Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей597Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 20 из 38
Показано с 191 по 200 из 378.
    Пророк

Re: Привет от "переселенца"!

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Cveha, это ж геноцид
    Геноцид, тобто діяння, умисно вчинене з метою повного або часткового знищення будь-якої національної, етнічної, расової чи релігійної групи шляхом позбавлення життя членів такої групи чи заподіяння їм тяжких тілесних ушкоджень, створення для групи життєвих умов, розрахованих на повне чи часткове її фізичне знищення, скорочення дітонародження чи запобігання йому в такій групі або шляхом насильницької передачі дітей з однієї групи в іншу, — карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Пророк

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    А якщо людина й справді не може про це говорити?
    Во-первых, данный товарищ вообще не смахивает на пребывающего в депрессии или стрессе. Все у него хорошо, работу нашел прекрасную (много полтавчан в Полтаве нашли прекрасную работу?). Зашел на форум пошариться.
    Во-вторых, никто не просит доставать какие-то сокровенности и кровоточащие раны. Вопрос был прост: "как он относится к происшедшему на Донбассе". Я попросил его выразить свою гражданскую оценку.
    Ввиду того, что я ее не услышал, для меня он потенциальный сторонник донецких террористов, который перебрался на территории, где он может заработать деньги.

Это как тест для россиян "Чей Крым?"
    Філософф

Переселенці, якщо вони хороші спєци, тут швидко понаходили гарну роботу. В Луганську, наприклад, були найпрогресивніші бібліотеки, їх спеціалістів знала вся Україна і з руками порозбирали скрізь, куди вони переїхали. Айтішники, копірайтери, викладачі, юристи, кваліфіковані робочі спеціальності,всі, чиї професії затребувані, дуже легко знайшли роботу, я особисто знаю цих людей, тому мене не дивує. Дехто встиг перевезти бізнес, хтось його розпочав. Хто вмів крутитися там, нормально влаштувався й тут, це не показник.
    23q
    23-й участник

Библиотекари? Найпрогресивниши? Можно подробней. В чем? Я так понимаю в истории?
    Філософф

Сюрприз))) Нереально, але факт. Луганські бібліотеки були найпрогресивніші в Україні. За технічним оснащенням, наповненості фондів,впровадженням комп"ютерних технологій. Луганські бібліотеки приймали кожен рік спочатку всеукраїнський, а потім міжнародний Форум бібліотекарів. Луганські та донецькі бібліотеки першими почали застосовувати маркетингові технології, проектну діяльність, реформування бібліотек за європейськими зразками: бібліотека як місце для дозвілля і відпочинку. Зараз ці здобутки зведено нанівець. До речі, перше що роблять луганські переселенці, записуються в бібліотеку, і від наших бібліотек у них культурний шок, мабуть, - після диванчиків, продвинутого дизайну і полиць, забитих новими книгами, -совдеповські кафедри і тиша повинна бути в бібліотеці, і стелаж, на якому квіточку наліплено, щоб дірку прикрити. Погугліть. Я в темі, бо сама бібліотекар, і в 13 році була на Луганському форумі. То ж я знаю, про що говорю. Тим більше, деяких луганських бібліотекарів я знаю особисто і працюю з ними.
    Пророк

Хто вмів крутитися там, нормально влаштувався й тут, це не показник.
    Ну, как крутились в Донецке, мы знаем. Папа обеспечил потоки бюджетных денег на Донецк, а народ в меру своих способностей и причастности к системе, их осваивал.

Луганські бібліотеки були найпрогресивніші в Україні. За технічним оснащенням, наповненості фондів,впровадженням комп"ютерних технологій. Луганські бібліотеки приймали кожен рік спочатку всеукраїнський, а потім міжнародний Форум бібліотекарів. Луганські та донецькі бібліотеки першими почали застосовувати маркетингові технології, проектну діяльність, реформування бібліотек за європейськими зразками: бібліотека як місце для дозвілля і відпочинку
    Выше я вам уже объяснил. Папа и рыги отваливали Луганску и Донецку столько денег, сколько другим городам и не снилось. При этом, другие города даже получив бюджеты, должны были большую часть денег отдавать обратно в виде откатов.

Или Вы думаете, что лучшее техническое обеспечение библиотек В Донецке и Луганске, это достижение обычных библиотекарей?
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Папа и рыги отваливали Луганску и Донецку столько денег, сколько другим городам и не снилось. При этом, другие города даже получив бюджеты, должны были большую часть денег отдавать обратно в виде откатов.

Или Вы думаете, что лучшее техническое обеспечение библиотек В Донецке и Луганске, это достижение обычных библиотекарей?
    Разбаловала Украина Донбасс...

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Библиотекари? Найпрогресивниши? Можно подробней. В чем? Я так понимаю в истории?

23q !?!?!?!?!
    Філософф

До того хорошого фінансування ще бібліотекарі докладали чималих зусиль, тому що своєю активною діяльністю зуміли довести владі, що саме бібліотеки потрібно фінансувати. Крім того, багато що не залежить від фінансування, скоріше, від бажання розвиватись.Це не просто закупити меблі й книжки, й сидіти-відбувати час, читаючи роман. Участь у проектах, гранди й реформи не сипляться зі стелі. І лише фінансування не надає фахівцям міжнародного рівня, а читачам бажання ходити до бібліотек. Мої знайомі колеги-активні культурні діячі й волонтери батальону небайдужих тут, це ж не завдяки фінансуванню. І їм болить за те, що довелося все покинути, а багаторічна робота пропала. Вони не погодились там пропагувати ЛНР, і виїхали.
    Частий гість

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ну, как крутились в Донецке, мы знаем. Папа обеспечил потоки бюджетных денег на Донецк, а народ в меру своих способностей и причастности к системе, их осваивал.
    Папа и рыги отваливали Луганску и Донецку столько денег, сколько другим городам и не снилось.
    Эх, надо лучше было бюджет осваивать - сразу бы в Лас Вегас улетел... Мой промах)
    А папа тебе кто, Янукович? Или Ренат Леонидович? А то вдруг с таким человеком важным общаюсь, а я тут в трусах перед компьютером сижу.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от TrustMe Посмотреть сообщение
    Эх, надо лучше было бюджет осваивать - сразу бы в Лас Вегас улетел... Мой промах)
    А папа тебе кто, Янукович? Или Ренат Леонидович? А то вдруг с таким человеком важным общаюсь, а я тут в трусах перед компьютером сижу.
    януковоч с леонидычем скорее ваши папы
+ Ответить в теме
Страница 20 из 38