Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 31.
    Постійний відвідувач

Re: Студенты ПНТУ останутся без стипендий?

Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    testpearls, спросите у майзуса, он подробно может эту проблему описать
    В связи с некоторыми разногласиями Майзус ушел из редакции. Теперь не факт что расскажет. Но все-равно спасибо за инфу, я наведу справки.

2.0

testpearls, наскільки мені відомо, то разом з гральним бізнесом заборонили тоталізатор, і це вибішувало людей під час якогось крутого футбольного матчу, з ким там наші грали за кубок, я не припомню? так от закордонні фани були в ярості, бо у них ставить ставки можна, а в нас ніззя. ну якшо інші вам кажуть, де є місця, то мо і правда є резон попитати шо і до чого. тіки так, з прихованим диктофоном, бо вони хитрі...
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    testpearls, наскільки мені відомо, то разом з гральним бізнесом заборонили тоталізатор, і це вибішувало людей під час якогось крутого футбольного матчу, з ким там наші грали за кубок, я не припомню? так от закордонні фани були в ярості, бо у них ставить ставки можна, а в нас ніззя. ну якшо інші вам кажуть, де є місця, то мо і правда є резон попитати шо і до чого. тіки так, з прихованим диктофоном, бо вони хитрі...
    Попитаємо :) Я там краще що зробити - мабуть якось та придумаємо.
    Філософф

Ответ Сообщение от testpearls Посмотреть сообщение
    В общем, мы собираемся отправить в ПНТУ своего корреспондента, который пообщается с кем-то из администрации ВУЗа и проанализирует статистику по стипендиям.
    Ну ви, наче, доросла людина. А такий наївний. Думаю ніхто з вашим представником розмовляти не стане і някої статистики вам не дасть. Бо не зобов'язані цього робити. Вам надіслали офіційного листа, в якому повідомили, що це неправда. Університет не має доводити, що він не верблюд. Це ви маєте довести протилежне, оскільки цю тему зачепили. А саме з фактами у наведеній статті проблеми. Та не те що проблеми. А їх просто нема. Є припущення, що по наслідках сесії буде таке-то, але чи буде? Є якась неофіційна інфа. Але РЕАЛЬНИХ ФАКТІВ, які б доводили щось нема.
    Крім того, в статті є як мінімум одна неточність, яка наводить мене на думку, що писав цю статтю не викладач ПНТУ. Бо якби то писав викладач, то він мав би знати, що відпрацювання пропущених занять в ПНТУ таки проводилися, як в принципі і в решті вишів Полтави. Отака от нестиковка. Так що поки попахує заказухою і провокацією. Будуть факти - буде видно. А поки моя думка саме така.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Крім того, в статті є як мінімум одна неточність, яка наводить мене на думку, що писав цю статтю не викладач ПНТУ. Бо якби то писав викладач, то він мав би знати, що відпрацювання пропущених занять в ПНТУ таки проводилися, як в принципі і в решті вишів Полтави. Отака от нестиковка.
    Я в нинішній системі не дуже розбираюся, ввечері подзвоню людині, яка писала ту статтю, попрошу пояснити що до чого.

А саме з фактами у наведеній статті проблеми
    Так, документів поки що немає. Але, на мою думу, краще розмістити цю провокативну інформацію без документів ніж не розміщувати взагалі. Ви, звісно, не зобов'язані їй беззаперечно вірити, це нормально, але я знаю автора і цілком йому довіряю. Після 23-го числа буде видно, скільки людей отримають стипендії.
    Універ відреагував на ту тему - це вже добре. Дадуть вони статистику - чи ні - ще під питанням - вони не зобов'язані це робити. Зроблять якусь відписку - це теж результат, все-одно можна буде розкрутити цю тему - можливо "студклуб" в цьому допоможе - ця тема їм ближче.

