Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 30 из 68
Показано с 291 по 300 из 674.
    amanuma

Re: Шукаю людей що хочуть і можуть погуляти без випивки.

афтар маладец я сам зарегестрирован на трех форумах но подобных тем не видел ни на одном вспоминается анегдот про мужика которыйне не расслабляется потомушо и не напрягается или другой где у главного героя и так дури в голове полно

Def
    .

Ответ Сообщение от amanuma Посмотреть сообщение
    афтар маладец я сам зарегестрирован на трех форумах но подобных тем не видел ни на одном вспоминается анегдот про мужика которыйне не расслабляется потомушо и не напрягается или другой где у главного героя и так дури в голове полно
    Не тереби парня. Он и так одинок.
    С такой дурью друзей не бывает.
    Філософф

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Коновалець, ололололо!
    Я там у останньому своєму допису щось конструктивне запропонував. То як?
    Пропозиція гарна але присутність на ній пива робить неможливим схвальну відповідь на .Нажаль

Щодо дурі то весело почуватись я дійсно можу тверезим так що це не проблема.А під словом розслабитись кожен розуміє своє якщо ти думаєш що це досягається лише випивкою це твоя біда

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Не тереби парня. Он и так одинок.
    С такой дурью друзей не бывает.
    По перше нема у мене ніякої дурі.У всіх є свої недоліки але мої явно не більше середнього рівня.По друге активні пошуки як я вже сказав таки дають невеликі але таки радісні плоди
    Зануда

Коновалець, слухайте, це ж справді просто зрозуміти. Існує певна культура споживання різних продуктів. У тому числі й алкоголю. Невже Ви вважаєте, що існує тільки дві градації - не пити взагалі, або напиватися "вхлам"? Ви просто таким дивним вибором відокремлюєте себе від прошарку людей, що помірно та культурно споживають алкоголь. Серед них напевно є й цікаві (себе не маю на увазі ).
    Вам не шкода?
    2.0

Офтоп:
    fabulist, не зважайте. звикайте. це вже третя чи четверта подібна тема мейд бай Коновалєц-сан. є пропозиція таким оце як ми, які не підходять ні під визначення "стекл как трезвишко" або "вхлам" взагалі ігнорити цей топік. ібо бесполєзно.
    Пророк

Коновалець, а вы случайно не последователь Жданова?
    Зануда

Офтоп:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    fabulist, не зважайте. звикайте. це вже третя чи четверта подібна тема мейд бай Коновалєц-сан. є пропозиція таким оце як ми, які не підходять ні під визначення "стекл как трезвишко" або "вхлам" взагалі ігнорити цей топік. ібо бесполєзно.
    Більше не буду. Піду, нап'юсь....))))
    Філософф

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Коновалець, слухайте, це ж справді просто зрозуміти. Існує певна культура споживання різних продуктів. У тому числі й алкоголю. Невже Ви вважаєте, що існує тільки дві градації - не пити взагалі, або напиватися "вхлам"? Ви просто таким дивним вибором відокремлюєте себе від прошарку людей, що помірно та культурно споживають алкоголь. Серед них напевно є й цікаві (себе не маю на увазі ).
    Вам не шкода?
    Дякую за конструктивні питання.відповідаю.Не відокремлюю.Якщо людина що як ви кажете культурно споживає хоче без випивки погуляти чи піти на якусь культурну подію знов таки без випивки то я буду не проти.А по друге звіно градацій є більше просто особисто для мене випивання є неприємним у будь якому випадку хоча звісно в різній мірі(випивання пляшки пива не таке огидне як випивання наприклад кількох пляшок чи тим більш горілки але це питання міри мого негативного відношення)

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Коновалець, а вы случайно не последователь Жданова?
    Того дядька якого відеолекції про шкоду випивки і куріння розповсюджують?Ні.Тобто я був проти випивки до того як про нього взнав.А ідеологічно ми на дещо різних позиціях.
    amanuma

хоча звісно в різній мірі(випивання пляшки пива не таке огидне як випивання наприклад кількох пляшок

так ты все таки пьеш а я думал шо Жданова пересмотрели. Так какое количество спиртного негативно не воспринимается?
    Зануда

так ты все таки пьеш
    - де Ви таке вичитали?)) Йому дивитись, як п'ють пиво не так огидно, ніж коли споживають горілку.
Закрытая тема
Страница 30 из 68