Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 20 из 68
Показано с 191 по 200 из 674.
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

Ребята, а как же философский закон отрицанья отрицанья? Некто не пьет алкоголя, потому что нельзя не пить алкоголя, иначе другие, тобишь непьющие в присутствии непьющего алкоголя не пить алкоголь не могут.

Инвалид умственного труда

Кц очень дорогое родной....
    Коновалец, добрый совет...
    попробуй измениться сам. Ты иначе просто погибнешь.
    Філософф

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Коновалець, і шо Ви передбачили? шо всі переп"ються? не даждьотєся! а спілкування наше завершилось виключно через те, шо з Вами нудно. Звиняйте вже нас таких брутальних і пратівних. тинятися вулицями в не дуже льотну погоду - тіпа не прикольно, а Ви на приємну пізнавальну компанію не потягли.
    Шановна передбачення не треба перекручувати мої слова полягало у тому що більше такого явище як ваша зустріч без випивки не відбуться.Тобто це було виключення разове заради моєї настирності і нічого більше.І навіть якщо визнати повну вашу правоту у іншиих резонах(щодо моєї приємності і т п)це не відмінить наведеного мною факта.По друге я не висловилював вам претензій щодо розвітання тож дивно що ви вже почали на неї відповідати.
    І по третє дай Боже мої далеко не однорічні пошуки мають певний хоч і невеликий результат і я маю людей(хоч їх нажаль і мало) які іншої думки про зустрічі і спілкування зі мною

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Проблема не в алкоголе.... Вы меня извините... Но трабла в вас...
    Отказ от алкоголя, это ваша попытка поднять собственное самосознание.
    Сходите в армию...
    И все пройдет. Могу еще десяток рецептов предложить....
    Но таки сходите в армию....
    ЗЫ я не хвастаюсь но было приятно шо при пакупке билетов меня приняли за студента.... и это блин в 38 лет Таки сохраняюсь. несмотря на упатребление алкоголя
    По порядку.
    1)не варто як я вже казав так сильно і однозначно узагальнювати.Тим більш що я маю і протилежні випадки(інша справа що людей для них довелось довго шукати і вони як втім і більшість із форумлян люди доволі зайняті що власне і викликає у мене бажання продовжувати пошуки).Одним словом сказали б ви це мені рік тому погодився б зараз на щастя у цій фразі якщо і є доля правди для конкретних людей компанії чи моменту але далеко не вся.
    2)відмови від алкоголю у мене нема.Відмовитись можна якщо вживав до того або ж хотів.Якщо не хотів і не вживав то це не відмова.
    3)те що армія чудово вміє ламати людей знаю
    4)Щиро радий за вашу чудову фізичну форму

Кц очень дорогое родной....
    Коновалец, добрый совет...
    попробуй измениться сам. Ты иначе просто погибнешь.
    Дякую за пораду але межі міра і необхідність моїх змін це природно моя прирогатива
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Ребята, давайте жить дружно. Вот признаюсь по себе - со мной вот тоже не всем весело. Многим доставляю дискомфорт, причем конкретный (иные слова воспринимают всерьез, иные -громкость). Ну, мне то пох., естественно, но всеж... есть же люди с притягивающей меня энергией (взаимной), с которыми можно абсолютно все. И это реальный космос.

И вот представил себе, что ежели бы все те несколько сотен человек, с которыми так или иначе полюсы "не притянулись" начались б со мною терки подобного рода - пришлось бы отправиться в дом желтого сна. И там уже разбираться, что, где и когда.

У всех тут, на мой невинный взгляд, позиция неверная. Реакция на индивидуума,который авансом дал о себе знать, так как он дал, положительной не могла быть по определению. Декларировать открыто о враждебном обществе - это не муфлон начхал. Сработала очень сильная предустановка. Вот.

Кто-то потратил время жизни на конкретную коммуникацию. И вместо того, чтобы сказать "дякую" за то, что получилось, или не получилось и забыть - занимаетесь брюзжанием. Жисть то штука хорошая! А из за одного стойкого бойца алкогольная промышленность не остановится. Вы это... вылазьте из окопов,и начинайте брататься. Поскольку, может вы и противники, но не враги (как говорили летчики американских истребителей, патрулировавших у своих границ советсткие бомбардировщики).
    Инвалид умственного труда

Пришелец-прораб,
    если ты осознаешь что это с тобой может произойти.... минимальные шансы на то что это с тобой произойдет...

ЗЫ там если осталось в силе про правинцию юань... посодействуй в организации... Ну никак ни магу выбрать место в великой китайской стене чтоб галавой об нее... Мож гид какой есть?

Коновалець,
    Честно выскажу свае имхо...
    1. Интеллектуальные способности ребенка 9 лет выше ваших. У ребенка есть желание и умение использовать аналитические способности мозга.
    2. У вас гипертрофированное самомнение о вашей самореализации. Т.е есть вы себя позиционируете намного выше чем на самом деле.
    3. повторюсь.. Сходите в армию. Расскажите вчепятления потом.
    4. Када у вас был секс последний раз... просто вспомните....
    5. обозначте вчепятления о выставки?
    Філософф

Пришелец-прораб,
    если ты осознаешь что это с тобой может произойти.... минимальные шансы на то что это с тобой произойдет...

