Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 28 из 28.
    Філософф

Re: Шукаю людей які працюють в Сибірі в нафтогазових компаніях

Ну не знаю, приїжджає такий папа пару місяців не бувший дома і так надцять раз, а всі вже одвикли що то член сім'ї, ну папа да, чоловік. Але ж його постійно немає, і стає такий папа і чоловік - гаманцем. У мене чоловік поїхав раз тіпа на заробітки, ну і досвіду трохи набраться, і тіпа начальником, і не далеко - у Вінницьку область. А потім ми вирішили, що так працюючи він і дома заробить, бо :
    - відповідальний за все з 5 ранку до 12 ночі, а може ще й пару раз за ніч,
    -вихідних-відпустки не буде;
    - кімнати з удобствами у вигляді "так у нас літній душ" у -20 морозу не катять, і в халупі з опаленням електробатареєю.

Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    "Отдихать" мені більше подобається кожного дня вдома, на нормальному ліжку, а не тільки раз на три місяці.
    А спати "на сйомной квартірє" чи у собачій будці на четверо душ (бо зато "дешево беруть") - то "на любітєля".
    Да, на любителя. Но любители имеются ))) Вообще сколько таких профессий, где трочат сезонно/вахтово безвылазно : биологи, археологи, геологи, военные, океанологи, полярники...моряки так вообще...а подводники так совсем
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Ну не знаю, приїжджає такий папа пару місяців не бувший дома і так надцять раз, а всі вже одвикли що то член сім'ї, ну папа да, чоловік. Але ж його постійно немає, і стає такий папа і чоловік - гаманцем.
    Так, є таке. В точку!
    І все сімейне життя відбувається тільки у період "ось я приїхав" і "ось я поїхав".
    І дітей такий тато по-суті не виховує, бо тягне лямку у кращому випадку - мама (дружина). У гіршому - "бабусі/дідусі".
    А дітям якраз треба закладати "фундамент" того, що "татусь" існує не тільки для того, аби після приїзду піти у крамницю за новими джинсами та мобілкою.

До того ж, одна річ, просто "поляпати язиками", перераховуючи гроші у сусіда-гастарбайтера.
    А зовсім інша - проводжати свого чоловіка, батька "у довготривале відрядження". Той, хто цього на собі не відчув, стоячи біля вагону поїзда №92, той не знає "гіркого присмаку грошей гастарбайтера".

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    У мене чоловік поїхав раз тіпа на заробітки, ну і досвіду трохи набраться, і тіпа начальником, і не далеко - у Вінницьку область. А потім ми вирішили, що так працюючи він і дома заробить, бо :
    - відповідальний за все з 5 ранку до 12 ночі, а може ще й пару раз за ніч,
    -вихідних-відпустки не буде;
    - кімнати з удобствами у вигляді "так у нас літній душ" у -20 морозу не катять, і в халупі з опаленням електробатареєю.
    Зараз тобі скажуть, що це все небилиці. А пральну машинку цілком пристойно замінює оцинковане відро холодної води і шматок господарського мила.

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Да, на любителя. Но любители имеются ))) Вообще сколько таких профессий, где трочат сезонно/вахтово безвылазно : биологи, археологи, геологи, военные, океанологи, полярники...моряки так вообще...а подводники так совсем
    Я би не став ототожнювати "подводніков" і звичайного гастарбайтера ("хахла" чи інших "неруських").
    Це досить різні "соціальні щаблі", навіть за умови однакової кількості грошей, яка пройшла через руки, не більше.

До того ж, тим кому "дуже пече" відкусити кусень російського хліба, раджу поцікавитися системою оподаткування іноземних громадян, які працюють на Російській Федерації. Бо "сьогодні" у нас про це часто "забувають"....
    А в кінцевому випадку може вийти, що "ваня" з Бєлгорода за ту ж саму кількість робочого часу отримає непристойно більшу суму, чим "неруські" жителі з Харкова чи Полтави. Більше того, для РФ як держави навіть вигідно, аби працювали "неруські" (громадяни), ібо їх можна "обдерти як липку" не тільки штрафами, а й більшими податками.
    Я маю надію, що "потенційні кандидати" розуміють те, що на нафто-газовому комплексі не будуть платити "налічку" так, як це робиться "на стройках підмосков'я"?

