Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 12 из 68
Показано с 111 по 120 из 674.
    Філософф

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

Тож я по перше хочу помітити що початковою і головною причиною появи цієї теми є те що зараз важко знайти людей які б не пили взагалі або б не пили у більшості випадків відпочинку і про те що ситуація при якій основна маса населення не може або не хоче повноцінно відпочити без алкоголю загрожує самому існуванню країни та і взагалі є вкрай несправедливою бо питущій завжди знайде п"яну компанію а от непитущім знову залишається в більшості випадків просто сидіти серед цих самих бухих компаній.
    Щодо відповіді на практичні запитання то 7 числа я якщо не завадять якійсь сильні обставини буду але вважаю такий ультимативний стиль коли спочатку в мене питають коли а потім ставлять перед фактом і змінюють фформат зустрічі негарним

змія болотяна ОЧКОва

Коновалець, та нормально це. Якшо Ви не помітили, то питання: "Коли?" постало одразу після пропозиціі довести Вам, шо не все так на планеті погано, як Вам то ввижається. Ви довго думали, тож, довелося все вирішувати тендітним дамам і, якшо Ви не помітили, то весь тягар організації зустрічі для задоволення Ваших емоційно-соціальних потреб взяли на себе саме баби. так шо, селяві, аби Ви швидше організовувались "все могло бы быть по другооому".
    Офтоп:
    ну і речення ж у Вас! шість строчок і жодного розділоового знаку!!!! прям Ніагарський водоспад думок.
    Філософф

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Коновалець, та нормально це. Якшо Ви не помітили, то питання: "Коли?" постало одразу після пропозиціі довести Вам, шо не все так на планеті погано, як Вам то ввижається. Ви довго думали, тож, довелося все вирішувати тендітним дамам і, якшо Ви не помітили, то весь тягар організації зустрічі для задоволення Ваших емоційно-соціальних потреб взяли на себе саме баби. так шо, селяві, аби Ви швидше організовувались "все могло бы быть по другооому".
    Офтоп:
    ну і речення ж у Вас! шість строчок і жодного розділоового знаку!!!! прям Ніагарський водоспад думок.
    ну взагаліто я спочатку визначивсь а вже потім поступив ультиматум про 7 число але ладно вирішили так вирішили.Щодо довести то з-вісно радий але враховуючі те як дловго я шукав і шукаю таких людей нажаль повним це доведеня може і не стати хоча у будь якому випадку дякую
    Ну щодо статевого розмежування то я би не став його педалювати.Враховуючі те що у мене загалом враження що серед жінок і дівчат морально хороших людей більше ніж серед хлопців.
    Офтоп:
    Ну потік свідомості то взагалі окремий феномен хоча знаючі вашу любов до виразів з народного суржику не думаю що ми маємо цим докоряти одне одному.
    2.0

Коновалець, ну от началося, ультиматуми! ви скіки, пробачте, муляли темою? року півтора не менше. а тепер вам сьоме число не таке. звиняйте, бананів нема. так шо якшо вас, шановний, не буде то це вже не наші проблеми.
    по-друге, якщо ми не п"ємо ситуативно, то це на ситуації в країні нікак не вліяєть-с! бо решту часу ми поводимося звично до своїх вподобань. мяко кажучи, хоцца вам показати, що не за тими ви тріхо критеріями шукаєте товариство, ну та маоцзедун з вами, як пану вдобніше, хай так і шукає.
    third. погода яка буде така і харашо. підем кудась грітися, можна кстаті таваріщі, в Галерею Мистецтв сходить! Там Івана Марчука виставка. так шо якшо не жалко 6 грн, то давайте зайдемо.
    штири. касатєльно нашої любові до суржику. я, кунєшно, можу писати акадємічно і дуже умно, але воно нецікаво людям читати буде. чесно пречесно! от мені так прикольно. а розділових знаків стараюся таки не пропускати... от така в нас мулька, у буквогризів.
    Офтоп:
    а потім ставлять перед фактом і змінюють фформат зустрічі негарним

от єсть у мене така фігня, коли ти людину питаєш, а вона "нууу...ви панімаєте..." брати ініціативу у власні цапки. бо так можна плавно зустріти Новий рік і нічо не буде. Тим більше, скажіть спасіба, шо я не одненьке буду, і не двойко нас, а ЦІЛА КУМПАНІЯ! Коновалєць, ви могли про таке мріяти в потаємних снах???
    Ага і ще одне: я дууууже не люблю коли до мене ставлять вимоги. особливо незнайомі люди. від мене чоловік нічо не вимагає, а тут така фігня. так шо дивіться, одну вашу вимогу ми виконуємо - не пити. решта - ізвінітє. я особисто пас, бо хрін його знає, шо вам не сподобається ще. а я припускаю, судячи з вашої категоричності, шо вам таки шось та й не й сподобається.
    Пан Меладон, в усіх криза. Так шо ви таки, як будете в наших краях, то тей-то як його, захадітє. Бо хоть у нас політичні переконання і бачення деяких речей кардинально різне, ну ми ж можем про це не говорити. Можем говорити про кухню. Мастєр-клас: Як приготувати святкову вечерю в умовах кризи? Кстаті, тєма! Шо порадите, вкусно, недорого і незвичайно? ну... це я канеха оффтоплю, але цікаво дізнатися роздуми фахівця по сабжу. А в гості, якшо запросите прийдемо. Даже можна поміж запрошеними розділити набір продуктів і готувати разом, навіть коли криза минеться. ну вобщем, то я не про то... но вдруг шо, то фотки із зустрічі ми скинемо.
    ТАК!

щось у мене виникає з ранку бажання таки прийти 7го і на бубнити комусь у бубен
    2.0

Meladon, мені?
    сдавайсь!!!

коновалец и меладон як две крайности
    дуже правильный и дуже неправильный и помойму вы обое ще дуже самотнi
    може б вы началы встричацца!!!!??
    ТАК!

самотністю якось ніколи не страдав
    nickeler - ти знаеш кому
    сдавайсь!!!

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    самотністю якось ніколи не страдав
    ага! я это сразу заметил! ты того и добрый такый бо в тебе друзив багато!
    ТАК!

як страшно жить! скрізь пiдораси (с)
Закрытая тема
Страница 12 из 68