Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 22 из 68
Показано с 211 по 220 из 674.
    Філософф

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Коновалець, довів.

В тебе ще є можливість визнати, що проблема не в інших і почати виправляти себе.
    На твоєму місці я б почав себе змінювати. Як морально так і фізично. Армію, і особливо теперішня може нанести більше шкоди, тому раджу тобі:
    1. Зайнятися якимось активним видом спорту. Особливо з тих, які розвивають не тільки тіло, але й дух. Раджу єдиноборства, але можна зайнятися і фітнесом в гіршому випадку.
    2. Почитай книжки, хоча б того ж Карнегі.
    3. Звернися до психолога (поміть — не психіатра) і просто обговори з ним свою проблему, про те, що ти не можеш знайти друзів.

Головне зрозуміти, що в тебе є проблема.
    Навіть якщо визнати повну твою правоту по усім пунктам щодо моєї особисті(що природно не так) той факт що переважна більшість компаній вважає головним атрибутом відпочинку спиртне це не відмінить.І те що навіть якби я вам сподобався я би всеодно мав би придумувати авам приводи не пити це також однозначний факт.
    1)Дякую але спортом я займатись не буду.Взагалі що за дурний стереотип раз не п"є то спортом займається або активно вчиться?
    2)Що що і літературою різних жанрів я цікавлюсь.Психологія нажаль не на першому місці але все ж також у полі зору.
    3)Максимум що мені можуть порадити"не звертай на них увагу хай собі пють" так цю пораду я і так знаю.

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    мда....так и не могу понять чем может быть неадекватен человек который употребляет спиртные напитки в разумном количестве, и чем афтору навредит если его скажем собеседник, выпьет не стакан сока, а бокал пива?!!! после которого даже за руль можно садится
    А я не руль за мене садитись не можна
    А якщо серйозно то тут хочеться висловити дві думки.
    1)Думка на глобальну тему.Той факт що зараз для переважної більшості випивка і відпочинок стали поняттями нероздільними є загрозою для нації і всього людства.Та і взагалі чи можна назвати нормальною ситуацію коли поголовна більшість людей не уявляє як можна розслабитись і отримати позитивні емоції без стимуляторів?
    2)Власне практична думка щодо питання.Твереза нетвереза(навііть випивша)людина це зовсім різні люди.Дійсно а якщо людина не змінює свою поведінку то навіщо пити?(попереджую що аргумент для смаку не приймається бо таких не більше ніж непитущіх)

Пророк

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    1)Дякую але спортом я займатись не буду.
    Оце так запропонували, скажи? Возмутітєльно! "Шукаю тих, хто не займається і не збирається займатись спортом, тобто адекватних бла-бла-бла". Така буде наступна тема?
    Пророк

А якщо серйозно то тут хочеться висловити дві думки.
    1)Думка на глобальну тему.Той факт що зараз для переважної більшості випивка і відпочинок стали поняттями нероздільними є загрозою для нації і всього людства.Та і взагалі чи можна назвати нормальною ситуацію коли поголовна більшість людей не уявляє як можна розслабитись і отримати позитивні емоції без стимуляторів?

2)Власне практична думка щодо питання.Твереза нетвереза(навііть випивша)людина це зовсім різні люди. Дійсно а якщо людина не змінює свою поведінку то навіщо пити?(попереджую що аргумент для смаку не приймається бо таких не більше ніж непитущіх)

большинство но не каждый

какая разница до пи после бокала пива?

лично я пью пиво, коньяк, виски только ради наслаждения вкусом напитка
    Філософф

Думаю цю дискусію варто припинити. Вона все одно веде в нікуди і кожен залишиться при своїй думці. Єдине, що можу сказати: Павле, задумайся над тими порадами, які дали тобі форумчани. Як на мене, більшість з них цілком життєздатні і можуть тобі стати у пригоді. Поки ти не зрозумієш, що такого не може бути, що всі навколо пропащі і не усвідомлюють того, чого усвідомлюєш лише ти. Люди тобі яскраво довели, що для них не є проблемою відпочити без випивки. Десь у форумчан спрацювали стереотипи, але не це головне. Відповідати не треба. Я тобі вже писав в приват, що краще зайнятися чимось цікавим і корисним, ніж вбивати час у безсенсовій переписці. Те саме тобі написали люди на форумі трохи вище. Поміть, ми даємо тобі одні і ті ж поради, хоча між собою не знайомі і з тобою спілвалися в різній мірі і формі. Не думаю, що таке співпадіння у поглядах на твою ситуацію зумовлене тим, що ми вживаємо алкоголь. Ну і останнє. Ти переживаєш період романтика, віри в ідеальний світ. З віком це мине. Повір. Більшість людей через це проходить.
    part of me

Коновалець, ти нічого не зрозумів. Я поясню тобі дуже зрозуміло - люди попросили тебе піти, не тому, що ти не придумав, що далі робити (що теж не дуже гарний крок від того, заради кого всі зібрались, міг би над цим і подумати до зустрічі), а тому, що з тобою не можливо знаходитися поруч: з тобою не цікаво, ти жахливо жартуєш (якщо твої коментарі не в тему, взагалі можна назвати жартами), на чужі жарти ти теж реагуєш не адекватно, з тобою ні про що розмовляти, ти не проявляєш ніякої ініціативи в тому про що розмовляти, куди піти, що робити.

