Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
 • 1 Сообщение от sharasha
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
 1. #1
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Світла пам'ять


  Колишній ректор ПНПУ Володимир Пащенко помер сьогодні у лікарні


  Володимир Олександрович Пащенко

  Сьогодні у Києві помер колишній ректор Полтавського Національного Педагогічного Університету Володимир Пащенко. Наразі у ректора ПНПУ Миколи Степаненка відбувається нарада у зв’язку із передчасним уходом із життя Володимира Олександровича

  Пащенко Володимир Олександрович — кандидат філософських, доктор історичних наук, дійсний член Академії педагогічних наук України, професор.
  Народився 1947 року в с. Дружба Решетилівського району Полтавської області. Закінчив філософський факультет Національного університету імені Тараса Шевченка. Працював учителем історії Фарбованської СШ Яготинського району на Київщині.
  З 1975 року в Полтавському державному педагогічному інституті (університеті) імені В. Г. Короленка, де пройшов шлях від ст. лаборанта до першого проректора. З вересня 1990 по липень 2008 року — ректор університету. В останні роки життя Володимир Пащенко — професор кафедри філософії та історії України, голова спеціалізованої ради по захисту кандидатських дисертацій з педагогіки, а також член спеціалізованої ради по захисту докторських дисертацій з релігієзнавства при Інституті філософії НАН України.
  Володимир Пащенко — кандидат філософських, доктор історичних наук, дійсний член Академії педагогічних наук України, професор, почесний професор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. Також він був головним редактором часопису «Історична пам’ять», «Наукові записки Полтавського педуніверситету».
  Автор понад 370 наукових публікацій, серед них: «Державна політика щодо православної церкви в Україні (1917-1922)» (1992), «Українська автокефальна православна церква. Важкий шлях до визнання» (1993), «Держава і православ’я в Україні, 20-30-ті роки ХХ століття» (1993), «Ніч минула, а день наближається...», «Держава і православ’я в Україні. 20-30-ті роки» (1994), «Православ’я в Україні. Державно-церковні стосунки. 20-30-ті роки» (1995), «Православ’я в новітній історії України». В 2 кн. — Кн. 1 — 1997; Кн. 2 — 2001, «Національні традиції державотворення в нарисах з позиції політичної та релігійної думки» (2000), «Греко-католики в Україні» (2002), «Більшовицька держава і православна церква в Україні» (2004), «Православна церква в тоталітарній державі» (2005), «Гончарова правда про духовність і церква» (2006).
  Заслужений працівник освіти України. Лауреат премій імені Панаса Мирного, Івана Котляревського, Володимира Короленка, Самійла Величка, Івана Огієнка. Голова Полтавського відділення Малої академії наук України та обласного відділення Українського фонду культури.
  Нагороджений Міжнародним орденом «За примноження добра на землі», двома орденами Української православної церкви, почесними грамотами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Занесений до Голубої книги Кембріджського університету «Інтелектуали світу» (2004), американського бібліографічного інституту в номінації «Великі уми ХХІ століття» (2005), нагороджений срібною медаллю Оксфордського університету за наукові досягнення (2006).
  Редакція Інтернет-видання «Полтавщина» висловлює свої щирі співчуття рідним та близьким Володимира Олександровича Пащенка.
  Інтернет-видання «Полтавщина»
  Світла пам'ять.

 2. #2
  Offline
  Нервова, курррва

  Re: Світла пам'ять


  Світла пам"ять.
  Хорошою був людиною.
  Шось робиться в світі не те....
 3. #3
  Offline
  Пророк

  Re: Світла пам'ять


  афигеть. а когда он стал колышним? я до сих пор считал что он и был ректором.
 4. #4
  Offline
  Нервова, курррва

  Re: Світла пам'ять


  erazer, минулого року.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы