Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 34 из 68
Показано с 331 по 340 из 674.
    Філософф

Re: Шукаю людей що хочуть і можуть погуляти без випивки.

Лише 17 відсотків від тих, хто мав спробу наркотиків, самі їх купували, решта – отримували від друзів або незнайомих людей. Статева поведінка та знання про шляхи запобігання ВІЛ-інфікування. Понад 21 відсоток хлопців та 11 відсотків дівчат повідомили про те що, мали статеві контакти протягом останніх 12 місяців. Перший статевий контакт у 25 відсотках випадків був незахищений презервативом. Дівчата частіше повідомляли про незахищений перший статевий контакт (40 відсотків). А хлопці вказали більшу, ніж дівчата кількість статевих партнерів за останні 12 місяців. Лише 22 відсотки підлітків мають правильні знання про шляхи інфікування ВІЛ. ***
    Щороку збільшується рівень вживання алкоголю та доступність наркотиків серед учнівської молоді України, - звіт ЮНІСЕФ

UNICEF Ukraine/2005/G.Pirozzi
    15 квітня 2009 року. Київ, Україна - Сьогодні Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) представив результати дослідження «Європейське опитування учнівської молоді щодо вживання алкоголю та наркотиків» (ESPAD), яке виявило, що вживання алкоголю та доступність наркотиків серед учнівської молоді в Україні збільшується щороку. Як свідчать дані дослідження, 63 відсотки дівчат та юнаків віком 15-16 років мають досвід куріння, 91 відсоток - вживання алкоголю, а 14 відсотків вживали маріхуану або гашиш. Лише 22 відсотки підлітків мають правильні знання про шляхи інфікування ВІЛ. «Вживання алкоголю та наркотиків спонукає до ризикової поведінки та підвищує вірогідність інфікування ВІЛ», сказав Джеремі Хартлі, Представник ЮНІСЕФ в Україні. «Це дослідження свідчить про те, що є нагальна потреба в розробці та впровадженні національної стратегії профілактики ВІЛ та формування відповідальної поведінки серед молоді щодо збереження власного здоров’я», додав він. Дослідження ESPAD, проведене Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка, надає дуже корисну інформацію для всіх, хто стурбований збереженням здоров’я молодого покоління України. Також ця інформація адресована українським посадовцям, батькам, надавачам послуг, молодим людям, представникам неурядових організацій та ЗМІ. Тютюнопаління. Згідно з результатами дослідження, 23 відсотки хлопців та 12 відсотків дівчат - щоденні курці. Вперше спробували куріння у віці до 13 років 38 відсотків (48 відсотків хлопців та 27 відсотків дівчат). Однією з головних причин поширеності тютюнопаління є доступність цигарок: лише 5–10 відсотків підлітків-курців та 20-25 відсотків підлітків-некурців вважають, що могли б мати труднощі з їх придбанням. Проте, дані свідчать і про позитивну динаміку: з 1995 р. по 2007 р. зменшилась частка курців серед хлопців з 50 відсотків до 39 відсотків, але частка курців серед дівчат зменшилася лише з 28 відсотків до 25 відсотків. В той же час, 12 відсотків хлопців та 5 відсотків дівчат почали щоденне куріння до досягнення 13 років. Алкоголь. У порівнянні з результатами попередніх досліджень, відбувається поступове збільшення вживання алкогольних напоїв серед 15–16-річних підлітків. Протягом останніх 12-ти місяців алкогольні напої вживали 84 відсотки підлітків, протягом останніх 30 днів – 62 відсотки. Найбільш поширеним алкогольним напоєм стало пиво. Майже вдвоє зросла популярність слабоалкогольних напоїв – у порівнянні з 2003 р., частка підлітків, які їх вживають, виросла з 14 до 22 відсотків. Алкогольні напої є легкодоступними для 90 відсотків підлітків. 45 відсотків підлітків повідомили, що внаслідок вживання алкоголю мали різні проблеми, як на приклад нещасні випадки або травми, госпіталізація, проблеми у взаєминах із друзями чи батьками, а також незахищений статевий зв’язок. Наркотичні речовини. Найбільш вживаними наркотиками залишаються марихуана або гашиш: 14 відсотків учнівської молоді вживали марихуану хоча б один раз; 4 відсотки опитаних вживали транквілізатори або заспокійливі; а також 3 відсотки респондентів мали досвід вживання інгалянтів. За оцінками опитаних підлітків, в Україні спостерігається катастрофічне зростання доступності інгалянтів (хімічні речовини, які нюхають або вдихають): частка тих, хто вважає їх доступними, зросла з 8 відсотків у 1995 році до 28 відсотків у 2007 році серед підлітків обох статей. Важливо, що 34 відсотки хлопців та 23 відсотки дівчат мали можливість спробувати марихуану чи гашиш, але не скористалися нею. Дослідження виявило, що основними місцями придбання марихуани та гашишу є дискотеки та бари, на другому місці – «точки» на вулиці або в парках, на третьому місці – вдома у торговців наркотиками, на четвертому – школи. Лише 17 відсотків від тих, хто мав спробу наркотиків, самі їх купували, решта – отримували від друзів або незнайомих людей.
    http://www.un.org.ua/ua/news/2009-04-15/

Дивиться хто на форумі ^^

Я ніколи не пив і не збираюсь
    Нехай у Вас не складається враження, що ми Вас вмовляємо, чи схиляємо до вживання тощо, але оці свої слова в рамочці повісьте на стіну і заставте шафою. Прочитаєте років через десять-п'ятнадцять, коли шафу переставлятимете.
    Філософф

Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
    Нехай у Вас не складається враження, що ми Вас вмовляємо, чи схиляємо до вживання тощо, але оці свої слова в рамочці повісьте на стіну і заставте шафою. Прочитаєте років через десять-п'ятнадцять, коли шафу переставлятимете.
    Перечитаю будьте певні.А чого тут дивного?зараз же дійсно більшість силою пити не примушують.Поки що як мінімум
    Ні у мене не складається таке враження.В мене враження що тут людей що як правило без випивки відпочивають нема.Але ви цього і не заперечували.Я наголошую питання не "у можу пити не можу пити" а саме у небажанні.
    Новачок

А я наприклад повністю згодна с Коновальцем Алкоголь це дуже серйозна проблема в наш час і не можна так байдуже до неї ставитись.

Я з задоволенням с тобою зустрінусь без випивки , бо я не п’ю зовсім.
    Новачок

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

Лишились... я наприклад :) давай зустрінемось погуляємо.
    Пасажир

эх... шукала б дівчина такого хлопця :)
    Новачок

Непитущого я шукаю.
    скажений регент

Чого ви завелися? Непитущих повно. І шукати потрібно не в інтернеті. Зберіть компанію з не питущих і гуляйте з задоволенням. Адже на людину діє колектив. Скільки було випадків коли не питуща людина потрапляє в питущу компанію,і сама стає така як і всі. Стадний синдром якийсь...
    Новачок

Я в компаніі де п`ють намагаюсь не бувати
    Def
    .

Не слушайте Коновальца. Он мёртвый больной человек. 23-го числа был юбилей похорон. Это его аура через адронный колайдер в интернет прорвалась.
Закрытая тема
Страница 34 из 68