Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей438Благодарности
Закрытая тема
Страница 10 из 68
Показано с 91 по 100 из 674.
    Пророк

Re: І я такишукаю непитущих та просто адекватних людей

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение

Провокація не пройде я просто в випадку чого розвернусь і піду додому.
    Я не буду навіть кефір пити, щоб бува не сталось провокації і таких жахливих наслідків

Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ...КАМІНЮКИ! Ті камінюки - залишки древнього млина, ...
    Каменюки дело хорошее, но погода сейчас не располагает к долгому созерцанию творений рук человеческих. Могли бы сходить в боулинг
    (кстати там, начиная с пятницы дамам скидка 15 процентов), там же выставка картин на песке и выставка фотоакадемии. Так что получаете
    командную игру, а потом приобщение к прекрасному. И все это в тепле. )
    Філософф

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Каменюки дело хорошее, но погода сейчас не располагает к долгому созерцанию творений рук человеческих. Могли бы сходить в боулинг
    (кстати там, начиная с пятницы дамам скидка 15 процентов), там же выставка картин на песке и выставка фотоакадемии. Так что получаете
    командную игру, а потом приобщение к прекрасному. И все это в тепле. )
    Нє народ а тут я попрошу пригальмувати.Спочатку треба познайомитись а потім вже якщо буде бажання планувати походи в боулінг,кіно ,на каток і т п бо специфікою цих видів відпочинку є практично повна відсутність або ж суттєва обмеженість і поверховість спілкування.Грубо кажучі в боулінг я трошки потясучі свої грошові запаси можу і так і піти і длишитись сам на сам з купую людей що зосереджені на грі а не на спілкуванні.
    А в теплі можна і у кафе посидіти плюс ніхто ще не зна як зміниться погода

Доречі якщо в когось є аська чи ще якийсь спосіб більш оперативного ніж форум спілкування буду радий втсновити зв"язок з охочими
    Пророк

Это было просто предложение от лица, скажем так, незаинтересованного.
    А по боулингу, не согласен, ничто так не сплачивает людей как совместная игра. А уже после игры и общение легче пойдет, впечатления и тп. Все на правах имхо.
    ри?

Пане шановний головнокомандувач-непитущий! Ви цеєчки ....визначтесь, будь ласка, з датою проведення - все ж таки не лише у Вас плани! Бажано було б визначитися таки раніше суботи!
    І ще невеличке прохання - я Вас прошу, ну виправляйте ж Ви помилки у своїх дописах, бо ж вони інколи просто нечитаємі!
    Філософф

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Это было просто предложение от лица, скажем так, незаинтересованного.
    А по боулингу, не согласен, ничто так не сплачивает людей как совместная игра. А уже после игры и общение легче пойдет, впечатления и тп. Все на правах имхо.
    Ну я всетаки схильний вважати що спочатку слід зустрітись поспілкуватись погуляти і вже потім якщо виникне дружба або кажучі меш високим штелм товаришування іти в боулінг чи ще кудись.БО Іти зразу це як правило більшість зосереджується на самій грі.
    Так що можна сказати що у мене алгортм трошки протилежний.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Пане шановний головнокомандувач-непитущий! Ви цеєчки ....визначтесь, будь ласка, з датою проведення - все ж таки не лише у Вас плани! Бажано було б визначитися таки раніше суботи!
    І ще невеличке прохання - я Вас прошу, ну виправляйте ж Ви помилки у своїх дописах, бо ж вони інколи просто нечитаємі!
    Щодо помилок то швидкий набір і неуважність нажаль мають місце за що перепрошую.Щодо дати то(я активно обдумав і зважив всі свої плани і супутні обставини) це таки буде(якщо ніхто не наполягатиме на іншій даті) 14 березня тобто поза наступна субота бо на цю в мене вже явно не виходе
    2.0

нє, ну це капєц! туса значить морально готова, (це я про троє одного не ждуть), а тут - та субота 14... коротше...давайте якось рішать, чи ми всі підстроюємося під Коновальця, чи він подумає і підстроїться під нас.
    бо за наступну суботу я не ручаюся, чи взагалі хтось буде готов... особисто я морально настроєна на суботу. На 7 тобто число. хто ще за?
    Ну і пане Коновалець, якщо більшість буде за, то аншлагу 14 числа не очікуйте.
    ПиСи: а "роззнайомитися" в ході гри в боулінг чи споглядання камінюк ніяк ніззя? знайомство це тіпа ритуал на пів дня чи шо? і чого ви такі впевнені, шо знайомство у подальшому перетече в дружбу? не забувайте, в усіх з форумних людей єсть власні вподобання, друзі і інтереси, тому дружбу надовго треба заслужити. ви готові до подвигу заслужування дружби???
    2.0

всьо кароч! берем бика за роги!
    7. 03. 09
    десь в центрі, орієнтовно давайте Кінотеатр "Котлярег" здибанка близько 13.00
    Дамам разрішається опіздать на 10 мінут (якшо опіздають мужики, вони автоматом переводяться в категорію "дами", так шо думайте, вас предупредили!)
    Якщо пан Коновалець ігнорить сію тусу, вона плавненько переходить в тусу а-ля рок-клуб. Табу на питво отміняється, але заливать ніхто не буде.
    ждем відповіді від нашого Шанованого Трєзвєнніка! а тоді остаточно координуємося.
    ТАК!

какая женсчіна!!!!! я в васторгє!
    Пророк

Нєгром буду, якщо не прийду :) Фотік для компромату брать? ;)
Закрытая тема
Страница 10 из 68