Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 29 из 68
Показано с 281 по 290 из 674.
    2.0

Re: Шукаю людей що хочуть і можуть погуляти без випивки.

ану сюда попробуйте: Обласна рада товариства тверезості та здоров"я, Полтава, вул. Зигіна,1, Адмінбудинок. телефон 70653, голова - Юрченко Юрій Павлович.
    Бачте як, обіцяла - найшла. розкажете, як там і шо. бо я начинаю переживать.

Філософф

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Коновалець, Ви маєте хоббі? Чи захоплюєтесь тільки тверезістю?
    ІМХО, у Вас типовий випадок домінування "надцінної ідеї". Але, за сприятливих обставин, вона може втратити свою інтенсивність і зникнути.
    Раджу зайняти себе чимось, що Вас дійсно цікавить. Вами тоді навзаєм зацікавляться люди, знайдете однодумців. Тоді не доведеться писати знов марне: "Шукаю людей.....". Зробіть так, щоб люди шукали Вас. ))

.
    Я звісно дякую за цінні поради.Але цікаво чому щоб мати нормальних друзів в нашому суспільтстві потрібно бути суперменом?Чи щоб звичайні люди без випивки відпочивали їм треба якийсь привід у вигляді галереї чи ще чогось придумати?Тобто ваші слова вони звісно слушні і логічні але немає люди обов"язково мати якісь заняття яким вони приділяє огого скільки часу щоб мати друзів.І навпаки можна бути в купі гуртків і при цьому бачитись з людьми там лише на заняттях.Одним словом хобі окремо а дружба окремо ці речі часто перетинаються але ще частіш ідуть паралельно.Доречі всі ті з ким я зараз реально товаришую ні про яким хобі не співпадали і ні по якій спільній діяльності.Хоча це може бути одним із засбів пошуку але не головним

p.s. "Шукаю Коновальця, який зробив щось значне та цікаве".
    Більшість людей цього значного не роблять.У багатьох взагалі чимало товаришів з дитинства.А ви ставите знак рівності між якоюсь діяльністю і дружбою що не вірно.Можна ходячі наприклад на танці птоваришувати там з людьми і потім разом гуляти.Але швидше всього цього не станеться.І шансів буде не більше чим ходячі в групу на заняття в універ

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ану сюда попробуйте: Обласна рада товариства тверезості та здоров"я, Полтава, вул. Зигіна,1, Адмінбудинок. телефон 70653, голова - Юрченко Юрій Павлович.
    Бачте як, обіцяла - найшла. розкажете, як там і шо. бо я начинаю переживать.
    Дякую якось зв"яжусь.На щастя сьогодні і на кілька попередніх длнів в мене були прогулянки тож можу сказати що довга праця таки дає вихід позитивний

[
    ІМХО, у Вас типовий випадок домінування "надцінної ідеї".
    Та нема у мене ніякої такої ідеї.Я просто спочатку бачу людей які можуть і хочуть гуляти без випивки(і для яких це настільки нормально що нетреба вигдувати приводів їм не пити)і вже із їхнього кола обираю друзів за всіма тими інтересами моральноїю близькістю і т п.Єдине жаль що це коло таке вузько.Було б воно заширш
    Зануда

Коновалець, ....
    в мене виникає відчуття, що я пишу щось одне, а Ви десь читаєте зовсім інше.

Дивіться, от тут:
    Але цікаво чому щоб мати нормальних друзів в нашому суспільтстві потрібно бути суперменом?
    - я такого не писав і не думав. Людина просто має бути "не пуста", і я щиро маю надію, що з Вами так і є.
    Тепер тут:
    ...але немає люди обов"язково мати якісь заняття яким вони приділяє огого скільки часу щоб мати друзів.І навпаки можна бути в купі гуртків і при цьому бачитись з людьми там лише на заняттях.Одним словом хобі окремо а дружба окремо ці речі часто перетинаються...
    - я не кажу, що хоббі мають співпадати. Де Ви таке вичитали? Краще навіть, коли "Ви співаєте, я вишиваю" ))))) та т.і., але якесь наповнення має бути, ось я про що. Коли тебе щось цікавить, ти сам стаєш цікавим для інших.
    Більшість людей цього значного не роблять.
    Значними для людини можуть бути багато речей, не обов'язково епохальні події та гучні перемоги. Спіймати велику рибу - значна подія і т.д.

