Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 15 из 68
Показано с 141 по 150 из 674.
    Пророк

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    а як ми впызнаэмо одне одного?
    Ты узнаешь её из тысячи-и-иииииии
    Её образ на сердце высечен
    Ты узнаешь её из тысячи-иии-и--и-ии
    По словам, по глазам, по голосу-у-у-у-уу
    Её образ на сердце высечен
    Ароматами гладиолуса.

2.0

Коновалець, я таки оффтоп продовжу. чуть-чуть. я не кажу шо Меладон лапочка. За спиною в людей нехарашо говорити, але по чім ви знаєте, як йому щас живеться і чому він такий злий на сьогодення? га? ви памятаєте Майдан, які світлі були обличчя? я пам"ятаю, і іноді сльози навертаються, так боляче, що той піднесений настрій розвіявся, що все закінчилося. збережіть оте в собі і хай вам буде добре від того. переступіть через бажання "просто так" образити іншого, бо колись хтось боляче може словом цвьохнути вас. всі ми з рилами в пуху, але ради вашого бога, не множте ви свинство. закривайте на дещо очі. у випадку з Меладоном, Растом, Деффом мені щось підказує промовчати на образу. Вони і правда так думають. але вони цікаві в іншому (це тепер до вас, Олесь,) бо на пана Коновальця чого тоді всі так нелюб"язно накинулися, га? бо він почав розказувати, шо всі хто п"є уроди і те.де. Я особисто знаю вже багатьох з форуму, не п"ють зовсім одиниці, решта - не зловживає, але і не відмовляється. Але це прекрасні люди, я рада, що через форум знаю їх (прівєт Фрагову, спасибі Мр. Дюша), і тому мені неприємно коли погано говорять ПРО ЦИХ людей. шо от вони пьють і у них не туди моск стоїть! повірте, туди!
    але я не про то.

Коновалець, ммм...ну побачите толпу під монітором. я там буду - 100% я вас упізнаю. токо чур не шифрачитися!

Коновалець, "мільйон людей" - абстрактна величина. На момент коли ви виникли на форумі ви були абстрактною величиною, один з цього мільойну, без лиця! Панімаєте? Прийшли в чужу тусовку і давай "шукаю непитущих, бо питущі дібіли!"
    Ага, ми маємо це терпіти? щас. Це я вам пояснюю, чого ви тоді на горіхи отримали, якшо ви досі не пойняли. Нині до вас тут вже, як бачите, звикли, з вашими причудами, але в нас теж своїх стачить. Якби я знала шо в нас нема обідчивих і ранімих я б може розписала по ролям, ху із ху на форумі. ну типу, якби форум був державою Презідент канєшна Фрагов, а модери - кабінєт міністрів. Але ж і в "соціумі" є своя ієрархія.

Чері, "собака охраняла гладіолуси, маячило їй щастя впереді...." дальше по тексту
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Ну да. С антиалкогольным уставом в форумный монастырь - это моветон. В монастыре свои обычаи. И сколько бы "Президент" не писал правила - они всегда будут отражением этого обычая, иначе форум перестанет существовать в том виде, в котором он сейчас находится, и трансформируется в нечто иное. Поэтому, входя в хату нужно поздороваться, помолчать, и присмотреться.
    Філософф

