Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 16 из 68
Показано с 151 по 160 из 674.
    Инвалид умственного труда

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    rust, ну дядю, абіжаєте. або неуважно читав. 7 березня 2009 року, в 13.00 біля Катляріка которий кінотіатер.

пи си: тіки ж умова - не п"єм в присутствії пана Коновальця. ми йому пообіцяли =))
    Т.е. До и после можно?

Пастараюсь вырваться но увы не надолго
    И шоб не ходить кругами вакруг кинатиатра предлагаю возле шаровидного фонтана.

ЗЫ в 12.45 прашу осуществить кантрольный званок на номер 80673231581, а то вдруг я по привычке пива куплю

Пророк

эхх, шас с пол бутылочки Хенеси засажу...:)
    Инвалид умственного труда

Я во по проще пиво и горбушка горячего копчения....
    щас доем и буду манатки собирать в Полтаву
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Я во по проще пиво и горбушка горячего копчения....
    щас доем и буду манатки собирать в Полтаву
    та я седня подзамерз прилично, так шо я чисто в профилактическ-лечебных целях!:)
    да и приелось как то каждую пятницу пиво-сушеная рыба и баня:)
    Філософф

Я нікого не викручую і не примушую ні до чого.Якраз я шукаю людей яким би по природі своїй було нормально відпочивати без випивки.Наколоти чи спровокувати мені не вдасться нікому.Я просто кажу що якщо в компанії хтось буде пити то я розвертаюсь і іду.
    Щодо того хто кого захища.Ситуація така що дати в морду можна а дати в відповідь вже гріх.Обзівати мене особисто і міьйони людей дурними,розведеними і т п це нормально а коли я відповідаю людині це бачте вже некрасиво.Відповідь на ситуацію проста.Я комусь неподобаюсь і користаються найменшитим приводом щоб на мене наїхати і все.
    змія болотяна ОЧКОва

Коновалець, то шо Ви агент Моссада ми поняли вже давно, найо... Вас ніхто не збирається. Раст жартує, ага ж дядя? Тим більше, приводом є аж ніяк не ваш натиск. це так, для справки. Лякать тут сущих тим, шо хтось когось покине в принципі нерезонно. Ви такими кроками тільки відвертаєте людей від себе. додавайте до того свої майже безрезультатні пошуки друзів і особливості характеру - ККД виходить в районі плінтуса. *шось я влєво лишнього взяла*

я тут було пока тіпа сторонній наблюдатєль і от шо я нанаблюдало. вспомнився мені анігдот про тьотю-інтілігєнтку і дядю-алкаголіка в траліку. це я до чого? Коновалець, Вам ніхто не каже, шо тільки Ви тут неправий. Ви дуже однакові з тим хто Вас ображає. бо Ви ображаєте його.
    а коли я відповідаю людині це бачте вже некрасиво.
    аби Ви відповідали красіво, то було б норм. а так, виходить шо Ви нічим не кращий того, кого Ви бидлом обізвали, бо спустилися *чи вище не піднімалися* нижче тої планки, яку поставили, для, наче, Вас недостойних. апелювати до КК і кричать: "я захищаю свою честь і гідність блаблабла" нінада, бо КК, крім іншого, передбачає перевищення меж і те де.
    Філософф

Я взагаліто мав наувазі не ситуацію з растом(рприродно що про пиво і горбушу тут було сказано з іронією).Щодо слів по темі то все достатньо зрозуміло і смисла перетовкувати одні і тіж аргументи нема але скажу що коли одна людина обзиває іншу і це не викликає у "наблюдатілєй" ніякої реакції то це викликає почутя подвійних стандартів а то і свідомого підбурюваня агресора до подальших дій.Тобто або ми згадуєм про дипломатію і взаємоповагу завжди коли хьтось на когось жене або це лише приводи позахищати і понаїздити на того на кого цитуючі одного з ораторів "хоцца".На цьому пропоную завершити з офтопом
    2.0

Коновалець, ми собсно, навіть якшо ви вдруг підете, прекрасно проведемо час. так шо не переживайте, ми не жирафи і стопіісят разів повторювати про те, шо "якшо, то я..." нинада! для більшості з нас нормальним станом є не думати про випивку як про концептуальну субстанцію, а пити коли хоцца і не пити коли не хоцца. шо ви ото так думаєте, шо всі поряд алкоголіки і провокатори? їй-бо у вас манія...
    Гуру

Так хотелось прийти на встречу и не смогла вырваться. Грустно.
    Постійний відвідувач

і я хотіла прийти, та хворію вже третій тиждень((((
Закрытая тема
Страница 16 из 68