У багатьох взагалі чимало товаришів з дитинства.А ви ставите знак рівності між якоюсь діяльністю і дружбою що не вірно.
    - де Ви таке почули? Майже всі мої товариші мають різні захоплення, професії, характери - але вони їх мають.

Я ж питаю Вас - хто Ви є, Коновалець. Погодьтеся, "людина, що не п'є" - це замало.

І останнє, але по суті. Я б зустрівся з Вами, поспілкувався. Тільки одна умова - я по ходу розмови буду потроху пити пиво. Десь 2-3 бокали по 0.5л. Бо мені подобається. Якщо Вам цікаво. ))
    Пророк

зы: кстати насчет хобби так конкретного ответа и не последовало. так какое ж хобби?
    Філософф

Коновалець, ....
    в мене виникає відчуття, що я пишу щось одне, а Ви десь читаєте зовсім інше.

Дивіться, от тут:
    - я такого не писав і не думав. Людина просто має бути "не пуста", і я щиро маю надію, що з Вами так і є.
    Тепер тут:
    - я не кажу, що хоббі мають співпадати. Де Ви таке вичитали? Краще навіть, коли "Ви співаєте, я вишиваю" ))))) та т.і., але якесь наповнення має бути, ось я про що. Коли тебе щось цікавить, ти сам стаєш цікавим для інших.

Значними для людини можуть бути багато речей, не обов'язково епохальні події та гучні перемоги. Спіймати велику рибу - значна подія і т.д.

- де Ви таке почули? Майже всі мої товариші мають різні захоплення, професії, характери - але вони їх мають.

Я ж питаю Вас - хто Ви є, Коновалець. Погодьтеся, "людина, що не п'є" - це замало.
    Тож я не зовсім вірно зрозумів вашу думку визнаю.Якщо казати про наповнення у ширшому смислі то звісно маю сказати що воно є це раз і що звісно що сам факт невживання випивки це далеко не єдине і невичерпне чим визначається товаришування і дружба.Захоплення у мене різні в різній мірі розвинені.Переважно це якісь сфери знань чи діяльності або мистцетва(ну правда не займаюсь сам).

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    зы: кстати насчет хобби так конкретного ответа и не последовало. так какое ж хобби?
    На різному рівні мене цікавлять філософія,історія,культура і мовознавство(зокрема українські)рок і українська музика зкрема народна і патрітична,фентезі і наукова фантастика.Загалом це сильно залежить від настрою і періоду життя.Якщо я знаю щось гірше ніж співрозмовник то у випадку товаришуваня чи дружби взаємний підйом інтелектуального і морального рівня є річчю дуже гарною(знов таки кажу не лише теоретично). І взагалі важко всі інтереси сходу перерахувати(я думаю це можна про будь-яку людину сказати не лише мене чи формчан)тому вході спілкування можуть випливати і інші цікаві моменти
    Пророк

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    На різному рівні мене цікавлять філософія,історія,культура і мовознавство(зокрема українські)рок і українська музика зкрема народна і патрітична,фентезі і наукова фантастика.
    дык это получается компьютер с музыкой и книжки. а как насчет хобби требующего выхода в свет и активных действий? кроме прогулок в городе
    Філософф

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    дык это получается компьютер с музыкой и книжки. а как насчет хобби требующего выхода в свет и активных действий? кроме прогулок в городе
    Дик а чого тут такого?Мене запитали чим я цікавлюсь і про "внутрішній зміст" загалом я і відповів.А відсутність активних "вуличних"хобі доволі поширене(так само як і їх наявність).
    Пророк

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Дик а чого тут такого?Мене запитали чим я цікавлюсь і про "внутрішній зміст" загалом я і відповів.А відсутність активних "вуличних"хобі доволі поширене(так само як і їх наявність).
    дык абсолютно ни при чем, стало интересно - спросил
    Філософф

Дякую.Відповів.Буду радий новим конструктивним питанням і відгукам
    Зануда

Коновалець, ололололо!
    Я там у останньому своєму допису щось конструктивне запропонував. То як?
Закрытая тема
Страница 29 из 68