Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 23 из 68
Показано с 221 по 230 из 674.
    Філософф

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    Коновалець, вибач, але ржу))))
    Не страшно.А пану Фрагову скажу що хто там розпинався про невміння розуміти гумор?А між іншим це набагато невинніший ніж той який я на свою адресу влітку вислухав

Def
    .

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    А між іншим це набагато невинніший ніж той який я на свою адресу влітку вислухав
    Старые обиды? Долго вы обиды вынашиваете. Да ничего.) Скоро воду возить.)))
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Інет я вважаю не стільки фуфло як відображеня суспільства в якому фуфла нажаль таки багацько.
    Да, вот именно так, правильнее (ударение на "ее") не скажешь. Тут фишка в чем, что в инете, имхо, можно легче и проще найти подтверждение чему угодно, и этого может находиться сколь угодно много. На мой взгляд плохого в этом маленьком нюансе - целое ведро, чайник и чайная ложка впридачу. А почему я так думаю? Да патаму-што люди (тоже к ним отношусь) ожидают худшего чаще, чем лучшего (очень часто, даже в пред-предыдущем предложение я нашел плохое))). Так их воспитали. И это только лопатой по голове выковыривается))

Ну, например, гуглим "На землю скоро упадет метеорит" и целый вечер наслаждаемся радостными прогнозами.
    На следующий день гуглим "Нация вымрет от наркомании и алкголизма" - и весь следующий день наслаждаемся статьями о вымирании. Потом всю неделю гуглим про автомобильные и авиакатастрофы, после - маньяков. Через месяцок, готов утверждать, любой будет шугаться не то что живых людей, а заговорит легко с тараканами о балете. Готов съесть свою треуголку, если кто-то скажет, что гуглил хоть на этой неделе "Жизнь прекрасна", пусть таковой она вовсе и не является)

Я завжди важав і вважаю реал краще віртуала однозначно але коли треба пібдтримати зв"язок зі знайомими чи почитати щось чого в друкованому вигляді як я вже казав немає або ж як один з майфданчиків для знайомства я інет цілком не відкидаю
    Спасибо за ответ. Главное что троллейбус в землю рогами не ставишь, за это уже респект.
    Філософф

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Старые обиды? Долго вы обиды вынашиваете. Да ничего.) Скоро воду возить.)))
    Ти ба і ти тут старий друже
    Головне щоб не воду возили а не глаз вон як по іншій приказці

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    Да, вот именно так, правильнее (ударение на "ее") не скажешь. Тут фишка в чем, что в инете, имхо, можно легче и проще найти подтверждение чему угодно, и этого может находиться сколь угодно много. На мой взгляд плохого в этом маленьком нюансе - целое ведро, чайник и чайная ложка впридачу. А почему я так думаю? Да патаму-што люди (тоже к ним отношусь) ожидают худшего чаще, чем лучшего (очень часто, даже в пред-предыдущем предложение я нашел плохое))). Так их воспитали. И это только лопатой по голове выковыривается))

Ну, например, гуглим "На землю скоро упадет метеорит" и целый вечер наслаждаемся радостными прогнозами.
    На следующий день гуглим "Нация вымрет от наркомании и алкголизма" - и весь следующий день наслаждаемся статьями о вымирании. Потом всю неделю гуглим про автомобильные и авиакатастрофы, после - маньяков. Через месяцок, готов утверждать, любой будет шугаться не то что живых людей, а заговорит легко с тараканами о балете. Готов съесть свою треуголку, если кто-то скажет, что гуглил хоть на этой неделе "Жизнь прекрасна", пусть таковой она вовсе и не является)

Спасибо за ответ. Главное что троллейбус в землю рогами не ставишь, за это уже респект.
    Одним словом інет це величезне і потужне знаряддя яке набагато легше використати в мінус ніж у плюс але це нажаль не унікальна здатність.Порізати палець просто а от приготувати за допомогою того ж ножа навіть банальний салат набагато важче.Одним словом слід вчитись вміти керувати як інетом так і самим собою.Бо дійсно пряма дорога яку ви окреслили є найлегшою і найсумнішою за результатами.Доречі нація може вимерти і будучі цілком здоровою.народжуваність менше 2.2 дітей на жінку це шлях до старіння і вимирання а вона у всіх західних країнах(і у "західних Росії і Японії також)
    ри?