Наскільки пам'ятаю, була ще така "фішка", що якщо співробітник компанії працює за контрактом наприклад більше 183-х днів, то після цього терміну з нього будуть утримувати меншу суму податків. Але, в той же час, аби ці гроші забрати й "подерібанити", будь-який гастарбайтер "по-умолчанію" або зразу при влаштуванні на роботу, або пізніше пише заяву на звільнення без дати.
    Тому через пів-року формально людину звільняють з роботи, а "завтра" приймають знову.

Є ще й третій момент, це відпустка та виплата "відпускних". Так от, якщо працівник працює формально тільки по пів-року, то відпустка йому "нЬє положена по сроку служби". І ніяких "відпускних" не буде звичайно. В грошах при пристойній зарплаті, скажімо в 50-60 тисяч рублів (нехай округлимо "брудними" в 13 000-15 000 гривень) при фактично відпрацьованих 320-350 годинах робочого часу на місяць (спробуйте ще уявити те життя, коли працюєш стільки!), це будуть пристойні нарахування. І набіжить відпускних тисяч 15-20 гривень.....Але "дірку від бублика" отримає такий робітник, бо він "чужак".

А ті гастарбайтери, які працюють не перший рік, вже "вкурюють систему", і тому починають "підмазувати" кому треба грошима, щомісячно віддаючи "хабарчик згідно такси". Тоді й контракти не треба переписувати кожні пів-року, та й інші "цукерки" будуть перепадати з барського столу...

Так що, нажаль, я не бачу знаку рівності між роботою геолога/підводника і приїзджими "з хахляндії".
    Філософф

Кожна людина баче себе по різному,і сама вибирає чи їхати її на вахту в Росію, чи сидіти в дома за зарплату в 2000 грн..)))) Зараз я і в Україні за рік, був у дома тільки рази 4..... то я думаю краще булоби відпрацювати місяць і місяць відпочити дома.... Ала менше з тим.... Кому відома інформація і яка про видобуток сланцевого газу на Українських родовищах, а саме Олеське і Юзівське,коли почнеться розробка? Як вийти на фірми які будуть цим займатися? Що відомо про розробку шельфу Чорнога моря,коли почнуть роботу самопідйомні бурові платформи "Годованець" і " Незалежність"?
    ри?

Ответ Сообщение от Юрий Александрович Посмотреть сообщение
    Дякую за приєднання до обговорення.Так це ж правильно,навіть дуже,що категорично так відносяться до охорони праці,і до роботи...В першу чергу думають за людей,томущо це виробництво. І я за те що кожен повинен бути на своєму місці і вміти правильно виконувати роботу... От тільки як Ви кажете ,погано,що вахта не місяць через місяць.....Але Ваші знайомі не лишили поїдуть ще?
    Один товариш там так і сидить, всі інші срьомаються їхати - звикли нічо не робити тут в Україні, там їм тєжко. Якшо захочете, пишіть в ПП координати. Набиратимуть персонал, я Вам повідомлю.

Ответ Сообщение от Юрий Александрович Посмотреть сообщение
    Кому відома інформація і яка про видобуток сланцевого газу
    Яка інформація? Обична. Видобуток сланцевого газу - це огромна афера, в яку втягнуто найкращі й найрозумніші. Чорт забирай, хоч би хто-небудь подумав, як це - здійснювати видобуток сланцевого газу. Капєц...
    Юрію, якщо Ви людина тямуща в нафтогазовій справі, почитайте про "сланцевий газ" в іноземних виданнях.
    Філософф

Кому що відомо про компанію Красноленінськнафтогаз. Хто працював чи працює і може поділитись досвідом. Чи можна взагалі туди влаштуватись?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Юрий Александрович, здається, щось про цю компанію було на форумі.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

+ Ответить в теме
Страница 3 из 3