Моя позиція - краще робити хоч щось аніж взагалі нічого - тоді буде результат.
    Філософф

Чого ви втюрилися в то, що зниження кількості людей, як отримують стипендію буде по'язана (якшо буде, це ще невідомо) з тим, шо хтось когось "ріже" чи "валить"?
    Зараз розкажу зі свого студентського досвіду. Щоб показати, що то може бути зовсім не то, що ви намагаєтеся нав'язати громадськості.
    У нас в групі було 23-24 студенти (з них 16-17 на бюджеті). Реально людей, які хоч шось робили більш-менш (писали конспекти, читали в ніч перед екзаменом ну і т. д.) в групі було максимум 5-6 чоловік. Але були такі семестри, що стипендію отримували всі. Виникає питання як так вийшло? чому? Як у решти студентів це виходило тут розповідати не буду. Це не так суттєво та і не головне тут. От до вас питання, як до людини яка розкручує цю тему в інтернеті. Чи впевнені ви, що все саме так, як ви однобоко обмалювали? Задаю ключове питання: можливо в ПНТУ просто переглянули критерії оцінювання знань студентів на сесійному контролі? Вони стали більш жорсткішими, звідси і менше людей отримує стипендії. Це вам як варіант. Бо ви вперлися рогом в одну версію, не подавши альтернативних. На даний момент нема доказів ні на підтримку вашої, ні на підтримку цієї. Та і статистика нічого не скаже. Так як вона може бути наслідком переглянутих критиреїв оцінювання.
    Я вам краще підкину цікавішу тему. Не знаю як зараз, але кілька років тому в педуніверситеті прохідний бал на стипендії вуз піднімав під час семестру. Наприклад був 4,0 здала людина рівно на 4,0 (а таких по статистиці більшість). Отримала перший місяць стипендію. Вроді все норм. А потім хрясь. Підняли до 4,2 уже по ходу семестру. Клац, і ти в прольоті. По-моєму, це значно цікавіше. На яких підставах то робилося і де гуляли ті гроші (в кінці-кінців студентам їх, вроді, повертали) протягом певного часу.
    Постійний відвідувач

Задаю ключове питання: можливо в ПНТУ просто переглянули критерії оцінювання знань студентів на сесійному контролі? Вони стали більш жорсткішими, звідси і менше людей отримує стипендії.
    Якби було саме так, то я би перший висловився на підтримку ректора. Але справа, як я розумію, не в жорсткіших критеріях оцінювання, а в тому що універ спеціально встановлює нереальні дати здачі заліків, наприклад, до того як вичитається весь лекційний матеріал з предмету. Якщо студент все ж намагається здати залік вчасно, то викладачів змушують його валити і ставити "трійку". Якщо ж студент здає все що там йому потрібно здати (ргр, тощо) після допустимої дати (тобто стипендію вже не отримає), то у нього все приймається без проблем і ставиться нормальна оцінка, адже хороші оцінки - це показник якісної роботи університету.
    Серега...

Когда я учился- такое самое и было. Никто не спорился. Из группы в 30 чел. стипендию человека 3-4 и получало.......(((((((((((((( все троешшшшники((((при четверках............
    Постійний відвідувач

Бо якби то писав викладач, то він мав би знати, що відпрацювання пропущених занять в ПНТУ таки проводилися, як в принципі і в решті вишів Полтави. Отака от нестиковка.
    Офіційного відпрацювання карантину не було. Заняття, які проводились по суботам вважалися перенесеними зі штучно створених вихідних після Нового року. Наводжу графік перенесення робочих днів:
    з понеділка 4.01.10 на суботу 28.11.09
    з вівторка 5.01.10 на суботу 5.12.09
    з середи 6.01.10 на суботу 12.12.09
    з п’ятниці 8.01.10 на суботу 19.12.09
    з понеділка 11.01.10 на суботу 26.12.09
    з вівторка 12.01.10 на суботу 16.12.09
    з середи 13.01.10 на суботу 23.12.09
    з четверга 14.01.10 на суботу 30.12.09
    з пятниці 15.01.10 на суботу 6.12.09
    Також деякі заняття намагалися доставити і в будні дні, але так як з вільними аудиторіями в університеті є проблема, особливо під час виходу на заняття заочників, - то значна частина занять просто випала.
    Добрий модер ))

Коли я вчилася, то одна зі студенток-контрактниць на п’ятому курсі змогла перевестися на бюджет за результатами навчання і отримувала стипендію, хоча, для неї, звісно, було важливішим мати можливість не сплачувати за навчання. Але! Тоді не було кризи і стипендія була біля 100 грн, а не 530.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4