Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 28.
    Філософф

Шукаю людей які працюють в Сибірі в нафтогазових компаніях

Шукаю людей які працюють в Сибірі в нафтогазових компаніях . Цікавлюся працевлаштуванням туди. Маю нафтогазову освіту. Хто працює,і може дати хорошу пораду для пошуку роботи,прошу долучатися до обговорення.

Пророк

Re: Шукаю людей які працюють в Сибірі в нафтогазових компаніях

Вивчай:
    http://heriot-watt.ru/

Взагалі то, народ з Росії, що має пристойний досвід, шукає варіанти серед іноземних компаній (хоч і в Китаї чи Африці).
    "Довгий рубль" у холодних краях далеко не для всіх пахне.
    Пророк

а почему не начать с того,что забить в поисковик адреса и контакты российских представительств на украине?
    ри?

Юрий Александрович, товариші повернулися нещодавно звідта. Втекли майже. Спеціалісти потрібні, але їх мало, тому додому хлопців відпускають не через місяць, а через три, наприклад. Один взагалі здається півроку сидить, бо нікому його змінити. Так влаштовує?
    І ще - умови праці не такі, як в Україні. Це в нас халтура на халтурі. А там ні. Вийшов без каски хоч і на пять метрів - штраф. Неправильно виконав заміри - штраф. Робота має бути якісна і своєчасно виконана.
    Філософф

Дякую за приєднання до обговорення. Не дуже багато знаходиться Російських представництв на Україні,наскільки мені відомо. Можливо я про них просто не знаю. Я шукав таким способом ,наприклад в інтернеті....та тут все попадаєш на людей які просто хочуть заробити на тобі гроші,розумієте.

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    а почему не начать с того,что забить в поисковик адреса и контакты российских представительств на украине?
    Дякую за приєднання до обговорення. Не дуже багато знаходиться Російських представництв на Україні,наскільки мені відомо. Можливо я про них просто не знаю. Я шукав таким способом ,наприклад в інтернеті....та тут все попадаєш на людей які просто хочуть заробити на тобі гроші,розумієте.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Юрий Александрович, товариші повернулися нещодавно звідта. Втекли майже. Спеціалісти потрібні, але їх мало, тому додому хлопців відпускають не через місяць, а через три, наприклад. Один взагалі здається півроку сидить, бо нікому його змінити. Так влаштовує?
    І ще - умови праці не такі, як в Україні. Це в нас халтура на халтурі. А там ні. Вийшов без каски хоч і на пять метрів - штраф. Неправильно виконав заміри - штраф. Робота має бути якісна і своєчасно виконана.
    Дякую за приєднання до обговорення.Так це ж правильно,навіть дуже,що категорично так відносяться до охорони праці,і до роботи...В першу чергу думають за людей,томущо це виробництво. І я за те що кожен повинен бути на своєму місці і вміти правильно виконувати роботу... От тільки як Ви кажете ,погано,що вахта не місяць через місяць.....Але Ваші знайомі не лишили поїдуть ще?

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Вивчай:
    http://heriot-watt.ru/

Взагалі то, народ з Росії, що має пристойний досвід, шукає варіанти серед іноземних компаній (хоч і в Китаї чи Африці).
    "Довгий рубль" у холодних краях далеко не для всіх пахне.
    Дякую за приєднання до обговорення. Дякую за ссилку на форум, я там бував не раз.... Але розумієте,те що пишуть,а пишуть різне,це правильно....а от попробувати зовсім інше.. Я теж не проти поїхати десь далі за кордон, але як знайти ту роботу?
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Юрий Александрович Посмотреть сообщение
    Дякую за приєднання до обговорення.Так це ж правильно,навіть дуже,що категорично так відносяться до охорони праці,і до роботи...В першу чергу думають за людей,томущо це виробництво.
    про каких людей? про свои бабки они думают, отсюда и штрафы, а не премии!
    Філософф

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Ну правильно,потрібно виконувати роботу так як треба, і все, ніхто не матиме ніяких притензій.
    Пророк

Вийшов без каски хоч і на пять метрів - штраф. Неправильно виконав заміри - штраф.
    Зауважу, що штрафи часто беруться з тієї частини зарплатні, яка називається "премією".
    "Преміальних грошей" у зарплаті - третя частина.

На практиці у найближчого начальника є свій "план" від головного офісу по "збиранню данини у вигляді штрафів" і якщо "план" не буде зібраний - тоді "штрафують" вже того дрібного начальника.
    Тому й виходить, що з зароблених тисячі доларів заберуть у вигляді "штрафів" 330, а з зароблених 3 000 - заберуть 1000.
    До того ж, "довгий рубль", це не є робота з восьмої по п'яту годину. Аби заробити пристойну суму для нарахування зарплатні (не плутайте з фактично отриманим на руки, бо ті нарахування ще "обдеруть штрафами") треба відпахати 350-360 годин на місяць, тобто "від зорі до зорі"

Чи можна якось вберегтися від тих "штрафів"?
    Так, можна. Це завчасно віддати (ще до нарахування зарплатні) 30-50% своєї премії чи начальнику безпосередньо, чи то його посереднику. Тобто банальний "відкат" для того, аби не забрали 100% преміальних.
    В принципі - так "обізнані" люди й роблять, аби не втрачати всього.

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Підтримую! Про це й мова!

