Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 24.
    2.0

Re: Свою косметику - забирайте

fabulist, апісняю як любитель покупок в Ів Роше через пошту: там шоб "добить" до ціни, після якої дарують подарунок, іноді доводиться замовляти шото такоє, шо прям щяс ненада. поскіки я люблю все потестить, распічатать і поюзать, то в мене запасів "ціляка" почті немає. а до літньої спеки стояли собі десяток різних гелів для душу, які зараз в розход аж летять. крем Біо і крем проти мрщін (насправді проти втоми шкіри) були в подарунках, точно. я думаю, людині вони просто не потрібні, подарувати нікому, то чому б не продати? нормальний хід педалей, ящитаю. зараз там всякі модні і дорогезні креми дарують, але в мене такого добра вже достатньо, так шо не ведусь )))

Зануда

nickeler, і ще "закрившиєся салони" подарунків:
    http://www.poltavaforum.com/parfumer...tml#post220264
    як натякає нам Скай.
    2.0

fabulist, ну скоріше всього да. але шо в тім поганого. я знаю дєвчєта нагрібатюь тоннами те добро, а потім міняють , продають. можна вважати, шо це болєзнь, породження споживацьким суспільством. з іншого боку, помножена на менталітет - ну як це так, якшо такий класний подарок!? а потім приходить усвідомлення, і ти думаєш, блін, куда його все дівать...

або ше. в ІР часто бувють подарунки сурпризи. і шо вони туда впхнуть - невідомо. іноді той сурприз застосувати можна. а якшо помада, та ще й розова??? ну абошо )
    Зануда

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    fabulist, ну скоріше всього да. але шо в тім поганого
    нічого злочинного, принаймні. Якщо хтось продасть, хтось купить і всі залишаться задоволеними, то це навіть гарно.
    Єдине - коли для реклами видумують байки, мені чомусь неприємно. Часто на форумі таке трапляється. Якщо ТС стала жертвою моєї параної, то перепрошую ))).
    2.0

ну може невдобно людині зізнатися в шопоголізмі ) або боїтьсмя шо почнеться осуд - типу оо, тобі безкоштовно дісталося, а ти продаєш.
    полосатік

Тут скоріше не розпродаж наслідків шопоголізму, а звичайна торгівля косметикою, яка чомусь маскується під "продам своє", мабуть такий маркетинговий хід, щоб втертися в довіру до покупців. Мовляв "собі купила, не встигаю використовувати", а покупець вже думає "собі поганого не купляють, треба брати". А обурення пов'язане лише з обманом, було б це звичайне оголошення продажу, то було б все чесно... Чи може в мене вже теж параноя?
    Новачок

Ребята, частично продукты из салона, который закрыли
    Частично подарили, частично сама купила :(
    Но теперь понимая, что всего этого уже достаточно многовато, а деньги нужны хочу попробовать все это продать. Наложенным платежом шлю,потому что самый демократичный способ отсылки и вы уже видите коробочку и я получу деньги.
    Все в основном в одном экземпляре, поэтому можно понять ,что это не мой бизнес ))
    Могу сфотографировать шкаф с этим добром.
    А так за ценой не постою, делаю скидки ! спрашивайте
    модератор

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Я маю версію. Просто людина дуже гарна, от і дарують постійно косметику. Вже просили просили - переходьте на побутову техніку, туристичне обладнання або оздоблювальні матеріали, але хіба їх чомусь можна навчити?!
    Я може теж ненайгірша людина, але будь ласка даруйте готівку. Бо нашо мені четвертий телевізор, третій кухонний комбайн і незрозумілі китайські цяцьки?
    Пророк

Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
    Я може теж ненайгірша людина, але будь ласка даруйте готівку. Бо нашо мені четвертий телевізор, третій кухонний комбайн і незрозумілі китайські цяцьки?
    а ще можна написати вішліст і попросити відмічати людей, коли хтось шось купив
    Новачок

Заздалегідь попереджати кому що купляти )

Ось тому треба продавати те,що не потрібно тобі, але комусь може принести корість та радість.
    Дівчата,якщо щось припало до душі напишіть мені в ЛС , з радістю відповім. Хлопці - беріть на подарунки дівчинам.
    Все свіженьке, запаковане, усе якісне.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3