Но это относится лишь к людям активно доказывающим правильность своего способа жизни. У меня подруга практически не пьет и друг спорцмен, но они на своей непьющести внимания не акцентируют. Конечно должна быть мера. Пьяные базары и разборки, а так же разговоры по-душам не самое лучшее что есть в жизни.
    Філософф

Ответ Сообщение от Vika_ Посмотреть сообщение
    Я в компаніі де п`ють намагаюсь не бувати
    Радий зустріти однодумця.Думаю ми подружимось

Ответ Сообщение от Marat Посмотреть сообщение
    Что тут можно сказать. Дело ведь не в алкоголе и сигаретах. Тут все от человека зависит. Чикатило, как я слышал, тоже сигареты не переносил, а как человек был не очень :)
    Не спрощуй.Ніхто і не каже що це єдині показники але те що випивання ніколи на користь людині не йде то точно.Хороща випиваюча людина це та яка є хороша всупереч випивці і без неї була б ще кращ

Мені щось підказує що ми вже знайомі.
    А тепер по темі.Ну а от я ніколи пити не починав.І здоров"я мені пити не заважа.Так що то сугубо стереотип

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Не глибоко вникаючи в суть теми, таки висловлю деякі думки з приводу. Мене теж дратують люди, які без випивки не вміють відпочивати, а ще більше дратують ті, хто свою непитущість виставляють на показ як 8ме чудо світу. Ну не пийте - ніхто не примушує. Тільки це не та риса, яку треба виставляти на показ і підносити, як свою унікальність і особливість. Пошукайте свої "отличительные черты" у чомусь іншому, а не за чийсь рахунок, мовляв: всі п*ють, а я не п*ю (читай - дивіться, який я хороший!!!!!!).
    Для адекватних людей, питання ПИТЬ или НЕ ПИТЬ не стоїть
    По перше зараз непитущість дійсно чудо світу проти цього не попреш особливо непитущість не набута від хвороб а природжена.По-друге ніхто і не шукає ніяких відмінних рис.І я особисто ніколи не мав потреби бути поппулярним у мас.Але це не відміняє цілком природного бажаня знайти друзів з якими можна було б відпочити без випивки.Я пишу і питаю і в інеті і в реалі виключно заради цього а не заради уваги до себе.А доводити щоя не верблюд і маю купу інших плюсів я не збираюсь.
    По третє і де ж ти бачила людей що культивують свою непитущість га?Ну от просто цікаво хто під це звинувачення крім мене притягнутого за вуха підпадає?
    Для адекватних не стоїть а де ти їх бачила?

Ответ Сообщение от Marat Посмотреть сообщение
    Ага:)) Типа я не бухаю, закодировался, и ходит такой невеселый зомби, людей пугает
    Лишіть свої фантазії при собі вони нікому нецікаві

Ответ Сообщение от Ket Посмотреть сообщение
    И еще сильно "правильные" раздражают. Для меня они как люди "в футляре", что-то недоганяющие, зануды. Но это относится лишь к людям активно доказывающим правильность своего способа жизни. У меня подруга практически не пьет и друг спорцмен, но они на своей непьющести внимания не акцентируют. Конечно должна быть мера. Пьяные базары и разборки, а так же разговоры по-душам не самое лучшее что есть в жизни.
    Ще один приклад дурних стереотипів.Люди якщо у вас галюни то ідіть лікуйтесь я за ваші видіння в ночі не відповідаю.Якщо вам привиділось що я десь називав себе правильним чи неправильним чи ще якимсь то це питаня вашої нездорової фантазії.І ніхто ні на чому не акцентують просто в нас суспільство створене так що питущій має починати пошук друзів з нуля а непитущій з мінуса тобто або підлаштовуватись під абсолютно чужі йому компанії або спочатку шукати тверезих а потім знаходити серед них друзів.

Ответ Сообщение от Luza Посмотреть сообщение
    Чого ви завелися? Непитущих повно. І шукати потрібно не в інтернеті. Зберіть компанію з не питущих і гуляйте з задоволенням.
    Так я і не лише в інеті шукаю.І такі люди загалом є але їх дуже мало.Доречі де ж це "повно" і як його знайти просто цікаво без підколок чи іронії?якщо зможеш якось помогти у цій царині то буду радий.Тим більш що якраз така компанія це моя давня мрія і зібрати її було б дуже гарно
    Філософф

Ответ Сообщение от Luza Посмотреть сообщение
    Адже на людину діє колектив. Скільки було випадків коли не питуща людина потрапляє в питущу компанію,і сама стає така як і всі. Стадний синдром якийсь...
    Діє.Але наприклад я ніколи не мав і думки пити у зборищах де випивали.Єдине що було це різне за інтесивністю відчуття огиди
    скажений регент

Тоді навіщо бувати в таких компаніях? На прикладі маю знайомого,який за деяких обставин дуже давно не вживає такі собі 'не правильні' напої,і часто буває в компанії веселих рєбят,і через деякий час йому стає весело,як і іншим,тільки без напоїв..... Це все стереотипи. Так що не потрібно звинувачувати інших в не правильності.
Закрытая тема
Страница 35 из 68