Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 28 из 68
Показано с 271 по 280 из 674.
    Філософф

Re: Шукаю людей що хочуть і можуть погуляти без випивки.

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Усi люди брати. Окрiм.. ( По Лесю)
    А під яку я там категорію підпадаю?доречі чом ти Сателіт закинув? він сумує без тебе

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Не побачив відповіді на основне питання:

Чим з тобою повинні займатися люди?
    Я ж написав.Чим і у інших компаніях.Гуляти,спілкуватись і морально одне одного підтримувати. Помоєму це суть будь-якої дружби

part of me

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Я ж написав.Чим і у інших компаніях.Гуляти,спілкуватись і морально одне одного підтримувати.Помоєму це суть будь-якої дружби
    Гуляти? Куди гуляти? Чи просто бродити вулицями? Чи ти їх знов в краєзнавчий музей запросиш?

Про спілкуватися — я вже написав, з близько 15 чоловік спілкування з тобою не витримав жоден.

Дружба — не кохання, воно не зле і в нєї варіант з козлом не пройде.
    Def
    .

Офтоп:
    А під яку я там категорію підпадаю?доречі чом ти Сателіт закинув? він сумує без тебе
    Категория или негр или белорус. Я на "Сателите" никогда не был зареген.
    Пророк

Доречі не можна ж весь круглий ріік плавати на байдарках,кататись на великах і т п.Навіть люди що переважно так відпочивають іноді вимушені відпочивати інакш наприклад через погоду
    Офтоп:
    раз уж на то пошло: на великах когда-то с другой катались зимой по 30-ти сантиметровому снегу на замерзшей речке + зимой лижи, коньки + рыбалка - круглый год + картодром + пэйнтбол + если есть возможность в зал ходить - круглый год. было б желание, к примеру у нас в компании никто в воллейбол играть толком не умел - 1 энтузиаст купил мяч, собрались компанией и начали пробовать. вот уже 2-й сезон играем потихоньку.
    а просто гулять...мне честно говоря просто по-городу гулять надоедает после нескольких раз даже с закадычными друзьями и любимым человеком

народ, давайте не будем офтопить, а то опять тему превратим в перепалку без конца. а так может кто-то идею интересную подкинет
    Філософф

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Категория или негр или белорус. .
    То я чорношкірий білорус

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Гуляти? Куди гуляти? Чи просто бродити вулицями? Чи ти їх знов в краєзнавчий музей запросиш?Про спілкуватися — я вже написав, з близько 15 чоловік спілкування з тобою не витримав жоден.
    Якщо є взаємна цікавість то і просто тинятись нормально.А якщо ні то нічого не допоможе.Я розумію що комусь із вас чи більшості з присутніх я несподобавсь.І що далі?Ви ж не пуп світу і не судді Господні щоб визначати тим більш по одному разу що я поганий чи хороший гідний дружби чи негідний

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    р
    а просто гулять...мне честно говоря просто по-городу гулять надоедает после нескольких раз даже с закадычными друзьями и любимым человеком
    Ну крім просто я казав про кіно,театр і кафе.Для початку там може ы я думку змыню щодо чогось а може ще щось выдбудеться

народ, давайте не будем офтопить, а то опять тему превратим в перепалку без конца. а так может кто-то идею интересную подкинет
    Згоден.А може хтось ще і выдгукнеться
    Пророк

Офтоп:
    Для початку там може ы я думку змыню щодо чогось а може ще щось выдбудеться
    ну это уже на какуйто отговорку похоже
    Філософф

Офтоп:
    Офтоп:

ну это уже на какуйто отговорку похоже
    Ні просто зараз дійсно не цікавлюсь спортом.
    2.0

Коновалець, слухай-но хлопче, скіки тобі ще тем треба буде завести, аби навчитися на власних помилках?

