Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 14 из 68
Показано с 131 по 140 из 674.
    2.0

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

Mr.Kronko, бугага, дуже смішно. "папа, подвинь свій камаз, я жигулі поставлю" да?

Філософф

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Хедлайнер всьо прально пойняфф! в 13.00 під Катляріком!
    десь там біля отого ужасного "тривимірного" біг-борда чи біля тілівізіра з Мнацакановим.
    Стосовно "слава богу, гетеросексуал" - сексуальні проблеми - річ глибоко особиста. я наприклад спокійно ставлюся і до секс меншин, тому давайте не будем.
    Хоча, пане Хедлайнер, єсть до вас одне зауваження - ну не зійшлися ви з Меладоном, нашо ж його бидлом називати? За таких умов ви схожк, урівн.єтеся. не в обіду, але саме такий воно має вигляд, так шо ви подумайте, перш ніж обзиватися. Дипломатію в нас ніхто не одміняв!
    Пришелец-прораб, мсьє будуть на збіговиську?
    Я людина іноді емоційна але скажу що манера вести дискусію(точніше гарчати і пробувати принижувати всіх і особисті образи на мою адресу з боку цього товариша дали мені повне право назвати його бидлом.Тут не у різних поглядах а у поведінці справа.Хоча звісно перегавкуватись з ображеним розумом це на користь тільки самого ображеного тому надалі буду його ігнорити

Щодо секс меншин я до них також спокійно ставлюсь а от до людей які хочуть мені приписати належність до них я ставлюсь вельми неспокійно
    2.0

Коновалець, ми ваще оффтопим щас, но я таки скажу: мене теж називали по всякому, бо ми з вами в політичному переконанні тріхо наближені, а значить всьо ото про нас, але в мене не виникло називати нехарашо Меладона. Бо він, я так думаю, хороша людина. Тому ви тут однозначно неправі.
    то шо, субота не скасовується як день зустрічі?
    Філософф

nickeler, хорошими людьми не народжуються. Ними стають. Мені Меладон не подобається. Але з іншого боку, він же не дівчина, щоб мені подобатися. Отак на кожну ситуацію можна поглянути під потрібним для себе кутом. Хоча не виключаю, що людина він і справді хороша, просто, можливо, переживає не найкращий період в житті. Усі з своїми причудами. А ви не зовсім об'єктивні, як на мене. Коли Коновальця ображали, то ви хоча б зауваження зробили. Коли ж Коновалець відповів образою на образу - то він однозначно неправий. Так, він неправий. Відповіді на кшталт "сам дурень" вже самі про себе дуже промовисто кажуть. Але я не про то... Потрібно, мабуть, переставати нам усім дивитися на ситуації під тим кутом, яким потрібно нам і починати об'єктивно оцінювати реальність.
    П. С. Сорі з а флуд. Гарного відпочинку завтра.
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Олесь, глупости, молодой человек, уж простите. Каждый изначально хорош, иное дело - влияющие на его сознание структуры, частью или во власти которых он находится. Ежели освободить человека от влиятельных факторов, то он будет тем, каким родился - то есть хорошим.
    Господина Коновальца начали ображать с момента, когда он публично адресовал всем форумчана печальное "прости". Поэтому стоит соблюдать причинную связь, и не разделять сути вопроса с различными топиками.

nickeler, встреча с Вами - что может быть желанней для прораба субботним мартовским днем))
    2.0

Олесь, знаєте, що я вам скажу, я не правник і захищати не моя робота. я захищаю тих, кого мені хоцца на даний момент. і вбачає спори на політичному грунті безглуздими.
    об"єктивно сприймати реальність неможливо хоча б через те, що у кожного своє суб"єктивне бачення. вам добре, припустимо, те що будують церкви, а мені б краще бібліотеки. до чого тут об"єктив?
    пардон за оффтоп!
    спасибі!
    Філософф

Коновалець, ми ваще оффтопим щас, но я таки скажу: мене теж називали по всякому, бо ми з вами в політичному переконанні тріхо наближені, а значить всьо ото про нас, але в мене не виникло називати нехарашо Меладона. Бо він, я так думаю, хороша людина. Тому ви тут однозначно неправі.
    то шо, субота не скасовується як день зустрічі?
    Ну я не всевидячій.І роблю висновки з тих даних які у мене є.Те що я почув на свою а також на адресу не одного мільйону людей це явна ознака бидлотрольства чи як мінімум невихованості.Якщо ж Меладон в жит ой яка лапочка а гарчить лише на форумі значить він не бидло а ниций і кажучі кацапсткою двуличный.Це не краще.

Щоб не множити офтоп спитаю а як ми впызнаэмо одне одного?

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    Олесь,
    Господина Коновальца начали ображать с момента, когда он публично адресовал всем форумчана печальное "прости". Поэтому стоит соблюдать причинную связь, и не разделять сути вопроса с различными топиками.

[ )
    Суть питання в тому що дехто може собі доззволяти називати мільйони людей і їх вибір різними образливими епітетами і при цьому йому за це навіть слова поганого у відповідь не скажуть а з мого боку будь яка реакція викликає критику.Пробачте але я звик відповідати за свої слова і вимагаю того ж і від інших.назвав мільйони людей бидлом,ображаєш всіх хто з тобою не згоден значить ти(тобто будь яка людина що так себе веде)таки бидло,або у крайньому випадку переживаєш дуже сумний період і щоб витісгнити негативи ведеш себе по бидлячому.
    ри?

Чур, я буду в балєтній пачці - розовій з бльостками! Пуанти не вдіну, бо блін холодно!! А пачку - пажалуста!
    Філософф

[ .
    об"єктивно сприймати реальність неможливо хоча б через те, що у кожного своє суб"єктивне бачення.
    спасибі!
    те що людина не може бути абсолютно чистою не робить вмивання непотрібним чи не так?

Доречі питання не у політичній дискусії а у поведінці конкретної людини.Я маю знайомих різних поглядів в тому числі і доволі проросійських але по бидлячому вони себе не ведуть.А поведінка багатьох форумчан нагадує приказку що ворогу закон а другу все.Коли мене називали підозрілим типом і т п тут хоч хтось поворухнуввся що "дипломатію не відміняли""він же хороша людина " і т п?Ні.Ну от і від мене не вимагайте того ж
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Коновалець, ну что ж тут попишешь. То, что Вы написали - это не баран начхал.Вы проспитесь и еще раз перечтите- разве можно так публично выражаться? Откуда сколько ненависти берется в вашей юной студенческой голове? Некрасиво же.

вышенаведений абзац - суть адресная реплика.
Закрытая тема
Страница 14 из 68