Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 28.
    Філософф

Re: Шукаю людей які працюють в Сибірі в нафтогазових компаніях

Дуже дякую за таку обширну і зрозумілу відповідь. На данний час я працюю,і радий що є робота. Але працюю не в нафтогазовій промисловосці,а дуже хочеться.Хочеться працювати серед людей які роблять одну справу. Я підтримую Вас у тому плані,що потрібно попрацювати і на "чорній роботі",щоб стати спеціалістом освіти однієї мало,потрібний досвід. І я готовий іти працювати,я постійно шукаю де можна влаштуватись,поки не знайшов. Не скажу,що ніхто нічого не пропонував,в деяких випадках просто не влаштовувати умови. А Ви ким працюєте,що так добре володієте інформацією в цьому питанні?

Пророк

Ответ Сообщение от Юрий Александрович Посмотреть сообщение
    На данний час я працюю,і радий що є робота.
    Робота, вона завжди є.
    З одного боку роботи простої вистачає, і вакансій теж (наприклад "упорядкування вулиць").
    З іншого боку, є робота у судах наприклад. До того ж така "жирна", що туди не проштовхнутись, не втовпишся....
    Це я до того, що праця - вона різна є.

Але працюю не в нафтогазовій промисловосці,а дуже хочеться.Хочеться працювати серед людей які роблять одну справу.
    Зараз не є великою проблемою, маючи Інтернет під рукою, знайти вакансію хоча би й на "чорновій роботі".
    Але треба мати англійську мову "в активі".
    По-перше, аби користуватися пошуковими системами.
    По-друге, аби мати шанс працювати в іноземній компанії, на зразок такої:
    http://www.slb.ru/page.php?code=33

Я підтримую Вас у тому плані,що потрібно попрацювати і на "чорній роботі",щоб стати спеціалістом освіти однієї мало,потрібний досвід. І я готовий іти працювати,я постійно шукаю де можна влаштуватись,поки не знайшов. Не скажу,що ніхто нічого не пропонував,в деяких випадках просто не влаштовувати умови.
    Можливо для подальшого навчання, як "трамплін", є сенс використовувати варіант......носити цеглу на будівництві, аби заробити "на старт".
    Можливо носити цеглу не у Полтаві, а й десь далі.
    А Ви ким працюєте,що так добре володієте інформацією в цьому питанні?
    Не бачу ніякого зв'язку між "де працюєте" та "володіти інформацією"...
    В тот час, когда космические корабли бороздят Вселенную.....
    Доступ до Інтернету є? Далі - лише залежить від навичок того, хто щось шукає (чи то буде парасолька для пляжу, чи робота).

Свій перший контракт "за тридев'ять земель", наприклад, я отримав тільки користуючись електронною поштою.
    Роботодавця зовсім не знав. І сьогодні, хоча пройшло й багато років від того часу, ми підтримуємо дружні стосунки та спілкуємося.
    Тому: "Аби було бажання....!" Все можливо.

По-друге; декілька років прожив у РФ, якраз у період, коли було велике бажання навчитися чогось нового, а в Україні такого навчання не було в принципі. Тому й довелось замінити "білий комірець" на "чорну робу", про що не жалкую аж ніяк.
    Але за мету я мав саме отримати знання, певні навички.
    Фактично ж отримав ще й другий який-неякий диплом ("з вороною" на обкладинці), та познайомився з багатьма цікавими для мене людьми (колегами), з якими підтримую стосунки і сьогодні (як віртуально, бо деякі знаходяться у Владивостоці; так і реально, коли зустрічаємося на якихось виставках, конференціях).

Один з моїх знайомих, програміст (перебуваючи в Україні фізично) працює як на українських замовників, так і на замовників із США.
    Але для цього він теж у деякій мірі доклав певних зусиль.

P.S.
    Тому, цілком справедливе висловлювання про те, що: "Під лежачий камінь вода не тече!"
    Якщо хочеться щось змінити, то треба або "пробивати шлях".