Чим і у інших компаніях.Гуляти,спілкуватись і морально одне одного підтримувати. Помоєму це суть будь-якої дружби
    я прям уявляю, як одне одного "морально підтримують":
    -всі кажуть шо я муділа!
    -мені тоже кажуть, но я не переживаю, я знаю шо це не так, я ізбраний. і ти ізбраний.
    -да, мабуть ізбраний. то вони всі муділи і нас не понімають... держи брат мою руку, я тебе морально підтримаю.
    -да... і нехай не кажуть шо ми муділи.
    (і те.де і те.пе)
    дружба, Коновальцю, це передусім спільні інтереси. випивка чи навпаки тверезість не може бути спільним інтересом. інакше б всі к ідрен фєні вже давно спилися.
    да, мені ти не сподобався, та й ти при вигляді моїх постів чомусь казитися починаєш, але як бачиш, тут живуть люди, яким разом цікаво. а з тобой ні. роби висновки. десь в мене був телефон "общества трєзвєнніков", обласна організація. найду коли, зразу ж скину. відчепися тіки від нас. іди до таких самих як ти, і тоді не буде на кого ображатися
    Філософф

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение

дружба, Коновальцю, це передусім спільні інтереси. випивка чи навпаки тверезість не може бути спільним інтересом. інакше б всі к ідрен фєні вже давно спилися.
    да, мені ти не сподобався, та й ти при вигляді моїх постів чомусь казитися починаєш, але як бачиш, тут живуть люди, яким разом цікаво. а з тобой ні. роби висновки. десь в мене був телефон "общества трєзвєнніков", обласна організація. найду коли, зразу ж скину. відчепися тіки від нас. іди до таких самих як ти, і тоді не буде на кого ображатися
    Перепрошую що не був на форумі.Нажаль поіск продовжує чудити з інтернетом.Вітаю всіх з минулим Великоднем.
    Тепер по темі.
    1)щодо спільних інтересів то я цього ніколи не заперечував.Такий великий акцент на непиття(взагалі або в момент зібрання)робиться із того що якщо його не робити то я отримаю в кразщому випадку можливість сік на бях цідити(а цього я природно не хочу).Якби людей які у більшості випадків відпочинку була б хоча б третина то я б зосередився на інших ознках(коли я знаходжу непитущіх чи малопитущіх я на цих інших ознках і зосереджуюсь).А ви при всій до вас повазі(особистої нелюбові я звісно не маю бо ж ми практично незнайомі)так само як і переважно відпочиваєте зі спиртним хоча фізіологічно можете це робити і без нього(так само як я можу фізіологічнопити але не п"ю).
    2)переходячі до другого питання скажу що це не ваш приватний форум.Тут є різні люди,різні компанії і формально всі зареєстровані юзери рівні.То виникає питання чого через те що ви бачились компанією одне з одним із Фраговим ви робите висновок що маєте на цей форум більше прав?Тут є різні люди і час від часу з"являються новачки.То може хтось із них відгукнеться на мою тему для того я ї і лишив

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    [

я прям уявляю, як одне одного "морально підтримують":
    -всі кажуть шо я муділа!
    -мені тоже кажуть, но я не переживаю, я знаю шо це не так, я ізбраний. і ти ізбраний.
    -да, мабуть ізбраний. то вони всі муділи і нас не понімають... держи брат мою руку, я тебе морально підтримаю.
    -да... і нехай не кажуть шо ми муділи.
    Ну якщо чиясь хвора фантазія намалювала таку картину це не моя вина.
    А те що я казав і кажу про зустрічі відомо мені на щастя не лише теоретично.
    Зануда

Коновалець, Ви маєте хоббі? Чи захоплюєтесь тільки тверезістю?
    ІМХО, у Вас типовий випадок домінування "надцінної ідеї". Але, за сприятливих обставин, вона може втратити свою інтенсивність і зникнути.
    Раджу зайняти себе чимось, що Вас дійсно цікавить. Вами тоді навзаєм зацікавляться люди, знайдете однодумців. Тоді не доведеться писати знов марне: "Шукаю людей.....". Зробіть так, щоб люди шукали Вас. ))

p.s. "Шукаю Коновальця, який зробив щось значне та цікаве".
Закрытая тема
Страница 28 из 68