Відповідаю по порядку.В мене не виникало бажання наїхати на Меладона просто так а лише за конкретні особисті образи і манеру поведінки на форумі.Взагалі мільйони людей це не абстракція а сукупність величезної кількості унікальних особистостей.тепер мухи окремо а меладони окремо ця конфліктна ситуація не має ніякого відношеня до тої що мала місце на форумі корли я вперше тут написав.І наш "товариш" гнав би і на мене і на вас в будь якому випадку бо у ього така манера висловлювати свої погляди.Тобто коли ви на мене накинулись це одна ситуація яку можна вирішувати окремо а коли на мене і нас більшість із вас накинувся той товариш це зовсім інша непов"язана історія.
    Я перепрошую а мені не підказує мовчати на образу.Якщо у людини інтелект недозволяє вести нормальну розмову то принижувати себе я не дам.Тим більш Меладон і Деф це одне(і то не однакове) а руст взагалі трошки інше вони ведуть себе не тотожно тож не варто зливати всіх цих людей в один предмет розбору.В мене дружба і знайомство і навіть просто спілкування це речі серйозні.Я не можу дивитись як на мене хтось жене і на моїх однодумців а потім спокійно з цим кимсь спілкуватись.
    Щоб не робити з теми офтоп я зазначу що ніхто звісно не скаже що "я алкоголік чи у мене якісь проблеми були через випивку".Всіх послухати то всі випивають виключно дуже мало і на свята.Здається що живеш у місті янголів.Але чомусь виходить так що коли прагнеш з цими "майженепитущими" без випивки зустрітись то це майже ніколи не виходить.Тобто я всетаки зрушив ситуацію з друзями у позитивний бік але ж це коштувало чимало часу і пошуків

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    Ну да. С антиалкогольным уставом в форумный монастырь - это моветон. В монастыре свои обычаи. И сколько бы "Президент" не писал правила - они всегда будут отражением этого обычая, иначе форум перестанет существовать в том виде, в котором он сейчас находится, и трансформируется в нечто иное. Поэтому, входя в хату нужно поздороваться, помолчать, и присмотреться.
    Мені цікаво а куди ж можна входити га?Бо так подивишся і будь якому зібранні без випивки не можна або як мінімум не можна з ї запереченням.Що сидіти вдома і слова не казати чи сидіти серед бухих рож і радіти що тебе взагалі пустили?
    2.0

Коновалець, ви тойво, друзів може і змінили, але мене від вина чи пива відучить тіки третя мірова вайна, якшо на мене впаде атомна бомба
    Філософф

Пришелец-прораб, позволю не согласиться. Если бы не названные Вами факторы влияния на человека, то мы бы так и остались в стадии младенца. В крайнем случае в ракурсе восприятия окружающего мира. Хорошими, но на стадии младенца. Вы бы хотели остаться хорошим, но воспринимать мир, как дитя?

nickeler, у них особиста неприязнь. До чого тут суперечки на політичному грунті? А захищаєте Ви того, кого Вам вигідно. Приблизно про це я і писав у своєму першому повідомленні.
    2.0

Олесь, чого це мені має бути вигідно захищати Меладона, я його знаю так само як і ви з постів. ви помиляєтеся. в мене теж були особисті непризні, і шо з того? обовязково треба обзиватися і принижувати іншого? а як щодо "бути вище цього"? а по суті, ці два гаврюші однакові в своїй впертій суперечці. а стосовно заступаються, от вам цитата: "В Германии они сначала пришли за коммунистами, но я не сказал ничего, потому что не был коммунистом. Потом они пришли за евреями, но я промолчал, так как не был евреем. Потом пришли за католиками, но я, будучи протестантом, опять ничего не сказал. А когда они пришли за мной - за меня уже некому было заступиться". (Мартин Нимеллер)
    Філософф

nickeler, я зробив висновок лише з Ваших слів. Цитата: "я захищаю тих, кого мені хоцца на даний момент". Де ви прочитали, що мова йшла про Меладона? Було сказано в загальному, не прив'язуючись до якихось певних персоналій. Ви прочитали в моїх рядках те, що хотіли прочитати. Знову ж таки це приблизно то, про шо я писав у першому повідомленні. Ви мені симпатичні і цікаві як співрозмовник, тому щоб залишити це враження, я, мабуть, на цьому і закінчу.
    Инвалид умственного труда

Падитожим?
    Когда сборище?
    2.0

rust, ну дядю, абіжаєте. або неуважно читав. 7 березня 2009 року, в 13.00 біля Катляріка которий кінотіатер.

пи си: тіки ж умова - не п"єм в присутствії пана Коновальця. ми йому пообіцяли =))
Закрытая тема
Страница 15 из 68