Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 2 из 68
Показано с 11 по 20 из 674.
    ТАК!

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

у вас неправелен подход, нужно постипенно ... и не утверждениями а вапросами, чиловег ведь исче нераскрился

Инвалид умственного труда

Т.е. начинаем так:
    "Когда Земля была раскаленным шаром."
    Def
    .

В газообразном состоянии там уже жили прародители древних ...
    Філософф

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    ти почуваєшся самотнім? тебе це турбує?

як саме в тебе покращилась ситуація?
    Мене тубує що напрочуд важко знайти людей які б могли і хотіли погуляти,сходитикудись і т п і поспілкуватись без ипивки на відпочинку чи просто у вільний час.Покращилась в тому плані що на цьому тижні кілька разів вдалося погуляти з ткими людьми дай Бог їм здоров"я

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Да пейте кокаколу.... тока вы никогда не почувствуете мыслей типа таких: "Хочется напиться в *****, и выдать пару старых хитов".
    За ваше упорство некоторое уважение испытываю. Но туже энергию, да в рациональных целях.
    Дороговказ - это указатель? Или это что то из серии шлемошкрябов?
    Шизофрения симптом не изученный, так что не проецируйте его на окружающих, возможно он самонаправлен на вас.
    Если проблема с времяприпрвождением свободного времени...
    Найдите любиумую девушку.
    Не відчую я думаю і нічого страшного ми всеодно все в цьому житті ідчути не можемо.Дороговказ це таки указатель.Щодо шизофрні це був приклад а взагалі психологія це окрема дуже складна тема.Щодо коханої дівчини то хто каже що я не шукаю?Але кохання не приходить за бажанням по разнарядці

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    Коновалець, а непитущість і адекватність для Вас існують тільки в комплексі? Чи можливі варіанти з наявністю лише одного показника?
    Це все визначається сугубо індивідуально.Хоча як я вже писав у видаленій темі пити не значить обов"язково пити на будь яких сходинх чи зустрічах.У випадку коли питуща людина значну частину випадків проведення вільного часу з дрзями або персонально зі мною оже і хоче провести без випивки це також цілком гарний варіант

Коновалець,
    Забыл добавить.
    Сходите в армию, вас там быстро и качественно обучат адекватности и толерантности
    А ще толерантності і демократизму

Т.е. начинаем так:
    "Когда Земля была раскаленным шаром."
    Або залежно від релігійних поглядв "І дух Господень носився над водою" або якщо ви толкіеніст то взагалі "Вначале создал он айнуров священных"
    Філософф

Тема апріорі створена не для дискусії і не для флуду. Той, хто хоче поспілкуватися з її автором пише йому в приват і домовляється про зустріч. Інші роблять найменшу послугу автору, яку вони можуть - не флудять і не висміюють його.
    ТАК!

Олесь !! ОМГ! ти відкрив нам очі!!!!! дякуємо тобі капітан очевидність!!!!

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Мене тубує що напрочуд важко знайти людей які б могли і хотіли погуляти,сходитикудись і т п і поспілкуватись без ипивки на відпочинку чи просто у вільний час.Покращилась в тому плані що на цьому тижні кілька разів вдалося погуляти з ткими людьми дай Бог їм здоров"я
    коли саме зявилась у вас така стурбованість?
    де саме ви окрім форуму намагались шукати таких людей?
    з я кого часу вас так активно турбує випивка?
    Філософф

Meladon, очевидні речі більше одного разу не повторюю. І іронія тут зовсім не доречна. Шануймося.
    ТАК!

Капитан Очевидность (англ. Captain Obvious) — уникальный супергерой, который всегда готов прийти на помощь! благодарен вам!
    а вы собственно в теме в этой потому что пьете или не пьете? или как у вас там адекватность с автором совпадает?
    Філософф

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    Олесь !! ОМГ! ти відкрив нам очі!!!!! дякуємо тобі капітан очевидність!!!!

коли саме зявилась у вас така стурбованість?
    де саме ви окрім форуму намагались шукати таких людей?
    з я кого часу вас так активно турбує випивка?
    Я впринципі згоден з висловленю паном Олесем думкорю але все ж відповім вам.
    З"явилась стурбованість тоді коли мої однолітки(спочатку частина а потім майже і всі) почали активно пити на відпочинку тобто років з 14-15.Мені особисто їх стан був і є досить огидний тож я почав з перемінним успіхом шукати людей негативного ставлення до випивки.
    Де саме?Універ свій і інші навч заклади до того школа величезна кількість сайтів у інеті спілкування з предастивниками різних організацій і т п
    ТАК!

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Я впринципі згоден з висловленю паном Олесем думкорю але все ж відповім вам.
    З"явилась стурбованість тоді коли мої однолітки(спочатку частина а потім майже і всі) почали активно пити на відпочинку тобто років з 14-15.Мені особисто їх стан був і є досить огидний тож я почав з перемінним успіхом шукати людей негативного ставлення до випивки.
    Де саме?Універ свій і інші навч заклади до того школа величезна кількість сайтів у інеті спілкування з предастивниками різних організацій і т п
    з 14-15 років в період бурного статевого дорослішання - вас турбувало те що ви не такий як усі?
    Огидний їх стан був ому що вони вас не приваблювали чи викликали якісь асоціації?
    багато ви знайшли людей схожих на вас? їх стан закомплексованості вас не турбував?
    чому ви вирішили шукати таких людей саме тут?
Закрытая тема
Страница 2 из 68