Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей597Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 19 из 38
Показано с 181 по 190 из 378.
    Філософф

Re: Привет от "переселенца"!

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    "в гості?" А мені здалося - на ПМП.
    І потім, якби людина приїхали зі Львова чи Києва - то ніяких питань би не було. Але ж ми знаємо, що на Донбасі досить розповсюджені деякі особливості людського менталітету...

Сподіваємось, поїде допомагати повертати собі свій рідний дім...
    В гості - то на форум, якщо говорити так. Людина приїхала сюди, а не залишилась там, і не в Росію втекла. Якщо ми хочемо миру, ми не можемо протиставляти ми-вони, бо то мова ворожнечі. Ви переселенців від наших на вулиці не відрізните. І триматися за своїх, якщо ти далеко від дому-нормальне явище, а не кучкування, я коли в Житомир поїхала, то з особливою радістю на полтавців реагувала. Я багато з ким спілкувалась, люди звичайні, нормальні, багатодітні. Дехто тут в Батальйоні Небайдужих, багато волонтерів, у когось діти вже тут народились. Це люди, а не вороги.

les
    Філософф

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Але війна 2 роки, і якщо в мене виникають питання, то вони виникають: що ти робив весь цей час? Ну ніяк бути відділеним від політики зараз. Або ти був за Україну, і там 2 роки тримав все в собі, мучився, намагався вибратися, не розмовляв з друзями, таївся і т.д щоб вижити, або ж навпаки.
    Відповідь очевидна : виживав. Думаю, тобі навіть і не снилося : як. Навіть якшо він з сепарськими настроями. Все одно : він виживав, а тобі не дай Боже такого.
    Якшо він громадянин України, то має право бігти від бойових дій, як мирне населення, у будь-який куток України, де нема бойових дій. При цьому має дотримуватися законів України.
    І має право дописувати на цьому форумі, якшо не порушує його правил.
    Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Оцей свіжий огірок, що потрапляє в банку з солоними, як йому протриматися? Як не пропитатись ідеями і думками, відношеннями? В Лугандоні немає ж різноманіття думок, хто думає не так як влада, мовчить в тряпочку? Отже людина чула 2 роки (ну і перед тим 23 роки теж) тільки негатив про Україну. Як йому вдалося вберегтися, якщо вдалося? Мабуть, це звичайна історія - люди хочуть вижити, шукають безпечне місце, але в 25 років ти сформована особистість , і сформована на тих теренах.
    Навішо ці риторичні питання? Вони все одно не виправдовують доскіпування до віртульного ніку з приводу його ставлення до подій на Донбасі.
    Інтеренет - остання територія свободи. Не хоче казати про своє ставлення, має право не казати. Його цькування за це - просто скидання негативу у віртуал.

Ответ Сообщение от TrustMe Посмотреть сообщение
    94 поста... Один вопрос - зачем?
    Я тобі скажу : якшо ти все-таки гебньовий троль, яких тут до тебе вистачало, то ти набагато талановитіший з усіх, шо тут бачили. І кількість постів цієї теми свідчення якості твоєї роботи. При цьому ж ти наче й не напружуєсся. За тебе місцеві всю роботу роблять. Респект!

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    Да, я даже до марта 2014 уважал Путина, тфу...
    Оце Ви психували до березня 2014 .....
    Пророк

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Якщо ми хочемо миру, ми не можемо протиставляти ми-вони, бо то мова ворожнечі
    Да не вопрос!
    Вот только смущает, когда переселенец говорит, что зашел на форум, чтобы найти своих донецких, а на вопрос, как он относится к событиям на Донбассе, отвечает "я об этом не говорю".
    Извините, но слишком подозрительным я стал...
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Оце Ви психували до березня 2014 .....
    как раз нет, именно с марта у меня произошла пеероценка...
    Філософф