Відчувати таке і не висловити в вічі це лицемірство
    Вас тоді пожаліли, шановний. Будьте вдячні.
    змія болотяна ОЧКОва

Не хотіла більше писать сюди, але не можу не запитати.

Доречі нація може вимерти і будучі цілком здоровою.народжуваність менше 2.2 дітей на жінку це шлях до старіння і вимирання а вона у всіх західних країнах(і у "західних Росії і Японії також)
    2,2 - це два цілих пуцвірка і ножки?
    і поясніть пажалста про західну Японію, бо шось савсєм туго з георгафійой.
    щодо лицемірсства, то Ви не зовсім праві. справа в тому, що зазвичай люди відчувають, коли ставлення до них не таке як їм хочецця. Вам красномовно демонстрували, що Ви нецікавий і занудний. неоднократно і непрозрачно натякали, шо пора йти і всьо такоє. щоправда, якшо у вас із розумінням натяків така ж трабла як і з почуттям гумору, то....
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Там за окном стоят. Подайте. Погорели.
    У вас нежданный гость. То - голубой мундир.
    Учтивый человек. Любезный в самом деле.
    Из ваших дневников себе устроил пир.

И на сто верст идут неправда, тяжба, споры,
    На тысячу - пошла обида и беда.
    Жужжат напрасные, как мухи. разговоры.
    И кровь течет не в счет. И слезы - как вода.
    Всем превед! Заканчивайте геноцид, а то придецца разбудить Ктулху)
    Філософф

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Вас тоді пожаліли, шановний. Будьте вдячні.
    От чого я не можу терпіти це надмірної ввічливості.Коли мене не терплять то варто зразу мене послати щоб ні я ні ви не тратили час і нерви даремно

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Не хотіла більше писать сюди, але не можу не запитати.

2,2 - це два цілих пуцвірка і ножки?
    і поясніть пажалста про західну Японію, бо шось савсєм туго з георгафійой.
    щодо лицемірсства, то Ви не зовсім праві. справа в тому, що зазвичай люди відчувають, коли ставлення до них не таке як їм хочецця. Вам красномовно демонстрували, що Ви нецікавий і занудний. неоднократно і непрозрачно натякали, шо пора йти і всьо такоє. щоправда, якшо у вас із розумінням натяків така ж трабла як і з почуттям гумору, то....
    Ну хто ж винен(хоча це явно офтоп) що не всі жінки фізично можуть мати дітей.А число їх(дітей) ділиться на хзагальне число жінок.Звідси і дробні діти.Некрасиво але що поробиш не я метиодологію демографічної науки вигадав.Японія при всій ї специфічності країні суттєво вестерізована тобто як і ми належить до західної(в тому числі західної)цивілізаційної традиції.Що яскраво показують і вище зазначені проблеми з демографією

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    Всем превед! Заканчивайте геноцид, а то придецца разбудить Ктулху)
    Ну конкретно у цій темі геноциду я не помітив швидше конфлікти і перепалку
    ри?

Офтоп:
    От чого я не можу терпіти це надмірної ввічливості.Коли мене не терплять то варто зразу мене послати щоб ні я ні ви не тратили час і нерви даремно
    Та Ви ж самі казали, якщо немає фактів, будуть лише образи і теде і тепе. Фактів, що наводять люде, Вам не досить (не сприймаються вони, да ж?), тому це ну звичайно ж виглядало б як образа, знарошне і незаслужено.
    Ех, Драша, Драша, нашо ти мене тоді відтягнув?! І я б душу відвела, і Нік не викручувала б мозги, і Шановному Панові було б легше!!
    Філософф

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Офтоп:

Та Ви ж самі казали, якщо немає фактів, будуть лише образи і теде і тепе. Фактів, що наводять люде, Вам не досить (не сприймаються вони, да ж?), тому це ну звичайно ж виглядало б як образа, знарошне і незаслужено.
    Ех, Драша, Драша, нашо ти мене тоді відтягнув?! І я б душу відвела, і Нік не викручувала б мозги, і Шановному Панові було б легше!!
    Офтоп:
    бідний Драша це він у всьому винний
Закрытая тема
Страница 23 из 68