Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 33 из 68
Показано с 321 по 330 из 674.
    Філософф

Re: Шукаю людей що хочуть і можуть погуляти без випивки.

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Вам ссориться еще не надоело?
    Особисто я не сварюсь.Я всього навсього шукаю людей які б хотіли :погуляти містом,понямати солодкого і почаюватись(кавуватись)вдома або в каіфе чи в гостях,поспілкуватись ну і ще час від часу можливо сходити в кіно чи на якусь культурну акцію.без випивки.Всього навсього.Причому маю наувазі саме лдей для яких це було б нормально і звично.

Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
    Ммм...
    Тверезий спосіб життя - це, звичайно, здорово, але... Я близько 7-ми років провів без спиртного, при цьому чудово спілкувався і проводив час у компаніях, де "вживали", не вічуваючи ніякої незручності.
    Ну і що далі?Всі люди різні комусь подобаєьться одне комусь інше.Чому випиваючим можна мати бухі компанії а тверезим людям шукати тверезі не можна?Тим більш що я не кидав пити бо і не розпочинав.А це суттєво впливає на сприйнятя бухарів як не крути

Може щось не в порядку саме з тобою у плані спілкування?
    Першопричину треба шукати в собі, ти ж її шукаєш в оточуючих, які, бачте, не такі як ти.
    В мене немає проблем які є вищими чи суттєвішими за середній рівнень що є у більшості людей.Я об"єктивно кажу що є бажання спілкуватись і гуляти у тверезих компаніях.Я також кажу що зараз майже всі в більшості випадків відпочивають з випивкою.Це об"єктивна реальність.І навіть якби я мав купу проблем і комплексів і був навіть психом справедливість думки про повальне випивання більшості на відпочинку це не відмінить.Звісно ніхто не ідеальний і слід і на свої проблеми зверати увагу.Але шановний "нє гані" оточуючі не ідальні і чого це я не маю їх критикувати га?

Скидається на самохизування. Скромність прикрашає, юначе!
    Скидадається що у вас глюки.Я повторю що просто шукаю людей з якими можна погуляти і відпочити без випивки.В перспетиві можливо подружитись.І все.Що є поганого у цьому бажанні?І чому якщо люди не хоче бачити навколо себе "веселі" рожі це є поганим га?Може ви шановні бачите свої негативи і хочете принизити того хто вам на них вказує пробуючі опустити його?(тобто мене)

Що поганого в бажанні людини знайти друзів щоб гуляти містом ходити одне одного в гості і в кафе хрумати солодке з чаюсиком ну і т п?На щастя яшукаю не лише тут і час від часу маю певні успіхи у цій нелегкій справі

Пророк

а я кщо я інколи вживаю алкоголь, то я вже бухарь?.
    і друге питання, а ви взагалі його куштували? ну окрім горілки і пива, там наприклад різні вкусняшки типу бейлізу, чи мартіні ?
    Філософф

Ответ Сообщение от cethy11 Посмотреть сообщение
    а я кщо я інколи вживаю алкоголь, то я вже бухарь?.
    шановне панство всі кажуть що вживають іноді,рідко час від часу і т п.Але насправді за цими словами в епереважній більшості стоїть те що люди вкрай рідко відпочивають без випивки.Особливо гуляють.Візьмемо наприклад компанію з форума.Вони то чисто фізілогічно можуть відпочивати без випивки і іноді це роблять але вкрай рідко.Так само і більшість.Я шукаю людей у яких були б інші погляди на це .Можливо слово бухарь за експресивне але що поробиш

і друге питання, а ви взагалі його куштували? ну окрім горілки і пива, там наприклад різні вкусняшки типу бейлізу, чи мартіні ?
    Ну подобається це вам то ваше право.А я у сортах отрути і гадості не розбираюсь звиняйте.так я ніколи не пив і не буду.І я ще раз повторю про невід"ємне право кожної людини на тверезих друзів і тверезу компанію
    Пророк

Дякую.
    токо на друге питання ви не відповіли?
    і звідки у вас таке ставлення до алкоголю негативне?
    Філософф

Дякую.
    токо на друге питання ви не відповіли?
    і звідки у вас таке ставлення до алкоголю негативне?
    Відповів.Я ніколи не пив і не збираюсь.А на питання про те звідки таке ставлення і відповідати не варто.Ваша логіка в тому що у всіх має бути нормальне ставлення до випивки а якщо людина не п"є то чомусь має бути спеціальна причина.Це викревлена логіка. По друге як я вже казав напрочуд гидко і неприємно перебувати у компаніїх нетверезих.Чому одні яких більшість мають право разом гуляти і жрати теж пивом,горілку різні інші види випивки або те саме робити в гоятях чи у кафе а я не маю аналогічного права на тверезу компанію?