Я б не хотів з тобою спілкувати ні з алкоголем, ні без нього, ні з наркотичними речовинам, ні без них. Причини я вже озвучив.

Олесь, точно помітив, що розмовляти вже ні про що, бо ти не хочеш розуміти навіть простих речей.
    Філософф

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Оце так запропонували, скажи? Возмутітєльно! "Шукаю тих, хто не займається і не збирається займатись спортом, тобто адекватних бла-бла-бла". Така буде наступна тема?
    Шановна не перестьобуйте.Спортом я не маю бажання займатись що не означає мого до нього негативного ставлення.

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    большинство но не каждый

какая разница до пи после бокала пива?

лично я пью пиво, коньяк, виски только ради наслаждения вкусом напитка
    1)Ну звісно не кожний.На щастя я маю честь знати нечисельні,навіть рідкісні.виключення але ж скільки сил доводеться докладати щоб ці виключення знаходити.
    2)якби не було різниці не пили б.Подруге одним бокалом майже ніхто необмежується
    3)Я радий за вас.

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Думаю цю дискусію варто припинити. Вона все одно веде в нікуди і кожен залишиться при своїй думці. Єдине, що можу сказати: Павле, задумайся над тими порадами, які дали тобі форумчани. Як на мене, більшість з них цілком життєздатні і можуть тобі стати у пригоді. Поки ти не зрозумієш, що такого не може бути, що всі навколо пропащі і не усвідомлюють того, чого усвідомлюєш лише ти. Люди тобі яскраво довели, що для них не є проблемою відпочити без випивки. Десь у форумчан спрацювали стереотипи, але не це головне. Відповідати не треба. Я тобі вже писав в приват, що краще зайнятися чимось цікавим і корисним, ніж вбивати час у безсенсовій переписці. Те саме тобі написали люди на форумі трохи вище. Поміть, ми даємо тобі одні і ті ж поради, хоча між собою не знайомі і з тобою спілвалися в різній мірі і формі. Не думаю, що таке співпадіння у поглядах на твою ситуацію зумовлене тим, що ми вживаємо алкоголь. Ну і останнє. Ти переживаєш період романтика, віри в ідеальний світ. З віком це мине. Повір. Більшість людей через це проходить.
    1)Смислу у дискусії дійсно мабуть нема але тема хай таки лишається на випадок якщо ще хтось із учасників форуму або новачків відгукнеться.
    2)щодо корисних занять то саморозвитком я впринципі займаюсь.Але не треба посилати непитущу людину невідомо куди.Типу не п"єш то і не відпочивай як коняка займайся якоюсь справою і паши.
    3)бажання прогулятись і поспілкуватись а також щось відмітити без випивки це не ідеалізм зовсім.У таких людей і таких сходин цілком може бути багато неідеальних моментів тож не треба думати таким чином.Чому бажання жахнути з друзями пива це нормально а бажжаня погуляти його не жахаючі це вже щось надмірне і ідеальне?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Коновалець, ти нічого не зрозумів. Я поясню тобі дуже зрозуміло - люди попросили тебе піти, не тому, що ти не придумав, що далі робити (що теж не дуже гарний крок від того, заради кого всі зібрались, міг би над цим і подумати до зустрічі), а тому, що з тобою не можливо знаходитися поруч: з тобою не цікаво, ти жахливо жартуєш (якщо твої коментарі не в тему, взагалі можна назвати жартами), на чужі жарти ти теж реагуєш не адекватно, з тобою ні про що розмовляти, ти не проявляєш ніякої ініціативи в тому про що розмовляти, куди піти, що робити.

Я б не хотів з тобою спілкувати ні з алкоголем, ні без нього, ні з наркотичними речовинам, ні без них. Причини я вже озвучив.

.
    Відчувати таке і не висловити в вічі це лицемірство
    Пророк

раз тема так или иначе связана с алкоголем позволю себе заофтопить: в магазинах все чаще начинает появляться светлое, не пастеризованное !!! (вдумайтесь в глубину глубин этого слова) пиво родом из тернопольской области. при том, что ради вкуса пью только темное, могу сказать, что тернопольская продукция намного лучше оболони, славутыча, чернигова и тому подобного конвеера.

2)щодо корисних занять то саморозвитком я впринципі займаюсь.Але не треба посилати непитущу людину невідомо куди.Типу не п"єш то і не відпочивай як коняка займайся якоюсь справою і паши.
    3)бажання прогулятись і поспілкуватись а також щось відмітити без випивки це не ідеалізм зовсім.У таких людей і таких сходин цілком може бути багато неідеальних моментів тож не треба думати таким чином.Чому бажання жахнути з друзями пива це нормально а бажжаня погуляти його не жахаючі це вже щось надмірне і ідеальне?
    Відчувати таке і не висловити в вічі це лицемірство
    как гласит народная мудрость: на городі бузина, а в київі дядько.
    Філософф

Дядьків у Києві я точно не маю та і сам на узину не схоожий)
    Здібна учениця

Дядьків у Києві я точно не маю та і сам на узину не схоожий)
    Коновалець, вибач, але ржу))))
    part of me

Olio, я теж. Якщо людина не розуміє таких висловів, про ще можна казати? От такими відповідями він довів багатьох до не адекватного стану.

Я не бачу ніякого смислу далі спілкуватися з цією людиною, більше я в цій темі не пишу.
Закрытая тема
Страница 22 из 68