Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 24 из 68
Показано с 231 по 240 из 674.
    2.0

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

Пірівєд хлопці і дівчатка! Пірівєд Коновалєса!
    Всім спасіба за тусу, було здорово, хотя я по здоровлєєчку тріхо поламата було, тому шляння мене по закаулкам в нельотну погоду могло призвести до звіздєца. але не призвело, і на тому ура.
    Коновалєса, ви от тут кажете шо ми не такі, як вам треба. Але пробачте, чому хтось має думати як вас розважити? що це за хєрня така - краєзнавчий музєй, альтатнка... ви ваще знали шо ви до людей ідете, а не до "блакитних чулочків"? А з Галереєю нам круто повезло, бо там була така вистака здоровська, шо не пропустити її хоча б в общеобразовательних цєлях - святий обовязок. а якби в Галереї нічо не було? шо б ми робили? думав за вас хто? правільно, інші. То чого ви ображаєтеся? не переживайте, вас більше не позвуть. Оте шо ви бачили - і були адекватні люди форуму. Зі своїми прусаками, але... других поки шо нема. шукайте самі тепер. і таки сходіть в армію, чесслово!
    Скальд, а Скальд, зафотав мене з русскім Мєдвєдом! от жеж

Ответ Сообщение от EmilyPlay Посмотреть сообщение
    цікаво, чи захочуть шановні форумчани ще раз зібратися на подібну безалкогольну прогулянку із шановним Коновальцем?
    Дійсно шкода, що не вдалося прийти.
    П.С. Руду панночку на фото часто бачу у місті))
    в нас було дві руді панночки!
    на безалкогольну тусу - нефіг робить. тіки без Коновальця. парубче, не в обіду, ніхт ферштейн йорз стьюпід шюдкі. при чому, не одно йа...

Філософф

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Всім спасіба за тусу, було здорово, хотя я по здоровлєєчку тріхо поламата було, тому шляння мене по закаулкам в нельотну погоду могло призвести до звіздєца. але не призвело, і на тому ура.
    Коновалєса, ви от тут кажете шо ми не такі, як вам треба. Але пробачте, чому хтось має думати як вас розважити? що це за хєрня така - краєзнавчий музєй, альтатнка... ви ваще знали шо ви до людей ідете, а не до "блакитних чулочків"? А з Галереєю нам круто повезло, бо там була така вистака здоровська, шо не пропустити її хоча б в общеобразовательних цєлях - святий обовязок. а якби в Галереї нічо не було? шо б ми робили? думав за вас хто? правільно, інші. То чого ви ображаєтеся? не переживайте, вас більше не позвуть. Оте шо ви бачили - і були адекватні люди форуму. Зі своїми прусаками, але... других поки шо нема. шукайте самі тепер. і таки сходіть в армію, чесслово!
    Скальд, а Скальд, зафотав мене з русскім Мєдвєдом! от жеж
    Ну шановна пробачте звісно що я не обдумав місце відпочинку як слід.Хотілося б зазначити однак що в місті реально мало культурних місць.Взагалі якби ви не пробували відпочивати чи гуляючі без випивки чи напиваючись будь який відрпочинок вкнці кінців стане походом по замкненому кругу(Полтава не Київ тут що музеїв що нічних клубів що ще чогось обмаль).І тут на перше місце стає питання чи цікаві люди одне одному і чи цінують вони саме спілкування одне з одним.Я так розумію що ми не отримали радості і морального задоволення від спілкування одне з одним.таке бува всі люди різні що тут поробиш.
    А те що для шановної кумпанії відпочивати без випивки це все ж виключення то то нажаль так

в нас було дві руді панночки!
    на безалкогольну тусу - нефіг робить. тіки без Коновальця. парубче, не в обіду, ніхт ферштейн йорз стьюпід шюдкі. при чому, не одно йа...
    Я воль майн фюрер
    2.0

Коновалець, так а шо робить, якшо немає місць? не гулять? таке їй бо скажете! можна було б в боулінг, більярд сходить, в кафешку ми ходили, а в МакДоналдсі пива ваще нема! там є жрачка і напої. так шо було б бажання... і то шо Полтава не Київ не виправдання!
    Радості і правда ми не отримали (особисто йа), бо нада було вас развлікать, а я приватним доміно не наймалася, пробачте вдруг шо!
    Філософф

