Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 25 из 68
Показано с 241 по 250 из 674.
    Пророк

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

Пришелец-прораб, мабуть ти правий....Хоча сам говорив, і в щоді писав подібне оцьому нашому, але зупинився перший... Я мабуть послідую цьому прикладу і не буду більше коментувати особу гр. К.. Бо, дійсно, якась зла стаю....

Філософф

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Коновалець, а хто винен? чому ви не зацікавили людей? просто так від красивих очей цікаво не буває. як ото любов потрібно заслужити, так і дружбу. а то ми всі такі погані, як вас послухаєш, один ви хароший. так не буває.
    Не перекручуйте моїх слів.А щодо причин то По перше після першого мого прийому на форумі і моєї відповіді на нього в нас не могло не виникнути негативне очікуваня одне одного(нас тобто мене з одного боку і формчан що були на зустрічі з іншого).По друге Цілком можливо що ми з вами маємо різні характери чи інтереси.Не всі навіть дуже хороші люди здатні ладнати гарно одне з одним.По третє можливо я або хтось із вас або ми всі були не у гаарному настрої.Одним словм причин багато і поливати через це одне одного помиями не варто.Я доречі не казав що всі погані.Я казав що абсолютна більшість людей у абсолютній більшості випадків відпочивають з випивкою.Це нажаль правда.І я казав що шукаю людей які б могли і хотіли відпочити без випивки(тепер додам для яких це норма а не виключення).Де у цих словах заяви що ви всі погані а я тільки хороший?

ам, тово, товаріщ Коновалць, а що ж ви закосили зустріч тиждень тому, з 28 лютого на 1 березня? Вас жеж ждали дівчатка з чату ГалаНет!!! ви ж ніби обіцяли прийти їм, і не прийшли і тіліфон виключили! так жеж нехарашо! чи ви злякалися!?
    ПиСи: привіти од Zeta

)
    Гарне питання.Відповідаю.На це були незалежні від мене особисті причини нажаль.Але хотілося б зазначити що на тій зустрічі всі напились тож я вважаю що ті обставини що завадили мені туди прийти були позитивом

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    Уважаемый ALL, или %username%,

простите что вмешиваюсь в ожесточенную дискуссию, но не смог удержаццо уже в который раз. Ваш покорный слуга и не истец тут, и не ответчик, так... на дуде игрец просто. Типа зритель пассивный (как космонавт на орбите - вроде как формально и в космосе. но всеж де факто вокруг Земли крутиццо). Но это...

то что почитал на последних страничках топика повергло мою астральную сущность в полное уныние. Простите за мой плохой португальский, но это ж полный зодиакальный звиздец-холодец и абзац с красной строки!

Ну как, объясните дорогие товарищи, можно такое писать? Причем _реальному_ человеку, а не какому-то "ноу нэйм" с ником ЮРА_ЗЕБЕСТ с постами типа "гыгы". К. - это реальный человек. Живой. Теплый (я надеюсь). Настоящий. Это ж вам не растение или камень, хотя, говорят растения, когда им говоришь о плохом тают, вянут и заваниваюцца.

Вся та радость от произошедшей встречи /а ведь давно не виделись/ как ломом по серванту - расфигачилась. Никогда бы и не подумал, что _мои любимые абажаемые_ девочки и мальчеги могут так низко, как пьяные крановщики с крайнего севера,самоутверждаться.

Отпад. Мляха муха, еще раз перепрошую, но вам стало легче от такой таблетки? Типа обгадили в инете, почувствовали превосходство, и разошлись по своим офисикам, квартиркам доедать жареные пельмени и трынькать по аське кому ни попадя "кагдила" или "чеделаиш?". Слов нет. Одни пробелы. Все такие чемпионы жизни, и идеальные люди по сравнению с К., что даже становится страшно, как вам еще в магазине колбасу продают, а не привозят ее домой под подъезд на лимузине... супермены, епт.