Або можна "терти штани у чужого дядька" з восьмої до п'ятої, користуючись чужим комп'ютером для доступу в Інтернет у робочий час, потім бігти на "тралік" чи "богдан", аби встигнути на майже безкоштовний дизель-поїзд до Перещепини.
    У суботу "дозволити собі" купити пляшку пива....
    А у понеділок, знов таки у робочий час, зайти на "Полтавафорум" і обговорювати тему про 3 000 гривень зарплати у "маршрутчиків" ("недосяжна мрія"), та про те, що "зажралісь".
    Ну і про інше, на зразок такого:
    Ответ Сообщение от s27501 Посмотреть сообщение
    А сколько будет стоить проездной на троллейбус? Я сейчас в основном езжу на троллейбусах, покупаю по 41 гривне проездной. Все-таки когда закупили Богданы, стало проще ездить.
    Філософф

Дякую,я буду пробувати пробитись десь.
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Не здивуюся й тому, що ті люди, що "втекли", ще й гроші на зворотню дорогу позичили, або використали "накоплєнія".

До того ж, Юрий Александрович, на Росії Вас завжди "радо зустрінуть" місцеві поліціянти, аби "допомогти" звільнитися від "зайвих грошей". Навіть на платформі Курського вокзалу "допоможуть сісти в поїзд".

Рожеві окуляри, вони звичайно не тиснуть. Але не завжди кращий варіант вчитися на своїх помилках.
    Хз где такие ужасы водятся, но у матери знакомые на севера ездили, ездят и ездить будут. Значится их устраивает.
    Правда и опыта работы у них - пара десятков лет...
    на платформі Курського вокзалу "допоможуть сісти в поїзд".
    ....есть ещё аэропорты.
    Кстати, наши менты не лучше.
    Пророк

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Хз где такие ужасы водятся, но у матери знакомые
    Є такий вислів:
    "Давайте обсуждать вкус устриц с теми кто их ел".
    Мені відомо, що можуть казати "знакомые", бо я особисто бачив їх "по той бік екрану", а не тільки тут у Полтаві, коли розказують про "солодке життя".

на севера ездили, ездят и ездить будут. Значится их устраивает.
    У мене (та мабуть багато у кого ще) є один далекий родич, який працює вже понад десять років то у фінів, то ще десь.
    Його це теж, "начеб-то устраіваєт"....А знаєш чого? Бо заробітчани часто мають соціальну хворобу, яку називають "синдром гастарбайтера".
    Протоптавши доріжку один раз йдуть по ній ще другий, п'ятий....Бо все щось "треба": то "тьЄлік", то "стЬєнку", то "тачку" чи "хату".
    І так проходить життя, а вдома, на батьківщині ці люди почувають себе чужими.....І знову їдуть на заробітки.

Це я до того, що мені не треба розказувати історії про те, як на бутерброд з червоною ікрою мажуть чорну. Бо знаю цю "кухню" зсередини, а не за розповідями.

Час плине - буде й досвід.

....есть ещё аэропорты.
    Для топ-менеджерів.
    Або для "пАнтонутися"....
    Це коли годуєш себе супом з пакетів, економиш кожну копійку, а потім раз у три місяці чи пів-року летиш економ-класом до Харкова, аби вдома розказати про те, як ти "красіво живеш".

Приблизно так часто й "сваЙби" справляють, "шоб не хужЕ чим у людей". Обов'язково "чорний жип бЕ-Ем-вЕ со свадЬєбнимІ колЬцамі".
    А потім три роки борги повертають.
    У Полтаві погано продаються товари, зате гарний попит на "понти".....Місце, мабуть, таке.

Ти по чому міряєш, на форму дивишся чи як?

Наші - це як діти, образити кожен може. Он у Києві хлопчик з Кіровограду покатав "ДАІ"-шника на капоті RAV-4 і нічого....
    17 000 гривень "застави" і хлопчик на волі гуляє. А там дивись, ще "папа порЬєшаєт вопроси", то ще й мЬєнт буде винним за те, що капот на тому RAV-4 пошкрябав, коли "безкоштовно покатався".

А тепер спобуй так "покатати мЬєнта" у Москві, коли у нього на плечі висить "калашніков"...
    Зовсім не факт, що "папік" встигне навіть "заставу" принести...

В штатах взагалі би родичі того мажора з Кіровоградщини "поминальні пЬєчЬєнкі" їли б на поминках за такі "покатушкі" з поліціянтом на капоті.
    Так що, рости нашим міліціянтам не дорости...
    Пророк

Ти по чому міряєш, на форму дивишся чи як?
    ....на вокзали я дивлюсь. Лично свидетель как на харьковском вокзале, менты нашего же украинца ехавшего с россии обнесли на тисячу ре.
    Кстати в полтаву ехал.

Зовсім не факт, що "папік" встигне навіть "заставу" принести...
    папики они везде папики. Или хотите сказать, что Кировоградские папики круче Московских?))

Бо знаю цю "кухню" зсередини, а не за розповідями.
    Негативный опыт видать?
    Пророк

....на вокзали я дивлюсь. Лично свидетель как на харьковском вокзале, менты нашего же украинца ехавшего с россии обнесли на тисячу ре.
    У "житті для дорослих" все по-дорослому, і "тища рЕ" - справжня.
    Є такий чудовий вислів:
    "Беруть з того, хто дає!".
    Хоч вокзальні ППС-ники "попросили", хоч ІДПС на дорозі.

Колись же мені на голову лайно виливали тут, на полтавафорумі, про те що мовляв "нічого випендрюватися і умнічать"....(спілкуючись з даївцями).
    Ну так видно, тобі на очі й попався "нормальний полтавський пацан без випендрЬожа", у якого харківські "лінійники-ППС-ники" чемно запитали:
    А нЬє сможИтЬє лі Ви, молодой парніша, помочь нам доблЬєстним блюстітелям парядка тисячей російскіх рублЬєй......
    ......каждому!?
    Нормальний полтавський пацан подивився на те, що ППС-ників було двоє (чи троє) і сказав, що зможе допомогти, але значно скромніше.
    На тому й зійшлись і порішили!

В результаті, "нормальний пацан" прикинув, що "совЬєршив вигодную здЬєлку", оскільки трьом мінтам віддав всього лише "штуку".

А попався би мінтам "випЬєндрьОжний пацан", то ще зовсім не факт, що "за спасіба" вони б відхрестились.
    Дивись бо, не тільки квіток у купейний вагон довелося би купляти, а ще й по "штуці" (гривень) скинутись....з кожного....Аби "завтра" не мати гемору зайвого.
    І повір мені, я знаю що кажу. Бо коли "у гості" мої "найліпші друзі" приїздили вибачення просити, то вони були ладні вже й "компенсації" платити, аби більше голова не боліла та не дивитися на своїх підлеглих сержантів у черговому вечірньому випуску "СТБ" чи "ТСН".
    Інша річ, що їм взагалі "халява обломилась", бо (як було сказано у фільмі):
    Я мзду не беру, мне за державу обидно!
    Але, давайте не будемо забувати, що "халява" не може бути вічною.

папики они везде папики. Или хотите сказать, что Кировоградские папики круче Московских?))
    Вище мною вже було зроблене зауваження щодо того, що у Полтаві гарно продаються понти.
    Так от, якщо так незрозуміло, то поясню іще раз, для тих хто читав неуважно.
    Ми не міряємось нічим, бо "у слона всьОравно дліннЬєє".
    Коли я кажу про "калашніков на плечі", то мова йде про таку стрілялку, яку часто можна побачити і різних фільмах....., новинах про сомалійських піратів.

Мова йшла про те, що коли у поліціянта є така стрілялка, то зовсім не факт, що він буде дуже "бистро та скоро" допитуватись у "крученого пацанчика", у якого "папік сидить в ГосдумЄ".
    Поліцай того пацанчика "спЬєрва заваліт з калаша", а потім уже будуть "звонкі от папи".
    Але у даному випадку це один з поодиноких випадків, коли "від перестановки доданків сума таки змінюється", оскільки "пацанчик" вже...того....неживий, труп одним словом. Тому український варіант, коли "мєнт" буде зразу "слухать звонок от папіка" тут не прокатіт.
    І у Москві "мажори" таку "фішку" чотко "просікають", тому далеко не кожен "мажор з мухосранська" буде катати "гаїшника" на капоті "поршака" (не то що якогось там RAV-4).
    І чечени там не дуже "борзєють" проти ППС-ніков, оскільки у останніх "калаші" висять. А зброю хлопці з Чечні таки поважають...

Про штати я теж вже казав (та й по ТВ можна подивитися, як там з поліцаями розмовляють).
    У них взагалі все просто: не дай боже поліцай побачить, що ти руки зняв з керма...

Негативный опыт видать?
    З чого такі висновки?
    "Опит" - він різнобічним буває, на те й "опит" (досвід).
    Була мета, було бажання навчитися.
    Навчився, чого хотів, якогось досвіду набрався, з людьми різними познайомився (гарними й не дуже; цікавими й бовдурами), оглянувся навкруги і повернувся на "історичну батьківщину".
    Шонітак?

Ну не бачу я романтики в житті гастарбайтера, коли кожного ранку на східцях гуртожитку чи "сйомной квартіри" "кажеш "здрасЬтє" пацюкам, величиною з чоловічий черевик 46-го розміру.
    Не відчуваю кайфу, коли стоїш в черзі супермаркету, а навкруги лунає "родная рЬєчь".....(тільки вона чомусь таджицька чи узбецька).
    Я каньЄшно, толєрантно і з повагою ставлюся до іноземців, але в той же час відчуваю, що то далеко не найкраші представники приїхали на Росію перекопувати сніг на газонах ("насЯльнік сказал пєрєкАпать, чтобі бістрєє растаял").
    "Не прЬот" мене кожні пів-року робити дзвінки родичам в Україні і повідомлювати їх про те, що я живий-здоровий та не загинув у черговому якоби "теракті".

А "залівать" про те, що "Я міліАнЬєр і ніфчом сібє ніАтказиваю", та при цьому двадцять років мотатися "на сєвєра".....
    Як на мене, то не далеко не кращий варіант із можливих....
    Скоріше за все ті "сєвєра" не від "харошой жизні", ібо тут ті заробітчани дійсно чужі.....не змогли "знайти себе".
    До речі, на Росії вони теж "чужі", оскільки "хахли"...
    Миниатюры Миниатюры таджики.JPG   алкаши.JPG   кури-бухай.JPG  
    Пророк

Ну так видно, тобі на очі й попався "нормальний полтавський пацан без випендрЬожа", у якого харківські "лінійники-ППС-ники" чемно запитали:
    І повір мені, я знаю що кажу.
    Не угадал ни одну букву. Да и не "пацан" это был.
    Так что от нинада тут делать вид, что "всё прохавал" - это такие же "понты". "Місце, мабуть, таке". )))

І у Москві "мажори" таку "фішку" чотко "просікають", тому далеко не кожен "мажор з мухосранська" буде катати "гаїшника" на капоті "поршака" (не то що якогось там RAV-4).
    Угу. Про "зая, я убила мента" напомнить? *И где те калаши были.

А "залівать" про те, що "Я міліАнЬєр і ніфчом сібє ніАтказиваю", та при цьому двадцять років мотатися "на сєвєра".....
    Есть люди которым нравится месяц-два-три ударно работать, зато потом столько же отдыхать и проедать заработанное. А не неделю работать, а два дня отдыхать.
    Это дело личных предпочтений.
    Пророк

Есть люди которым нравится месяц-два-три ударно работать
    Не "нравітца" це називається, а "нікуди подітися".....
    Ото воно потім і "нравітца", бо холодильник пустий, платити за комуналку треба. Ще й чадо (чи внуки) на новий телефон (комп) просять "допомогти".

А "ударно работать" не обов'язково у Тюменьскій області. Можна й у Полтаві працювати "ударно" і "плодотворно"...І вуха морозити не треба...
    Звісно, що для того вчитися інколи "бажано й прЬєдпочтітєльно"....

зато потом столько же отдыхать
    То дуже "плотний графік работи", я стільки не вип'ю.
    "Отдихать" мені більше подобається кожного дня вдома, на нормальному ліжку, а не тільки раз на три місяці.
    А спати "на сйомной квартірє" чи у собачій будці на четверо душ (бо зато "дешево беруть") - то "на любітєля".

Тобі таких фоток, знайомий гастарбайтер не показував?
    Чи "то всЬо враньйО і нЄправда" і кожен мужик "на сьєвєрах" живе мінімум в однокімнатній квартирі "у прідєлах города", а на роботу його возять службовим віртальотом кожного ранку?
    Миниатюры Миниатюры отдых.JPG  
    Філософф

Хз где такие ужасы водятся, но у матери знакомые на севера ездили, ездят и ездить будут. Значится их устраивает.
    ....есть ещё аэропорты.
    Повністю погоджуюсь з Вами. В мене також є знайомі,люди які працюють там в Сибірі. На роботу літаком...і в них не виикає ніяких проблем...з вокзалами....і повністю задоволенні роботою,місяць відпрацював. місяць відпочивай, і до дому привіз гроші,за які можна прогодувати сім'ю.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3