Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 3 из 68
Показано с 21 по 30 из 674.
    Пророк

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

Нашо було в універ йти, може треба було в духовну семінарію? Без підйо.., голове людині себе знайти, шоб не мучитись усе життя.

Філософф

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Нашо було в універ йти, може треба було в духовну семінарію? Без підйо.., голове людині себе знайти, шоб не мучитись усе життя.
    Це міф що не п"ють тільки спортсмени,заучки звихнуті на навчанні,люди що присвятили себе духовному служінню іт п насправді більшість із них п"є алкогольні напої а серед тих хто не п"є чимало звичайних людей які і бодайдикувати люблять і на одні п"ятірки ніколи не вчились і т п.А те що у вашому розумінні як студент то зразу бухати то це вже проблеми ваших стереотипів
    Def
    .

Раз потёрли прошлую тему, напоминаю.
    Коновалець- Это DU HAST.
    http://forum.satel.com.ua Политика.
    Філософф

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    з 14-15 років в період бурного статевого дорослішання - вас турбувало те що ви не такий як усі?
    Огидний їх стан був ому що вони вас не приваблювали чи викликали якісь асоціації?
    багато ви знайшли людей схожих на вас? їх стан закомплексованості вас не турбував?
    чому ви вирішили шукати таких людей саме тут?
    Шановний гальмуйте бо ви пишете наче я у вас на прийомі))
    Не турбувало мене ніколи що я не такий як увсі більш того всі люди унікальні і кожен має суттєві відмінності від іншого.А огиду викликають у мене не люди а нетверезий стан у цих людей.Які врони могли викликати асоціації?хібащо самі з собою.
    Я знайшов певну невелику кількість таких людей які теж проти випивки але шановний не гані яка нафіг закомплексованість?закомплексованість це коли в компанії і пари фраз не зв"яжеш без пива оце закомплексованість

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Раз потёрли прошлую тему, напоминаю.
    Коновалець- Это DU HAST.
    http://forum.satel.com.ua Политика.
    І знову таки флейм і флуд з вашого боку бо це не стосується теми.
    ТАК!

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Це міф що не п"ють тільки спортсмени,заучки звихнуті на навчанні,люди що присвятили себе духовному служінню іт п насправді більшість із них п"є алкогольні напої а серед тих хто не п"є чимало звичайних людей які і бодайдикувати люблять і на одні п"ятірки ніколи не вчились і т п.А те що у вашому розумінні як студент то зразу бухати то це вже проблеми ваших стереотипів
    а може якшо пив би та відпочівав як усі то і вчивсяб на пьятірки , а так від стресу невчився ...?
    Def
    .

І знову таки флейм і флуд з вашого боку бо це не стосується теми.
    Пусть народ знает , кто вы такой. Заодно и посты ваши прочтёт.Гыг...
    ТАК!

Шановний гальмуйте бо ви пишете наче я у вас на прийомі))
    Не турбувало мене ніколи що я не такий як увсі більш того всі люди унікальні і кожен має суттєві відмінності від іншого.А огиду викликають у мене не люди а нетверезий стан у цих людей.Які врони могли викликати асоціації?хібащо самі з собою.
    Я знайшов певну невелику кількість таких людей які теж проти випивки але шановний не гані яка нафіг закомплексованість?закомплексованість це коли в компанії і пари фраз не зв"яжеш без пива оце закомплексованість
    думаю, що виприйшли на форум саме через свою самотність, а якщо прийшли - несоромтесь вийти з шафи і чесно зізнатись...
    вам же треба було поговорити - от з вами і розмовляють з тієї проблеми що вас турбує....
    а чи не заслуговують люди які вам подобаються того, щоб про них піклуватися і не огидити в будьякому стані?
    скажіть хто вас образив? що вам паганого зробили? і куди постійно зникають люди яких ви знаходите, ті що проти випивки?
    Пророк

і куди постійно зникають люди яких ви знаходите, ті що проти випивки?
    мабуть знов починають пити
    Філософф

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    а може якшо пив би та відпочівав як усі то і вчивсяб на пьятірки , а так від стресу невчився ...?
    Це знову таки флейм шановний тим більш що причому тут стрес і п"ятірки.Т

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Пусть народ знает , кто вы такой. Заодно и посты ваши прочтёт.Гыг...
    Шановний не барзій.Тия бачу звик бичити всіх підряд то я тобі скажу що мене тільки в реалі можна забичти спробувати а те що ти видєлуєшся на цьому форумі і на сателі немає ніякого значеня.Знову ж таки флуд
    Пророк

о коновалец выпоз в итырнет, расскажи на студклубе многа адекватных нашол?
Закрытая тема
Страница 3 из 68