Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 11 из 68
Показано с 101 по 110 из 674.
    ТАК!

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

бери! хочу фоток
    і аудіо запис - як мінімум - винуватцця так сказать торжества

2.0

Scald, абіжаєш! канешна брать! в любом случаї - з Коновальцем чи без. ( у вас мазззь єсть? єсть! заї...сссь!)

Meladon, ждем-с!
    (само до себе): була тема про трєзвєнность, а вийшла нормальна така "точка сборки"
    (до народних мас): а на камінюки сходимо? чи зберемся і от прям на місці всьо рішим?
    ТАК!

так я ж не прийду
    я ж агресивний і негативно налаштований
    нашо вам таке треба
    2.0

Meladon, стиць звіздиць... меладона думає шо ми йому ради не дамо... тю... ну ми тут Коновальця довго і безрезультатно умовляємо, он ваще на форумі не появляється, злякався мабуть, а ще одного мущінку уговарювать моя не буде. но запросини в силі... так шо, ми ж не протів...
    ТАК!

боюсь шо злякаєтесь побачивши не мужчінку а чоловіка
    2.0

Meladon, ми пугані. нам уже похєру. аби-сь ви не спужалися, бо ми по умолчанію тріхо буйні.
    ТАК!

так буяйте коновальця
    він вроде як не зай... не троганий жінками

а я окремо устрою вернісаж
    чи мож в гості приглашу як трохи криза папусте
    обіцяв же .. було діло
    змія болотяна ОЧКОва

Лайлайлай *радісно співає* у тьоті в суботу всього три пари. а це значить шо? це значить, шо тьотя нічого не пропустить))))))))))
    Коновалець, я отут (впрочім, як всігда) солідарна з тьотьой Нікєлер. знайомство - то не ритуал, це раз. два, наші дороги можуть розійтись через 10 хв після оглядин, ібо навіть з форумного спілкування роблю висновок шо нам разом буде ДУУУУУУУУУУУУУУУУже складно.
    шо касатільно обробки на ЕВМ півстолітньої давнини своїх щоденників/ежедневніків, то тут доведеться, мать, Вам підстраюваться, бо як каже моя мама "пізно .......!"
    Нік, ба, Меладон не може нас послать напряму, тіпа "йдіть ви дєвкі на хутор бабочок ловить!", а посилає окольними путями, звалюючи все на то, шо наш зачінщік його злякається і далі за текстом Л. Подеревянського.
    Ага, ще, давай, подивимся шо нам нашаманить небесна канцелярія? бо мені шось не дуже хоцца зад морозить, а як буде тепло можем хоть марш-бросок до Диканьки організувать.
    Meladon, а ти про нас так пагано не думай, ми нормальной орієнтації)))))))))
    ТАК!

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Лайлайлай *радісно співає* у тьоті в суботу всього три пари. а це значить шо? це значить, шо тьотя нічого не пропустить))))))))))
    Коновалець, я отут (впрочім, як всігда) солідарна з тьотьой Нікєлер. знайомство - то не ритуал, це раз. два, наші дороги можуть розійтись через 10 хв після оглядин, ібо навіть з форумного спілкування роблю висновок шо нам разом буде ДУУУУУУУУУУУУУУУУже складно.
    шо касатільно обробки на ЕВМ півстолітньої давнини своїх щоденників/ежедневніків, то тут доведеться, мать, Вам підстраюваться, бо як каже моя мама "пізно .......!"
    Нік, ба, Меладон не може нас послать напряму, тіпа "йдіть ви дєвкі на хутор бабочок ловить!", а посилає окольними путями, звалюючи все на то, шо наш зачінщік його злякається і далі за текстом Л. Подеревянського.
    Ага, ще, давай, подивимся шо нам нашаманить небесна канцелярія? бо мені шось не дуже хоцца зад морозить, а як буде тепло можем хоть марш-бросок до Диканьки організувать.
    Meladon, а ти про нас так пагано не думай, ми нормальной орієнтації)))))))))

не думаю і не посилаю - ба навіть в гості заходивсь запросить
    це вам не хухри мухри до диканьки бігать
    Постійний відвідувач

а фотги потім оприлюдните?
Закрытая тема
Страница 11 из 68