Чому я не п"ю.по перше я не хочу.По друге бухі люди гидкі і неприємні(звісно після пляшки пива людина стає не така гидка як після кількох пляшок чи горілки але то лише кількісна різниця)
    Пророк

тю, та маєте, токо не треба робити ідіотами тих хто ставиться до випивки нормально.
    Філософф

Я нікого ні чим не роблю.Ще раз повторю.
    Я всього навсього шукаю людей які б хотіли :погуляти містом,понямати солодкого і почаюватись(кавуватись)вдома або в каіфе чи в гостях,поспілкуватись ну і ще час від часу можливо сходити в кіно чи на якусь культурну акцію.без випивки.Всього навсього.Причому маю наувазі саме лдей для яких це було б нормально і звично.
    А реагують на мене як наче я щось дурне пропоную і дике.У вас завжди буде купа приводів провести час за спиртним і ви легко можете закрити цю тему в браузері і забути про такого собі товариша як я.А от я про вас забути не зможу нажаль.Бо ваші однодумці всюди і абстрагуватись від масовго випивання більшості малореально.Тому в нас явно не рівні вихідні можливості

тю, та маєте, токо не треба робити ідіотами тих хто ставиться до випивки нормально.
    Доречі чомусь ставитись до випивки нормально означає майже завжди розслаблятись і відпочивати за ї допомогою.Майже всі свята проводити з випивкою майже всі зустрічі з друзями і т п.
    Але Бог з вами живіть як хочете.Ніхто не ідеальний.Просто не кидайтесь на людей які хочуть відпочивати тверезо і шукають однодумців
    Пророк

а з людьми шо курять, ви теж не спілкуєтесь?
    Філософф

Я спілкуюсь з людьми що п"ють або курять або і те і те за умови що відчуваю що вони дуже морально позитивні і якщо вони можуть і хочуть провести зі мною час(знов наводжу цей перелік погуляти містом,сходити кудись,сходити в гості,відсвяткувати,з"їздити на природу і т п)без спиртного.
    Філософф

Щороку збільшується рівень вживання алкоголю та доступність наркотиків серед учнівської молоді України, - звіт ЮНІСЕФ

UNICEF Ukraine/2005/G.Pirozzi
    15 квітня 2009 року. Київ, Україна - Сьогодні Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) представив результати дослідження «Європейське опитування учнівської молоді щодо вживання алкоголю та наркотиків» (ESPAD), яке виявило, що вживання алкоголю та доступність наркотиків серед учнівської молоді в Україні збільшується щороку. Як свідчать дані дослідження, 63 відсотки дівчат та юнаків віком 15-16 років мають досвід куріння, 91 відсоток - вживання алкоголю, а 14 відсотків вживали маріхуану або гашиш. Лише 22 відсотки підлітків мають правильні знання про шляхи інфікування ВІЛ. «Вживання алкоголю та наркотиків спонукає до ризикової поведінки та підвищує вірогідність інфікування ВІЛ», сказав Джеремі Хартлі, Представник ЮНІСЕФ в Україні. «Це дослідження свідчить про те, що є нагальна потреба в розробці та впровадженні національної стратегії профілактики ВІЛ та формування відповідальної поведінки серед молоді щодо збереження власного здоров’я», додав він. Дослідження ESPAD, проведене Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка, надає дуже корисну інформацію для всіх, хто стурбований збереженням здоров’я молодого покоління України. Також ця інформація адресована українським посадовцям, батькам, надавачам послуг, молодим людям, представникам неурядових організацій та ЗМІ. Тютюнопаління. Згідно з результатами дослідження, 23 відсотки хлопців та 12 відсотків дівчат - щоденні курці. Вперше спробували куріння у віці до 13 років 38 відсотків (48 відсотків хлопців та 27 відсотків дівчат). Однією з головних причин поширеності тютюнопаління є доступність цигарок: лише 5–10 відсотків підлітків-курців та 20-25 відсотків підлітків-некурців вважають, що могли б мати труднощі з їх придбанням. Проте, дані свідчать і про позитивну динаміку: з 1995 р. по 2007 р. зменшилась частка курців серед хлопців з 50 відсотків до 39 відсотків, але частка курців серед дівчат зменшилася лише з 28 відсотків до 25 відсотків. В той же час, 12 відсотків хлопців та 5 відсотків дівчат почали щоденне куріння до досягнення 13 років. Алкоголь. У порівнянні з результатами попередніх досліджень, відбувається поступове збільшення вживання алкогольних напоїв серед 15–16-річних підлітків. Протягом останніх 12-ти місяців алкогольні напої вживали 84 відсотки підлітків, протягом останніх 30 днів – 62 відсотки. Найбільш поширеним алкогольним напоєм стало пиво. Майже вдвоє зросла популярність слабоалкогольних напоїв – у порівнянні з 2003 р., частка підлітків, які їх вживають, виросла з 14 до 22 відсотків. Алкогольні напої є легкодоступними для 90 відсотків підлітків. 45 відсотків підлітків повідомили, що внаслідок вживання алкоголю мали різні проблеми, як на приклад нещасні випадки або травми, госпіталізація, проблеми у взаєминах із друзями чи батьками, а також незахищений статевий зв’язок. Наркотичні речовини. Найбільш вживаними наркотиками залишаються марихуана або гашиш: 14 відсотків учнівської молоді вживали марихуану хоча б один раз; 4 відсотки опитаних вживали транквілізатори або заспокійливі; а також 3 відсотки респондентів мали досвід вживання інгалянтів. За оцінками опитаних підлітків, в Україні спостерігається катастрофічне зростання доступності інгалянтів (хімічні речовини, які нюхають або вдихають): частка тих, хто вважає їх доступними, зросла з 8 відсотків у 1995 році до 28 відсотків у 2007 році серед підлітків обох статей. Важливо, що 34 відсотки хлопців та 23 відсотки дівчат мали можливість спробувати марихуану чи гашиш, але не скористалися нею. Дослідження виявило, що основними місцями придбання марихуани та гашишу є дискотеки та бари, на другому місці – «точки» на вулиці або в парках, на третьому місці – вдома у торговців наркотиками, на четвертому – школи.
Закрытая тема
Страница 33 из 68