Не порадовали вы меня. Причем конкретно.
    Я хочу сказати(не відкидаючі і своєї вини в якійсь мірі звісно) що люди схильні ,в більшості своїй нажаль,відкидати і ламати те що їм здається дивним і незвичним.А якщо така людина(бодай і реагуючі на хамство і провокації)дає якийсь навіть пустячний привід то для більшості така людина назвжди претворюється на червону тряпку.Чого я їм такого страшного зробив щоб лити на мене такі помиї?Особливо оці натяки про стать і т п.Просто у когось проблеми з особистим життям,з роботою і т п і тут виникає така чудова можливість відірватись і самоствердитись принижуючі іншого

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Пришелец-прораб, мабуть ти правий....Хоча сам говорив, і в щоді писав подібне оцьому нашому, але зупинився перший... Я мабуть послідую цьому прикладу і не буду більше коментувати особу гр. К.. Бо, дійсно, якась зла стаю....
    А чому таке зло виникає я тільки що пояснив.Дивно інше.На форумчан що поливали тебе особисто і ще мільйони українців брудом за їх мову,політичні переконання і т п ти ніякого зла не мала
    Пророк

советую посмотреть, кста хороший украинский перевод , смотришь и наслаждаешься. пиво при просмотре не помешает.
    сдавайсь!!!

Коновалець, мир так устроен шо жалкинькых не жалко - йих давлять (а особенно когда они делают неуверенные и неудачные попытки показать что они очень даже ойойой какие и вообще хоть до раны прыкладай) - естественный отбор, ты должен знать, школу ж не прогулював - за це наказуют
    так шо тоби ришать или же и дальше слыну пускать, или пересмотреть свое мировозрени и перестать канючыть и жалеть себя.
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Mr.Kronko, вопщем то правильно, но с примечанием - мир один, а устроен он по разному. Сколько субъектов - столько и устройств этого мира.
    2.0

Цілком можливо що ми з вами маємо різні характери чи інтереси.Не всі навіть дуже хороші люди здатні ладнати гарно одне з одним.
    оце і є ключова фраза! а не налічіє пітія на гульках. ви за мізерним не помічаєте значимого. так то вже ваші прблеми, перепрошую, тут люди безсилі.
    сдавайсь!!!

Пришелец-прораб, мы исключения или тупо повезло не считаем. Устройство мира - шаблон. А вы дорогой друг говорите об отношении индивидуума к этому шаблону, а такие отношения субьекта и мира могут быть разные, да. Однако оные отношения не в силе изменить законы природы, тут уж увы.
    Вывод?!
    Изменяем отношение к шаблону устройства мира таким образом чтоб все были довольны.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    [BИзменяем отношение к шаблону устройства мира таким образом чтоб все были довольны.
    А таке хіба буває?)))
    Філософф

Коновалець, мир так устроен шо жалкинькых не жалко - йих давлять (а особенно когда они делают неуверенные и неудачные попытки показать что они очень даже ойойой какие и вообще хоть до раны прыкладай) - естественный отбор, ты должен знать, школу ж не прогулював - за це наказуют
    так шо тоби ришать или же и дальше слыну пускать, или пересмотреть свое мировозрени и перестать канючыть и жалеть себя.
    Ті хто сповідує таку філософію має знати що наступного разу прийде ще хтось крутіший і може задавити і їх.Тому людяність і взаємоповага в інтересах всього суспільства а не тільки як ти висловився "жалкіньких"

оце і є ключова фраза! а не налічіє пітія на гульках. ви за мізерним не помічаєте значимого. так то вже ваші прблеми, перепрошую, тут люди безсилі.
    Ці два моменти зовсім не суперечать одне одному. І актуальність одного не відкидає правоту іншого

Пришелец-прораб, мы исключения или тупо повезло не считаем. Устройство мира - шаблон. А вы дорогой друг говорите об отношении индивидуума к этому шаблону, а такие отношения субьекта и мира могут быть разные, да. Однако оные отношения не в силе изменить законы природы, тут уж увы.
    Вывод?!
    Изменяем отношение к шаблону устройства мира таким образом чтоб все были довольны.
    Не плутайте закони природи і соціальні та психологічні закономірності.Друге набагато різноманітніше і складніше ніж перше.І набагато сильніше і частіше змінюється.Плюс до того слабкістю буде якраз ламати себе під більшість.

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    А таке хіба буває?)))
    Оскільки цього "устройства" ще ніхто не осягнув то не буває.А тут взаємоповага,відмова від поспішних суджень про людину і т п бувають.І вони в інтересах всіх.Бо навіть найкрутіший бик що забичує всіх у світі побудованому виключно за дарвіном розділить долю своїх жертв
    сдавайсь!!!

Коновалець, от чого ты такый нещасный якшо такый грамотный? АА?
    кажеш багато а в самого ничо не получаецця
    .. по мойому це явный показатель шо ты не прав
Закрытая тема
Страница 25 из 68