Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей597Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 38
Показано с 81 по 90 из 378.
 1. #81
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Привет от "переселенца"!


  І тут зраду в кожній дрібниці шукають. Яскравий приклад для вас, донеччанин Сергій Сивохо. Він вам також не відповість на задані ТС питання. Людина просто уникає всіх політичних розмов, щоб уникнути срачів з політичним піддтекстом, а ви починаєте і в цьому шукать невідомо що.

 2. #82
  Offline
  Пророк

  Re: Привет от "переселенца"!


  Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
  Яскравий приклад для вас, донеччанин Сергій Сивохо. Він вам також не відповість на задані ТС питання. Людина просто уникає всіх політичних розмов, щоб уникнути срачів з політичним піддтекстом, а ви починаєте і в цьому шукать невідомо що.
  Кончено, бабки ж нужны!


  Скажите, а как сейчас с работой в украинском шоу-бизнесе? Говорят, что практически в пятнадцать – двадцать раз сократились доходы?

  Сергей Сивохо: Да, безусловно, потому что сейчас с нами, я имею в виду с Украиной, очень мало кто хочет работать. И я не беру только Россию. У меня было очень много связей по всему миру – опасаются сейчас с нами работать. Все понятно – нестабильная страна, нестабильная ситуация.

  31 декабря '14
 3. #83
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Привет от "переселенца"!


  І тут ... Зрадаааааа...
 4. #84
  Offline
  Пророк

  Re: Привет от "переселенца"!


  Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
  І тут ... Зрадаааааа...
  При чем здесь зрада? Все хотят зарабатывать. Некоторые готовы ради заработков "уходить от острых вопросов", лишь бы их принимали....
 5. #85
  Offline
  Пророк

  Re: Привет от "переселенца"!


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Все хотят зарабатывать. Некоторые готовы ради заработков "уходить от острых вопросов", лишь бы их принимали....
  Яскравий приклад рошен - його крім грошей і збагачення, майже нічого не цікавить! Призидентські часи то тікають, приклад віті-ростовського підказує треба багато "красти" і головне швидко.......))))))

  Ответ Сообщение от TrustMe Посмотреть сообщение
  Приветствую всех! Так уж сложилось, что занесла меня жизнь далеко от моей малой Родины, Донецка, в Полтаву. О причинах говорить не буду, я думаю и так все понятно. Так вот, вроде бы все неплохо, но все равно обстановка такая на душе след оставляет.
  Конфлікт на Донбасі має всі шанси бути замороженим на невизначений термін......., тому внутрішні "переселенці" з ДНР і з ЛНР будуть ще довго і, відповідно, "терпкості" у взаємовідносинах між "переселенцями" та мешканцями різних областей України існуватимуть та трансформуватимуться ще довго, навіть після політично-міжнародного визнання статусу Донбасу.
 6. #86
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Привет от "переселенца"!


  Тааааак !!!!!! Зрада на форумі ! Від pokemona !!!!
  Сходіть на сторінку TrustMe і подивіться на те публічне повідомлення, що написав про всіх нас підлий зрадник pokemon !!!!!!

  Він назвав всіх неадекватними !!!!!!

  Позбавити pokemona полтавського громадянства !!!!!
 7. #87
  Offline
  Пророк

  Re: Привет от "переселенца"!


  Karen, "переворот" на форуме 2011-ых? бунтуют 2011-ые)))))

  PS: pokemon - регистрация 25.05.2011 г.
 8. #88
  bvn
  Offline
  йог на танке

  Re: Привет от "переселенца"!


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  А вы уверены, что этому человеку нужно ваше суждение? И нужно ли оно вам, тоже стоит подумать )
  Знаєте, більш за все мені хотілося б, щоб своє судження з цього питання мала наша СБУ... Але бачачи імпотентність наших державних органів в дуже багатьох питаннях, то, мабуть, непогано, що дехто з громадян проявляє подібну пильність... Інша справа, що мало дуже толку з таких "допитів" на форумі. От візьми наш переселенець і скажи, що підтримує лугандон і чекає, коли мразійські війська будуть стояти під Києвом і що? Напишете йому: сиди там, де ти сидиш, зараз ми тебе будем по айпішніку вираховувати чи що?
 9. #89
  Offline
  Пророк

  Re: Привет от "переселенца"!


  Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
  Інша справа, що мало дуже толку з таких "допитів" на форумі. От візьми наш переселенець і скажи, що підтримує лугандон і чекає, коли мразійські війська будуть стояти під Києвом і що? Напишете йому: сиди там, де ти сидиш, зараз ми тебе будем по айпішніку вираховувати чи що?
  Ну так, а я про шо. Або оці заклики йти відвойовувати рідну землю... Що, по вашому людина приїхала в Полтаву, влаштувалась на робуту, цікавиться де найближчий зоопарк, а тут ви: чого ще не в окопі сидиш?! І він такий, от блііін, як же ж це я не подумав, с понеділка піду у правий сектор запишусь.
  Воно одразу було видно, що рано чи пізно вся ця тема кристалізується у одне конкретизоване риторичне запитання - Хулі приперся? Нє, ви можете ще трохи підтримувати бурління гівна та навіть покидати його на вентилятор, але ступінь риторичності від цього не зміниться.
 10. #90
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Привет от "переселенца"!


  Хай буде тут, щоб всі знали, хто такий Покемон. Варто лише почитати його старі дописи, і зрозуміти все. Щодо забанених - тут по-моєму хтось помиляється. Забанені у нас лише зовсім неадекватні особистості, що ображали і поливали брудом абсолютно всіх, а також рекламні боти, що складають більшість.
  Для статистики - на форумі заблоковано 76 аккаунтів, з яких 14 - клони, 3 - абсолютні неадеквати, решта - боти та спамери.


  П.С. Знаєте, якби я був на місці ТС, то у мене не було б жодного бажання відповідати на більшість провокативних питань. Бо якою б не була відповідь, до неї обов'язково при***ться.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 38

Похожие темы

 1. Ответов: 147
  Последнее сообщение: 21.05.2012, 21:29
 2. Ответов: 24
  Последнее сообщение: 28.04.2010, 07:00
 3. Ответов: 9
  Последнее сообщение: 06.04.2010, 14:00
 4. Ответов: 5
  Последнее сообщение: 27.02.2010, 09:32