Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 32.
    Пророк

Re: Помогите найти адекватных ремонтников квартир

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    По перше, це норми, дані в ДБН, тобто це мінімум, розрахований на різну ситуацію. По друге, це норми для приклейки. По третє, коли лінолеум розкладують, то його ж не просто кинули і все. Розклали, вирівняли по перпендикуляру до вікна,залишили розрівнюватись, підібрали малюнок, підрівняли(да, у нас бува продають в магазинах відрізний заводський край як ножем пиляли), відрізали, ще раз все приміряли, скрутили, намазали клеєм, розкотили, вирівняли, попідрізали під стінами-батареями-порогами, проклеяли стики. От вам і час де набирається. Ви Ігор ремонт самі робили? Порахуйте, набагато швидше ви поженете ніж норми. От чесно, покажіть мені спеціаліста по ламінату, який в любій кімнаті за 8 годин покладе ламінат з підложкою за 8 годин 80кв м, з підбором, підрізками, і так кожен день. Ви ж якось порахували, що людина покладе ламіната 80кв за зміну, 10 м кв за годину? Чи може там не одна людина, тоді виходить що ви перекрутили ваші норми. А люди тепер будуть казать - он в європах люди за годину 10м кв ліплять.
    В строительстве уже много лет, сначала сам работал, теперь выучился и руковожу, так что не надо мне рассказывать о том как нереально трудно делать ремонты, мосты и тунели строить трудно, все остальное довольно просто

Профи линолиум не так стелят, клей, кусок линолиума, газовая горелка что б в углах прижать, нож крюк, паяльник для спайки швов. Ни кто не будет вымерять милион углов, время деньги

Філософф

А ніхто не каже, що важко, це не я придумала цю норму, так написано в ДБН РЕКН. Кожна людина вважає, що тільки її робота - важка, складна і сама головна, а все інше - легко і просто)))
    Ви ж так і не відповіли. У вас реально кожен день ламінатчик в любих кімнатах з підрізками, підложкою і теде стелить по 10м кв за годину?
    Новачок

две женщины сделали ремонт:
    смывка побелки, выравнивание потолка, грунтовка, покраска, сдирание обоев, поклейка, покраска пола в два слоя.

делали две комнаты, сейчас коридор начали. делали быстро, качественно (как на мой непривередлевый вкус). Жена говорит всегда приходили вовремя (договаривались на 9 утра, в 9.02 всегда уже звонили снизу от подъезда).
    неделя на комнату у них ушла, но это при том, что были большие перерывы в работах (высыхание поверхностей).

взяли по-божески - 1400 и 1800 за комнаты.
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    А ніхто не каже, що важко, це не я придумала цю норму, так написано в ДБН РЕКН. Кожна людина вважає, що тільки її робота - важка, складна і сама головна, а все інше - легко і просто)))
    Ви ж так і не відповіли. У вас реально кожен день ламінатчик в любих кімнатах з підрізками, підложкою і теде стелить по 10м кв за годину?
    Да, просто если у меня паркет стелит паркетчик, то он только паркетчик и не клеит обои, не кладет плитку и тд, а всю жизнь только стелит паркет, и плинтусники если в день 250метров не положат обналички то свободны, время деньги, опередим сроки получу премию

Да я и сам в любой квартире квадратов 50-60 в день положу паркета или ламината
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

А от поясніть, співвідношення якості і кількості при таких швидких темпах яке?
    Так як капітальний ремонт в двокімнатній знайомі робили трохи більше трьох тижнів. Це при тому, що в квартирі на час ремонту ніхто не жив.
    Добрий модер ))

Кетя, ремонт - це прекрасно Не нудьгуєш дома, постійно тре про шось думать, часу ні на шо не вистачає - кайф )
    Ми зараз робимо кухню, туалет, балкон. За кухнею потягло коридор, бо вся проводка клалася через нього. Відповідно повністю розваляний.
    Наймали всіх робітників окремо, не бригада. Чомусь вирішили, шо так дешевше, але тяжче, бо тре про все самим думати і постійно якісь проколи трапляються.
    Є демонтажник, сантехнік, електрик, газовщик, кондиціонерщики, балконщики, гіпсокартонщик, шпакльовка/поклейка обоїв/покраска стель, плиточник. Телефонами усіх можу поділитися. Щодо цін і термінів. Ще жоден майстер не зробив свою роботу в той термін, що обіцяв і за ту ціну, що називалася відпочатку. Трапляється, що ціна збільшується вдвічі по ходу виконання робіт. Якщо цифри мене смущають - дзвоню по жовтій і дізнаюся середню вартість таких робіт, тоді торг. Торгуватися треба, бо вийде просто захмарнодорогий ремонт (хоча він і з торгом для мене захмарнодорогий). Ще є людина, що буде робить кухню на замовлення. Нам всі радили колсс, але реально там вдвічі дорожче.
    Короче, якешо ще когось не знайшла - кажи кого і дам номер
    А мені розкажіть люди про натяжні стелі, будь ласочка. Хто в кого замовляв, якого виробника?
    модератор

Офтоп:
    Ще жоден майстер не зробив свою роботу в той термін, що обіцяв і за ту ціну, що називалася відпочатку. Трапляється, що ціна збільшується вдвічі по ходу виконання робіт.
    Короче, якешо ще когось не знайшла - кажи кого і дам номер
    Жесть:)
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    А от поясніть, співвідношення якості і кількості при таких швидких темпах яке?
    Так як капітальний ремонт в двокімнатній знайомі робили трохи більше трьох тижнів. Це при тому, що в квартирі на час ремонту ніхто не жив.
    качество и скорость зависит от исполнителей, контролеров, инструмента, материалов, если все компоненты гуд, то будет и быстро и качественно
    (и это таки ремонт, а не стройка с нуля, там своя специфика)

вполне нормальный срок
    полосатік

Uksus, ну це зовсім якісь ремонтні збочення, з вузькопрофільниками треба тримати все самому на контролі, що за чим і як робити..., капець. Мені легше, коли ремонтники знають і вміють все, бо вистачає заморочок і з дизайном, матеріалами, їх доставкою і тд і тп
    Щодо натяжних стель, то подруга недавно робила в себе, казала, що відносно не дорого, але акуратно і якісно (я сама бачила результат). Я їй вже зателефонувала, вона вдома гляне в записнику і я Вам завтра відпишусь в лічку.
    Філософф

Оптимальнее всего, когда один исполнитель получает подряд на ремонт всего жилья (особенно если не очень разбираешься в теме)

Преимущества:
    - за счет большого заказа можно цену хорошо спустить
    - по времени получается быстрее
    - на материалах экономия, потому что закупаешь сразу и на всё
    - имеешь дело с одним прорабом/шефом, и подтирание соплей рабочим - его проблема
    - не паришься по вопросам координации действий между сантехником, плиточником, электриком и т.д.
    - меньше шансов, что понадобится докупка дополнительных материалов (в идеале выкрутить руки подрядчику, чтобы в случае неправильного их расчета докупал за свой счет)

Но контролировать всё равно надо самому, и на всех этапах.
    И еще, чем подробнее распишешь и формализируешь ТЗ на старте, тем меньше шансов что на выходе получишь не то что хотел
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4