Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей703Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 337 из 586
Показано с 3,361 по 3,370 из 5854.
 1. #3361
  Offline
  Філософф

  Re: Полтава Парапланеризм


  Ответ Сообщение от vov4ik3 Посмотреть сообщение
  при случае спрошу можно ли свободникам летать ...
  ....а может не будешь улей шевелить!

 2. #3362
  Offline
  Пророк

  Re: Полтава Парапланеризм


  На выходных планируются полеты?
 3. #3363
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Полтава Парапланеризм


  Пилоты, никто не планирует поездку на Клементьева в период с 20 июля по 2 августа!?
 4. #3364
  Offline
  Пророк

  Re: Полтава Парапланеризм


  Ответ Сообщение от ser.mel Посмотреть сообщение
  ...а может не будешь улей шевелить!
  не буду !
 5. #3365
  Offline
  Пророк

  Re: Полтава Парапланеризм


  http://www.yapfiles.ru/show/431392/1...00ad9.flv.html
 6. #3366
  Offline
  Пророк

  Re: Полтава Парапланеризм


  А вот и первая подача:
  http://www.avia.gov.ua/documents/Reg...tiv/23847.html

  Для тех кому лень выискивать в документе знакомые буквы , публикую тезисно.

  Про затвердження Порядку взаємодії Державної авіаційної служби, Міністерства внутрішніх справ, Державної митної служби, Адміністрації Державної прикордонної служби та Міністерства оборони при запобіганні та припиненні протиправних дій в сфері цивільної авіації України

  2. Утворити у Міністерстві внутрішніх справ структурний підрозділ у складі 30 співробітників для спільного з Державною авіаційною службою припинення протиправних дій в сфері цивільної авіації України.

  4. Міністерству внутрішніх справ здійснювати заходи, передбачені законодавством та направлені на недопущення незаконного використання повітряних суден авіації загального призначення та безпілотних повітряних суден.

  2. Порядок визначає механізм взаємодії Державіаслужби, МВС, Держмитслужби, Адміністрації Держприкордонслужби та Міноборони у запобіганні протиправних дій у сфері цивільної авіації України, їх припинення при здійснені діяльності юридичних та фізичних осіб, які виконують польоти на повітряних суднах у повітряному просторі України або здійснюють діяльність яка впливає чи може вплинути на безпеку польотів або завдати шкоди населенню та (або) народному господарству.

  5. Залучення до планових перевірок працівників МВС здійснюється згідно з планами роботи Державіаслужби, у яких передбачено проведення спільних рейдів щодо запобігання та припинення протиправних дій у сфері цивільної авіації України. Зазначені плани завчасно погоджуються з керівниками відповідних територіальних органів МВС.

  6. Проведення позапланових заходів здійснюється у разі надходження до Державіаслужби інформації щодо здійснення протиправних дій у сфері цивільної авіації. Інформація про протиправні дії у сфері цивільної авіації до Державіаслужби може надходити від органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, правоохоронних органів, окремих громадян тощо.
  У разі отримання вказаної інформації, державний інспектор Державіаслужби спільно зі співробітниками МВС перевіряє її достовірність та об’єктивність, про що доповідають кожний своєму керівництву.
  При підтвердженні інформації, у найкоротший можливий термін організовується спільний виїзд до місця здійснення правопорушення або до вказаного пункту.

  Основні завдання, в межах компетенції, МВС, Держмитслужби, Адміністрації Держприкордонслужби та Міноборони
  при взаємодії з Державіаслужбою
  13. Знати розташування злітно-посадкових майданчиків, літальних апаратів, що знаходяться в межах відповідних територій підконтрольних правоохоронним органам, а також пілотів-аматорів, що на ній проживають, про що надавати інформацію до Державіаслужби.
  14. Інформувати Державіаслужбу про виявлені факти протиправних дій у сфері цивільної авіації щодо:
  виявлення незареєстрованих злітно-посадкових майданчиків, літальних апаратів, а також пілотів-аматорів, що не мають відповідних документів для організації спільних заходів;
  виявлення фактів чи надходження інформації щодо виготовлення літальних апаратів (за межами підприємств по їх виробництву), їх використання, обслуговування, стоянки чи зберігання за межами аеродромів, чи інших дій, які можуть призвести чи призвели до протиправних дій та створюють чи можуть створити загрозу безпеці життю чи здоров’ю людей, нанесенню матеріальної чи екологічної шкоди довкіллю.
  15. Міноборони у разі виявлення випадків виконання польотів без відповідного дозволу або відповідних повідомлень оперативно надає до МВС та до Державіаслужби інформацію стосовно місця та часу здійснення правопорушення для проведення заходів по затриманню порушників на місцях скоєння порушення.

  ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
  1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

  У зв’язку з розвитком приватного сектору літальних апаратів цивільної авіації України, розширенням використання таких повітряних суден як у комерційних цілях, так і для задоволення корпоративних потреб організацій та індивідуальних потреб населення, появи нових класів та категорій літальних апаратів та сфер їх застосування, розвитку нових видів авіаційного спорту, що супроводжується значним розширенням інфраструктури цього сектору поза межами аеропортів та аеродромів, дедалі гострішими стають проблеми збільшення кількості випадків польотів незареєстрованих, в тому числі легких, надлегких та аматорських літальних апаратів з грубими порушеннями вимог законодавства України та нормативно-правових актів, які регулюють діяльність цивільної авіації та порядок використання повітряного простору.

  Несанкціоновані польоти літальних апаратів, які здійснюються без інформативного забезпечення відповідних органів регулювання повітряного руху, з грубими порушеннями вимог законодавства України та нормативно-правових актів, які регулюють діяльність авіації та порядок використання повітряного простору можуть призвести до настання надзвичайних подій, зіткнення таких суден з іншими літальними апаратами....
  На сьогодні певна кількість правопорушень, які пов’язані з використанням «малої авіації» здійснюється саме власниками незареєстрованих літальних апаратів.

  Прийняття проекту акта дозволить нормативно врегулювати порядок взаємодії Державіаслужби з правоохоронними органами з метою попередження авіаційних подій, припинення протиправних дій у сфері цивільної авіації при експлуатації літальних апаратів «малої авіації» та забезпечення безпеки авіації.

  2. Мета і шляхи її досягнення

  Метою прийняття даного проекту акта є врегулювання питань забезпечення дієвого контролю в галузі використання авіації загального призначення, державного регулювання та нагляду за дотриманням вимог безпеки польотів і авіаційної безпеки.

  8. Громадське обговорення
  Проект акта не потребує консультацій з громадськістю.

  P.S. А в остальном прекрасная маркиза, всё хорошо, всё хорошо.
  Взять отсюда:
  http://paragliding.in.ua/index.php?t...;topicseen#new
 7. #3367
  Offline
  Пророк

  Re: Полтава Парапланеризм


  Ответ Сообщение от Alek Посмотреть сообщение
  1 июля уже давно позади! Кому достался подарок от Николаевича? С кого бутылку коньяка (а может даже и не одну) сбивать?
  Так как все кто активно занимается имеют уже свою технику - приз пока остается в студии. Не дарить же параплан за то что человек раз в год с нами на полеты выезжает.

  Ответ Сообщение от FLY_INTER Посмотреть сообщение
  А вот и первая подача:
  На пятницу всем распечатаю выдержки из законов и аэронавигационные карты полтавского района в формате А4.
  Может кто-то карту на цветном принтере штампонет?
  Так же нужно, чтобы у всех были летные книжки, какой никакой, а документ (особенно у тех, кто не состоит в федерации). Бланки летных книжек, штук 10-12 уже в клубе.

  Как вы поняли я уже в Полтаве. Обработаю видео с поездки - положу на ютуб.
 8. #3368
  Offline
  Гуру

  Re: Полтава Парапланеризм


  Ответ Сообщение от Skystalker Посмотреть сообщение
  Может кто-то карту на цветном принтере штампонет?
  Можешь бросить карту на электронку (ща брошу адрес на телефон)? Необходимое кол-во?
 9. #3369
  Offline
  Пророк

  Re: Полтава Парапланеризм


  Ответ Сообщение от Янkа Посмотреть сообщение
  Можешь бросить карту на электронку (ща брошу адрес на телефон)? Необходимое кол-во?
  Отправил. Формат Word 2003. Думаю штук 12 хватит.

  Клип склепал

 10. #3370
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Полтава Парапланеризм


  Ответ Сообщение от Skystalker Посмотреть сообщение
  Так же нужно, чтобы у всех были летные книжки, какой никакой, а документ (особенно у тех, кто не состоит в федерации). Бланки летных книжек, штук 10-12 уже в клубе.
  Что нужно для того чтобы вступить в ФПУ?
+ Ответить в теме

Теги для этой темы