Знаєте, я вам скажу фразою (не плюйтесь що на рашистській)
    — Вы самый жалкий из всех пиратов, о которых я слышал.
    — Но вы обо мне слышали!
    Щас Расту забанили, але він все одно сюди вернеться. Бо тут йому цікаво, тут з ним поспорять, можливо вкажуть йому шлях путі, але тут точно не стане скучно)
    Офтоп:
    А з приводу переселенців - є гарна приказка - до чужого монастирю.... Це як невістка, або ти приймаєш правила, бо ти прийшла в чужу хату, або шукаєш своє гніздо. Нічого тут не поробиш, хіба будеш чекати, коли по річці пропливе труп ворога.
    Тому, для всіх приїжджіх сюди, я скажу так, ми звичайно дуже гостинні і толерантні люди, але кулемет чистим кожен день. Ви приїхали сюди виживать, через вашу легковірність, непатріотичність, зневагу і пофігізм, у нас в країні війна, помирають люди, як жителі тих районів, так і цвіт нашої нації (як завжди в таких випадках). Тому ви не маєте морального права качати тут свої права, вимагати щоб вам все дали на блюдечку, в той час, коли ви будете все тут зневажати, і навіть не мати бажання балакати і навчати своїх дітей рідної мови.
    І я чесно, не розумію, чому при всілякій пітримці до приїжджіх, більшість (і це не голословно, бо жили родичі у свекрухи), сприймає все, як належне і зовсім цьому не вдячна.
    Так само багато молодих і не дуже людей потрапляє у всякі ситуації кожен день. І держава чомусь не допомагає сім'ям у працевлаштуванні, наданні житла безкоштовного і т.д. І повірте, я знаю, про що кажу. Чомусь всіх хвилюють бідні переселенці по 4-ро дітей, що живуть в двоповерховому будинку, у яких немає третього айпада. Але ніхто не париться, що більшість молодих сімей в селах не мають вибачте туалета в хаті, а більшість молодих сімей пашуть як коні, щоб купить халупу в пригороді (+- 15 км) з сісудами алкашами. А родичам з Донецька, задовбало, що в містечку немає гарячої води, і "єслі би ви так жілі, как ми, ви би тоже вазмущались". А чого ж ви тоді стали шувати добра від добра? Ви ж поїдьте спочатку в Россію, тіки не в Москву чи Пітер, а в пригород Татарстана чи схожого. І поживіть там з місяць. Завжди добре там, де нас немає.
    Ви мене вибачте, але оці бідненькі задрали трохи своїм ниттям. Ви приїхали врятуватись від смерті, яку самі ж дозволили внести в свій дім, чи на курорт? Тисячі сімей приїздять внікуди, знімають роками ПС без зручностей і ростять картоплю і свиней. І нічого. А тут блін, води гарячої немає. І шо? Від цього ще ніхто не вмер, а від Граду - да. Тому, якщо ви не збираєтесь збирати тут ополчення проти агресіі наших братьєв-старших, то нєфіг розводити тут вничку, тим більше в масах, свої погляди. Це не ми кидались під танки гвардії, і не ми проганяли і проганяєм наших солдат.
    Вибачте, якщо когось образило, але накипіло.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Знаєте, я вам скажу фразою (не плюйтесь що на рашистській)
    — Вы самый жалкий из всех пиратов, о которых я слышал.
    — Но вы обо мне слышали!
    Щас Расту забанили, але він все одно сюди вернеться. Бо тут йому цікаво, тут з ним поспорять, можливо вкажуть йому шлях путі, але тут точно не стане скучно)
    Офтоп:
    А з приводу переселенців - є гарна приказка - до чужого монастирю.... Це як невістка, або ти приймаєш правила, бо ти прийшла в чужу хату, або шукаєш своє гніздо. Нічого тут не поробиш, хіба будеш чекати, коли по річці пропливе труп ворога.
    Тому, для всіх приїжджіх сюди, я скажу так, ми звичайно дуже гостинні і толерантні люди, але кулемет чистим кожен день. Ви приїхали сюди виживать, через вашу легковірність, непатріотичність, зневагу і пофігізм, у нас в країні війна, помирають люди, як жителі тих районів, так і цвіт нашої нації (як завжди в таких випадках). Тому ви не маєте морального права качати тут свої права, вимагати щоб вам все дали на блюдечку, в той час, коли ви будете все тут зневажати, і навіть не мати бажання балакати і навчати своїх дітей рідної мови.
    І я чесно, не розумію, чому при всілякій пітримці до приїжджіх, більшість (і це не голословно, бо жили родичі у свекрухи), сприймає все, як належне і зовсім цьому не вдячна.
    Так само багато молодих і не дуже людей потрапляє у всякі ситуації кожен день. І держава чомусь не допомагає сім'ям у працевлаштуванні, наданні житла безкоштовного і т.д. І повірте, я знаю, про що кажу. Чомусь всіх хвилюють бідні переселенці по 4-ро дітей, що живуть в двоповерховому будинку, у яких немає третього айпада. Але ніхто не париться, що більшість молодих сімей в селах не мають вибачте туалета в хаті, а більшість молодих сімей пашуть як коні, щоб купить халупу в пригороді (+- 15 км) з сісудами алкашами. А родичам з Донецька, задовбало, що в містечку немає гарячої води, і "єслі би ви так жілі, как ми, ви би тоже вазмущались". А чого ж ви тоді стали шувати добра від добра? Ви ж поїдьте спочатку в Россію, тіки не в Москву чи Пітер, а в пригород Татарстана чи схожого. І поживіть там з місяць. Завжди добре там, де нас немає.
    Ви мене вибачте, але оці бідненькі задрали трохи своїм ниттям. Ви приїхали врятуватись від смерті, яку самі ж дозволили внести в свій дім, чи на курорт? Тисячі сімей приїздять внікуди, знімають роками ПС без зручностей і ростять картоплю і свиней. І нічого. А тут блін, води гарячої немає. І шо? Від цього ще ніхто не вмер, а від Граду - да. Тому, якщо ви не збираєтесь збирати тут ополчення проти агресіі наших братьєв-старших, то нєфіг розводити тут вничку, тим більше в масах, свої погляди. Це не ми кидались під танки гвардії, і не ми проганяли і проганяєм наших солдат.
    Вибачте, якщо когось образило, але накипіло.
    А как жеж украина едина? А тут кулемет чистишь, в чужой монастырь, палишься товарищ комбат. Политинформацию перездать.
    Філософф

Ну одне другому не мішає. З допомогою доброго слова і кулемета, можна добитися більше, ніж за допомогою одного доброго слова.
    23q
    23-й участник

Cveha, это ж геноцид
    Філософф

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Да не вопрос!
    Вот только смущает, когда переселенец говорит, что зашел на форум, чтобы найти своих донецких, а на вопрос, как он относится к событиям на Донбассе, отвечает "я об этом не говорю".
    А якщо людина й справді не може про це говорити? Тим більше, він не може нам довіряти. Він-привіт-а ми його за барки і під лампу на допит.Я чула від одного переселенця історію: коли стріляли градом, то набезпечніше місце було на кухні. Як тільки починали стріляти, він біг на кухню і перечікував там. Одного разу серед ночі почали стріляти і він сонний побіг на кухню. Тільки через 40 хвилин зрозумів, що його розбудила гроза. Або 13 річна дівчинка, яка розповідає, як виглядає осколок, або її ровесниця, яка просто хоче посидіти пів години у своїй кімнаті, але це неможливо, або жінка з потяга, яка розповідає, як їм велось на окупованих територіях, як хоронили, загортаючи в килим, або й так, як роздавали хліб і привозили воду, або подружжя, яке виїхало, бо на них донос накатали, коли дружина-копірайтер відмовилась написати гімн ДНР за 600 грн., зараз працює в центрі для глухих. Або полтавка, у якої вся родина там, і як вона сестру з потяга зустрічала з малою дитиною, і усвідомила, що там війна, і по Кринці трупи пливуть, а мама звідти їхати не хоче, сидять в подвалі, та й нікуди, або дівчина, яку там називають бандерою, а тут сепаратисткою. Я вас закликаю, подивіться Златомісто, якщо буде така можливість, ви краще зрозумієте психологію переселенців. У виставі немає такого: ой бідненькі-нещасні, вони просто через акторів розповідають свої історії: що бачили, що думали, чого боялись, чому переїхали, як їм тут. Серед донорів багатодітні мами, волонтери, інтелігенція, маргінали, полтавці, у яких там родичі, ті, кому пощастило вийти з полону.
+ Ответить в теме
Страница 19 из 38