Коновалець, так а шо робить, якшо немає місць? не гулять? таке їй бо скажете! можна було б в боулінг, більярд сходить, в кафешку ми ходили, а в МакДоналдсі пива ваще нема! там є жрачка і напої. так шо було б бажання... і то шо Полтава не Київ не виправдання!
    То не виправдання то констатація факту що взаємного бажання продовжувати спілкування не було.
    2.0

Коновалець, а хто винен? чому ви не зацікавили людей? просто так від красивих очей цікаво не буває. як ото любов потрібно заслужити, так і дружбу. а то ми всі такі погані, як вас послухаєш, один ви хароший. так не буває.
    Пророк

Офтоп:
    Нік, я так зрозуміла із статтю пана К. ти ще не визначилась?
    2.0

ам, тово, товаріщ Коновалць, а що ж ви закосили зустріч тиждень тому, з 28 лютого на 1 березня? Вас жеж ждали дівчатка з чату ГалаНет!!! ви ж ніби обіцяли прийти їм, і не прийшли і тіліфон виключили! так жеж нехарашо! чи ви злякалися!?
    ПиСи: привіти од Zeta

черешня, можна я не буду це коментувати, бо обізательно хтось обідиться
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Уважаемый ALL, или %username%,

простите что вмешиваюсь в ожесточенную дискуссию, но не смог удержаццо уже в который раз. Ваш покорный слуга и не истец тут, и не ответчик, так... на дуде игрец просто. Типа зритель пассивный (как космонавт на орбите - вроде как формально и в космосе. но всеж де факто вокруг Земли крутиццо). Но это...

то что почитал на последних страничках топика повергло мою астральную сущность в полное уныние. Простите за мой плохой португальский, но это ж полный зодиакальный звиздец-холодец и абзац с красной строки!

Ну как, объясните дорогие товарищи, можно такое писать? Причем _реальному_ человеку, а не какому-то "ноу нэйм" с ником ЮРА_ЗЕБЕСТ с постами типа "гыгы". К. - это реальный человек. Живой. Теплый (я надеюсь). Настоящий. Это ж вам не растение или камень, хотя, говорят растения, когда им говоришь о плохом тают, вянут и заваниваюцца.

Вся та радость от произошедшей встречи /а ведь давно не виделись/ как ломом по серванту - расфигачилась. Никогда бы и не подумал, что _мои любимые абажаемые_ девочки и мальчеги могут так низко, как пьяные крановщики с крайнего севера,самоутверждаться.

Отпад. Мляха муха, еще раз перепрошую, но вам стало легче от такой таблетки? Типа обгадили в инете, почувствовали превосходство, и разошлись по своим офисикам, квартиркам доедать жареные пельмени и трынькать по аське кому ни попадя "кагдила" или "чеделаиш?". Слов нет. Одни пробелы. Все такие чемпионы жизни, и идеальные люди по сравнению с К., что даже становится страшно, как вам еще в магазине колбасу продают, а не привозят ее домой под подъезд на лимузине... супермены, епт.

Не порадовали вы меня. Причем конкретно.
    2.0

Пришелец-прораб, ни пойняв? ви самі тут, камрад, давеча радили спортом зайнтися чи кудась-там поюзать неуйомну енергію громадянину К. А я, наприклад, хочу щоб за результатами нашої зустрічі громадянин К. не повторював таких помилок. знаєте, мені нелегко було говорити людині "шо або давайте шото думать, або амфідерзейн"
    тоїсть я говорю тут то ж саменьке шо і в реалі. гріха за собою не почуваю. але само намагаюся не доводити ситуйовину, доки мені скажуть "ану валі-ка ти оццюда!". громадянин К. довів. інікше б до Берлоги ми б просто не дійшли. а там би і розбіглися. і з вами, панове б тоже не здибалися. такво от...
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

nickeler, да пост то не о том, как неладили люди с котом. В рамках морального кодекса поведение всех сторон считаю непозволительным. И коллегии, и К., а также субъекта-строителя, высказывающего окремую думку , отличную от высказанной коллегией.
Закрытая тема
Страница 24 из 68