Ну правильно,потрібно виконувати роботу так як треба, і все, ніхто не матиме ніяких притензій.
    Якщо є "план по претензіям", то можете повірити мені на слово, такі претензії будуть це 200 відсотків!
    До того ж вони будуть не тільки за безпосередньо роботу, а за надуманими причинами, на зразок відсутності вогнегасника на робочому місці, або від того, що термін перезарядження того вогнегасника вже вийшов за часом придатності.
    Звичайно, нормальна людина скаже: "Так у чому моя вина?"
    А ні у чому, просто "є план по штрафам".

Мені невідомо, чи працювали Ви на Росії хоча б з пів-року/рік, але будьте готові морально до того, аби чути майже "з порогу" звертання у вигляді:
    ....Тупорылое быдло...
    хахол....
    ....вы только деньги умеете считать....
    ---
    Не здивуюся й тому, що ті люди, що "втекли", ще й гроші на зворотню дорогу позичили, або використали "накоплєнія".

До того ж, Юрий Александрович, на Росії Вас завжди "радо зустрінуть" місцеві поліціянти, аби "допомогти" звільнитися від "зайвих грошей". Навіть на платформі Курського вокзалу "допоможуть сісти в поїзд".

Рожеві окуляри, вони звичайно не тиснуть. Але не завжди кращий варіант вчитися на своїх помилках.
    Філософф

Ну не знаю,напевне ще з Вами поспілкуюсь, та й пропаде охота туди їхати....але... куди подінешся, коли в Україні (вибачте за відвертість) кум-брат-сват....тай ніде не влізеш,самі розумієте.... Тая віддав 5 років свого життя на навчання, і не хочу сидіти слюсарувати,хочу який-небудь але професійний ріст,постійно розвиватись...
    Пророк

та й пропаде охота туди їхати....
    "Охота", як мінімум, може мати дві складові: це просто поїхати "на заробітки". Або поїхати за знаннями та досвідом.
    Зовсім ідеально, коли перша мета співпаде на практиці з другою. Але так буває далеко не завжди.

Тому, "за довгим рублЬом" я би точно не поїхав. Та й не такий він вже й "довгий", коли дізнаєшся на місці про "порядок цін" та можливі суми витрат. Можна перепустити через руки в два-три рази більшу кількість грошей, але від того шматок м'яса у твоїй тарілці в Росії не стане більшим, аніж у Полтаві (бо коштує "трохи" інших грошей).
    А жити на "ролтоні" (в Україні це "мівіна") та на "дошираку" - не набагато тебе вистачить. Це дешево, але з таким "харчуванням" мужика вистачить дня на три, на тиждень, не більше.

У той же час, якщо ти молодий та енергійний, то спробував би поїхати саме для того, аби працювати за фахом та "набити руку", набути досвіду. Однозначно не радив би користуватися інформацією від фірм-посередників, бо потрапити в халепу, отримавши лише "платні інформаційні послуги" - дуже швидко. Тільки у Полтаві "розводять" на 200-300 гривень, а в Росії на 5-8 тисяч рублів.

але... куди подінешся, коли в Україні (вибачте за відвертість) кум-брат-сват....
    Знову "рожеві окуляри".
    Така ж ситуація і в Європі, і в Канаді, США. Виглядає трохи по-іншому, але все-таки присутня, тільки суми різняться.
    На практиці це значить, що "не кум" на промислі (у "полі"), скажімо, отримує $70 000 на рік.
    І в той же час "кум" сидить в офісі біля обігрівача (чи кондиціонеру) за компом і отримує "свої" $150 000 на рік.

тай ніде не влізеш,самі розумієте....
    Ні, не розуміємо.
    Зараз немає варіанту, коли тебе "за руку" візьме держава та буде носитися як з писанкою.
    Якщо ти цінний кадр - то робота буде завжди, ще й "перекупати" намагатимуться, переманювати "на солодке місце" (навіть у Полтаві).

Тая віддав 5 років свого життя на навчання,
    Це - небагато.
    Я би сказав "всього навсього п'ять років". За цей час хіба що починаєш щось розуміти "для старту", але не більше.
    Далі повинна бути практика, яка чергується з різним навчанням, стажуванням і знову практика.
    Нормальної якості "цінний кадр" майже ніколи не приходить влаштовуватися на роботу, бо він є безробітним. Він завжди має роботу, але змінює її, оскільки хоче досягти більшого. Та й для потенційного роботодавця це дві великі різниці. Одна річ, коли ти береш безробітного, і можеш ставити будь-які умови. Інша річ, коли людина має досвід, і працює у конкурента наприклад. Тоді й умови роботи треба пропонувати більш "солодкі".

і не хочу сидіти слюсарувати,хочу який-небудь але професійний ріст,постійно розвиватись...
    З власного досвіду можу сказати, що дуже часто, аби "розвиватись", доводиться деякий час попрацювати й на "чорній роботі", аби мати можливість чи "перечекати час", чи банально заробити на шматок хліба, "сйомну квартіру", та за навчання заплатити.
    У мене теж була у житті така "можливість", коли чисту сорочку довелося змінити на робу.
    Просто не кожен "білий комірець" сьогодні готовий завтра "вскочити у чорну робу". Але, якщо є мета і ти готовий до неї рухатися, то чорна роба не стане на заваді.

Тому, з метою навчання я би поїхав.
    З метою навчання, а у подальшому мати можливість познайомитися з цікавими людьми, які можливо "підштовхунть далі", теж поїхав би.

А от банально "заробити грошей".....? Якщо вже так хочеться, то можна подавати цеглу біля Москви тисяч за двадцять рублів.
    Якщо й "кинуть" чи просто обберуть - то хоч ближче додому тікати буде за відстанню, можна й електричками за добу повернутися.
    Головне - аби паспорт з собою завжди був і нікому "в залог" його не залишив.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя