ЗВЕРНЕННЯ

ДО ВИПУСКНИКІВ РІЗНИХ РОКІВ ПОЛТАВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО

ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА

(ПОЛТАВСЬКОГО ІНЖЕНЕРНО-БУДІВЕЛЬНОГО ІНСТИТУТУ)

Оргкомітет із відзначення 80-річчя створення нашого навчального закладу звертається до вас із проханням надати для формування бази даних випускників інформацію про себе, подану за наступною схемою:

Обсяг - 1 стор., формат - А4

ФОТОПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я, ПО БАТЬКОВІ (строчними літерами)

День, місяць і рік, місце народження.

(10х12) Після закінчення якого навчальногоакладу і коли, на який факультет вступив(ла)?

Охарактеризувати стисло роки навчання в інституті (університеті), які дисципліни й викладачі виявили найбільший вплив на формування майбутніх якостей (професійних, моральних, управлінських). Яку брав (брала) участь у громадському, спортивному, культурно-масовому житті навчального закладу? Які події зі студентських років залишилися в пам'яті? Яка тема вашої дипломної роботи? Хто був її керівником? Які б нині поради ви стисло дали майбутнім випускникам під час роботи над дипломним проектом?

Коли і як ви закінчили наш навчальний заклад? Де працювали і ким зараз ви стали? Як відзначена ваша праця на рівні держави, регіону, міста, підприємства? Коротко повідомте про свою сім'ю. Який зараз ваш сімейний стан? Чи задоволені ви обраним фахом і своїм життям?

Якщо розуміти вдячність як пам'ять серця, то за що ви хотіли б подякувати свою «alma-mater», тобто університет (інститут).

Велика вдячність від авторського колективу за надані фото із студентського життя років вашого навчання із зазначенням у тексті років навчання, прізвищ та імен зображених осіб (в електронному вигляді, будь ласка).

Контактна адреса:rector@pntu.edu.ua
pntu.edu.ua