ЗЫ там если осталось в силе про правинцию юань... посодействуй в организации... Ну никак ни магу выбрать место в великой китайской стене чтоб галавой об нее... Мож гид какой есть?

Коновалець,
    Честно выскажу свае имхо...
    1. Интеллектуальные способности ребенка 9 лет выше ваших. У ребенка есть желание и умение использовать аналитические способности мозга.
    2. У вас гипертрофированное самомнение о вашей самореализации. Т.е есть вы себя позиционируете намного выше чем на самом деле.
    3. повторюсь.. Сходите в армию. Расскажите вчепятления потом.
    4. Када у вас был секс последний раз... просто вспомните....
    5. обозначте вчепятления о выставки?
    1)ну пробачте шанвний на смак і колір як відомо немає товаришів.Але робити такі радикальні висновки як мінімум занадто самовпевнено.Людина що має настільки великий інтелект що може абсолютно точно і недвузначно безпомилково визначати інтелект інших по кільком постам на форумі і одній зустрічі це дійсно видатний геній психології і я радий би був за вас якби ви дійсно таким були.
    2)Якраз "про те який я хороший" я казав вельми і вельми мало.Я стараюсь в міру своїх сил і можливостей оцінвювати себе критично наскільки це виходить інша справа але повторююсь така безапеляційність або видає самонадіяність і гординю або вас як генія в психології і ряді інших наук.
    3)повторюсь що армія гарно вміє ламати людей я це знаю.
    4)Моє особисте життя вас природне не стосується тож обговорювати його я не буду.
    5) загалом враження позитивні хоча відсутність часу і достатніх знаь у галузі живопису не дає мені можливості розгорнути її(виставкау)прокоментувати.

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    Ребята, давайте жить дружно. Вот признаюсь по себе - со мной вот тоже не всем весело. Многим доставляю дискомфорт, причем конкретный (иные слова воспринимают всерьез, иные -громкость). Ну, мне то пох., естественно, но всеж... есть же люди с притягивающей меня энергией (взаимной), с которыми можно абсолютно все. И это реальный космос.

И вот представил себе, что ежели бы все те несколько сотен человек, с которыми так или иначе полюсы "не притянулись" начались б со мною терки подобного рода - пришлось бы отправиться в дом желтого сна. И там уже разбираться, что, где и когда. .
    В точку сказано.дійсно якщо я комусь несподобався може навіть і із власної вини то робити із цього страшне узагальнення що я така кончена людина і без змін не протяну м"яко кажучі самонадіяно.Тим більш слава Богу я не вигадав тих хто каже і бачить у мені зовсім протилежне(хоча повторюсь що їх пошуки були доволі довгими і важкими)

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    Кто-то потратил время жизни на конкретную коммуникацию. И вместо того, чтобы сказать "дякую" за то, что получилось, или не получилось и забыть - занимаетесь брюзжанием. Жисть то штука хорошая! А из за одного стойкого бойца алкогольная промышленность не остановится. Вы это... вылазьте из окопов,и начинайте брататься. Поскольку, может вы и противники, но не враги (как говорили летчики американских истребителей, патрулировавших у своих границ советсткие бомбардировщики).
    А ми і не вороги.Власне я і противниками не вважаю форумчан бо ділити нам нічого.А от щодо братаня ситуація складніше. Доречі вельмишановний не секрет чи не є ви той самий Пришелец з Поіска?
    Постійний відвідувач

цікаво, чи захочуть шановні форумчани ще раз зібратися на подібну безалкогольну прогулянку із шановним Коновальцем?
    Дійсно шкода, що не вдалося прийти.
    П.С. Руду панночку на фото часто бачу у місті))
    Філософф

Ответ Сообщение от EmilyPlay Посмотреть сообщение
    цікаво, чи захочуть шановні форумчани ще раз зібратися на подібну безалкогольну прогулянку із шановним Коновальцем?
    )
    По контексту очевидно що ні.Та навіть якби я всім їм і сподобався і у них було б бажаня зі мною активно товаришувати думаю що як мінімум не всі в подальшому б утримались від випивки.Я звісно розумію і свої якісь недоліки і т п але те що сходки форуму в нормі завжди проходять або кінчаються спиртним це однозначно.Так само як однозначно і те що друзі яким треба вигадувати приводи не пити мені непотрібні
    Пророк

коновалец ты похож на оспри з "теркеля и халепы"
    Філософф

Не дивився але мені пофіг.Я шукав,шукаю і буду шукати друзів які б могли і хотіли відпочивати без випивки.І рприродно що придумувати вічно бухаючім на відпочинку людям приводи не пити я не буду.Це однозначно ненормально коли людям потрібні приводи щоб у вільний час не напиватись
Закрытая тема
Страница 20 из 68