Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей8Благодарности
  • 3 Сообщение от nickeler
  • 1 Сообщение от nickeler
  • 1 Сообщение от nickeler
  • 2 Сообщение от sharasha
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 10.
    2.0

"Моє ім"я". Підтримаємо Сашка Лаврентьєва!

Літературна студія "Полтавські джерела" при обласній організаці НСПУ проводить благодійний концерт "Моє ім"я" на підтримку молодого, талановитого поета Сашка Лаврентьєва.
    Місце проведення - Полтава, мала актова зала педунівеситету. Час проведення - 17 грудня 2009 року, початок о 13.00
    Вхідний квиток - від 5 грн.
    Переаховані кошти будуть передано на лікування Сашкові.

Довідка:
    Допоможіть врятувати життя юного поета Сашка Лаврентьєва

На лікування юного поета Сашка Лаврентьєва потрібні кошти. Мала академія літератури та журналістики закликала усіх небайдужих допомогти хворому.

«Кілька років тому у столичній клініці імені академіка Амосова Сашку Лаврентьєву було проведено складну операцію на серці. Лікарі врятували йому життя. Але на превеликий жаль зараз стан його здоров’я погіршився. Він перебуває у реанімації. Недавно у нього помер батько. Виховує його мати. Мешкають вони у крихітній кімнаті професійно-технічного училища. Всевишній наділив Сашка великим талантом. Він пише вірші, прозу, займається літературним перекладом. Його зрілі твори щоразу друкуються у літературно – мистецькому журналі „Сузір’я” в інших виданнях та колективних збірках дитячої творчості. Один із його віршів лунав у сесійній залі Верховної Ради України.

Сашко Лаврентьєв є членом Міжнародної дитячої організації „Мала Академія літератури і журналістики”. На ІV Міжнародному фестивалі юних літераторів та журналістів „Рекітське сузіря-2008” Сашко Лаврентьєв став лауреатом у двох номінаціях – “поезії” та „прозі”.

Керівництво Малої академії літератури і журналістики та редколегія газети -журналу „Сузір’я” звертається до усіх небайдужих людей допомогти врятувати життя талановитій дитині.

Для цього ви можете перерахувати певну суму коштів електронним поштовим переказом матері Сашка Лаврентьєва ТАРАСІНІЙ Ользі Владиславівні за адресою: вул. Маршала Бірюзова, 90/14 (гуртожиток), кв.230, м. Полтава, 36007», – йдеться в повідомленні прес-служби Малої академії літератури і журналістики.

http://zik.com.ua/ua/news/2008/05/15/136266
    http://www.tovarish.com.ua/archive/9...unyi_poet.html
    http://vechirka.pl.ua/articles/2009/7/22/31015635/

2.0

Re: "Моє ім"я". Підтримаємо Сашка Лаврентьєва!

БОРОВ, ну то маєш можливість.
    2.0

4405885014613712 Тарасіна Ольга Владиславівна
    ну або якшо хочте особисто передати телефонуйте координатору 050 3462703 Олена Валентинівна
    і приходьте на концерт. буде цікаво. ми постараємося.
    можна купити благодійні квитки від 5 до 100 грн.
    все передамо Сашкові.
    Новачок

Боров +1!
    ИМХО, - тоже думаю. кто хочет поддержать парня - лучше - деньги на счёт.
    Ничего не имею против организаторов, но где появляются фонды, координаторы. оргкомитеты - там денюжки , как правило. оседают не по назначению.
    А с концертом как таковым идея неплохая, надо привлечь внимание к пацану - всё-таки очередная полтавская достопримечательность - человек с пересаженным сердцем.
    2.0

Yaberezapryjom, а ви прийдіть і внесіть свої кошти. або на приват-банк. нам по суті все рівно, головне щоб допомогло хлопцеві. і на концерт приходьте.
    Новачок

Я деньги отдаю матери парня. напрямую. А концерт...тут уже одни пытались организовать благотворительный спектакль театра Гоголя. Артисты согласились играть безо всякого, ОЦЕВУМ дал зал бесплатно... А организаторы - убицца ап стену! перечислили бюджетные деньги на счёт какой-то там полиграфической фирмы - за афиши. И ВСЁ. По сути. прикрываясь именем умирающего пацана. поддержали некую полиграфическую фирму. Зачем хоть Сашкино имя в эту грязь вмазали...
    2.0

Yaberezapryjom, ми все робимо власним коштом: сценарій, люди, презентації - всьо або самі ручками робим, або просим тих, хто зробить за спасіба. а гроші кому хочте тому і віддавайте, головне шоб їх там отримали. і ще, не треба про всіх судити по одному випадку. шахраїв завжди було багато.
    Новачок

2nickeler да ладно вам! посты внимательнее читайте:".....Ничего не имею против организаторов, но где появляются фонды, координаторы. оргкомитеты - там денюжки , как правило. оседают не по назначению.
    А с концертом как таковым идея неплохая, надо привлечь внимание к пацану - всё-таки очередная полтавская достопримечательность - человек с пересаженным сердцем."
    ]

разве это кому-то обидно или неправда? Сами говорите, что мошенники существуют))))
    2.0

дякуємо всім, хто допомагав і був не байдужим. кошти зібрали, але вчасно не було донорського матеріалу і Сашко помер. співчуваємо мамі, і віримо, що в "тих світах" краще.
    Нервова, курррва

Йоб твою мааааать!!!!!((((((((((((((((((((
    Яке гімно - життя!
+ Ответить в теме