Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей23Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4
Показано с 31 по 38 из 38.
 1. #31
  Offline
  Пророк

  Re: Тантра – Волшебство Любви (18-20 сентября 2009)


  ну ви блін даєте! (правда не всі). я ще не бачив на полтава-форумі такого некваліфікованого обговорення. якісь дивні версії: тантра - це утримання... тантра - це збудження... ну можна ж щось почитати спочатку, чи треба одразу відписуватись і ділитись своїми фантазіями??

  Розрізняймо тантру як бізнес і тантру як філософію; в останній бажаючі фільтують всякі там чакри і все, що зоморочує, і те, що лишається, можна споживати!

  І чому це AmoKK'у на спрдобались учасники? на третій фотці гарні облицця у дівчат. на мій розсуд.

 2. #32
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: Тантра – Волшебство Любви (18-20 сентября 2009)


  Просветите нас!
 3. #33
  Def
  Offline
  .

  Re: Тантра – Волшебство Любви (18-20 сентября 2009)


  Тантра-на!
  (с) (Лесь)
 4. #34
  Offline
  ри?

  Re: Тантра – Волшебство Любви (18-20 сентября 2009)


  Victorious, пробачте канєшно моє невігластво і те, шо я ділюся своїми фантазіями, але ж вони (фантазії) не виникли з нічого: у будь-якому випадку потрібне підґрунтя. Ними стали науково-популярні передачі (а там казали - стримувати енергію!!! Стримувати!! До якогось там часу, а потім випорскувати!! Ну чи якось так...). Вибачте і за передачі, бо читати про тантру якось не доводилося - не цікавилася я цим, аж до цієї теми. Потім поспілкувалася з другом, він мені дещо прояснив. І те, що викладають у нас в Полтаві, явно далеке від цього вчення.
  Шо тада треба хавать?
 5. #35
  Offline
  Пророк

  Re: Тантра – Волшебство Любви (18-20 сентября 2009)


  Російська вікіпедія дає визначення, які ще білше заплутують. найбільш інформативна там фраза: "Та́нтра — термин, возникший в результате культурного шока европейских миссионеров, давших столь примитивно-обобщающее название разнородным учениям и практикам индуизма, буддизма, бон, новых религий и культов Нью-Эйдж". мабуть так воно і є.
  В англійській вікіпедії знайшов більше :
  Tantra (Sanskrit: तन्त्र; "weave" denoting continuity), [1] (anglicised tantricism or tantrism) or tantram (Sanskrit: तन्त्र) is a religious philosophy according to which Shakti is usually the main deity worshipped, and the universe is regarded as the divine play of Shakti and Shiva.[2] The word Tantra also applies to any of the scriptures (called "Tantras") commonly identified with the worship of Shakti.[2] Tantra deals primarily with spiritual practices and ritual forms of worship, which aim at liberation from ignorance and rebirth.[2]
  себто філософія, що розглядає світ як божествену гру Шакті й Шиви (богів, які, примітивно кажучи, уособлюють жіноче та чоловіче начало), бла-бла, і метою якої, тобто філософії, а не гри, ясна річ, є самовдосконалення та підготовка до реінкарнації.
  Оскільки тантру в маси несуть в парі з сексуальністю, знаходим пасаж і про це:
  Sexual rites
  Sexual rites ... constitute a vital offering to Tantric deities. Sexual rites may have also evolved from clan initiation ceremonies involving transactions of sexual fluids. Here the male initiate is inseminated or ensanguinated with the sexual emissions of the female consort, sometimes admixed with the semen of the guru. The Tantrika is thus transformed into a son of the clan (kulaputra) through the grace of his consort... Although popularly equated with Tantra in its entirety in the West, such sexual rites were historically practiced by a minority of sects...
  When enacted as enjoined by the Tantras, the ritual culminates in a sublime experience of infinite awareness for both participants. Tantric texts specify that sex has three distinct and separate purposes—procreation, pleasure, and liberation. Those seeking liberation eschew frictional orgasm for a higher form of ecstasy, as the couple participating in the ritual lock in a static embrace. Several sexual rituals are recommended and practiced. These involve elaborate and meticulous preparatory and purificatory rites. The sexual act itself balances energies coursing within the pranic ida and pingala channels in the subtle bodies of both participants.

  - якщо коротко, сексуальні ритуали - пожертва тантричним божествам (отакої!). На Заході вони асоціюються з тантрою загалом, але їх практикує меншість тентричних сект. Кульмінацією ритуалу, пишуть тут, є "відчуття безкінечної свідомості обох партнерів". Тантричні тексти розрізняють три РІЗНІ мети сексу - відтворення, задоволення і звільнення. Ті, хто прагне звільнення, заміняють "фрікційний оргазм вищою формою екстазу". "рекомендовані і практикуються певні сексуальні ритуали", а сам статевий акт "збалансовує енергію" прани... далі не можу зосередитись, бо згадую Лесеве "То мабуть прана прийшла".
  Практики тантри, пропоновані в цивілізованй частині світу, є доступними адаптаціями, що грунтуються на зрозумілому. Місце сексу в цьому може бути більшим або меншим, залежно від доброї волі конкретного гуру чи як він там в тантрі називається (втім, як і ціна). бажано ставитись до цього критично, але користь отримати можна. Принаймні, тантра вчить (для гармонії) позитивно ставитись до партнера, взагалі людей і світу. А також конкретним технікам такого ставлення, наприклаж масажу - і того, з яким настроєм його роблять!
  Далі можна заглиблюватись до безкінечності. Карпа писала, що коли вона дивится на босих селян у Шрі-Ланці, їй стає смішним потяг європейців до буддизму. Можна накупити літератури і вчитись переливати енергію в божествених сферах, вивчивши кількасот слів на санскриті; можна вдосконалювати сексуальні техніки, можна вчитись посміхатись всім навколо.
  це як карате: для когось це філософія всього життя, а для когось - прийомчики, як відбитись від гопників.
  або йога: хатха-йога, з усіма її асанами і стоянням на голові, є лише першим з дев'яти чи скільки їх там рівней; хто хоче, може дійти до зупинки дихання і астральних польотів, хто не хоче, просто розвиває гнучкість.

  все написане є лише моєю особистою точкою зору, заснованою на доступних джерелах, і не може претендувати на вичерпність або істину в останній інстанції)))
 6. #36
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: Тантра – Волшебство Любви (18-20 сентября 2009)


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Російська вікіпедія
  Википедия, даже российская не есть гарант абсолютной истины.
 7. #37
  Offline
  Пророк

  Re: Тантра – Волшебство Любви (18-20 сентября 2009)


  Звичайно! тим більше що її інформативність в цьому питанні близька до нуля.
 8. #38
  Offline
  Новачок

  Re: Тантра – Волшебство Любви (18-20 сентября 2009)


  9-11 апреля в Полтаве тренинг –интенсив по
  ТАНТРА-ЙОГЕ «Энергия и Экстаз»!!!
  (Практики Ошо и Андрея Лапина).

  Тренинг –интенсив – это 2.5 дня непрерывного практикования и максимально полного погружения в себя.

  Тренинг состоит из трех этапов:

  1. Практики для активации, набора и подьема энергии

  2. Практики для максимально полного усвоения и распределения активизированной энергии.

  3. Уравновешивающие практики для повышения уровня и качества осознанности.


  Такая последовательность обеспечивает максимально полный трансформационный эффект.

  Программа тренинга предусматривает индивидуальную, парную и групповую работу с телом, энергией, дыханием, умом, вниманием и осознаванием.

  Ведет тренинг один из самых сильных и опытных Мастеров Тантры на сегодняшний день –
  Алексей Вдовин, сайт – www.veter-peremen.com.ua


  Запись и подробноси по телефону -0990575310 –Ольга,
  e-mail –olgamedical@rambler.ru
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4

Похожие темы

 1. Куда пойти 23 сентября?
  rys в разделе Куди піти в Полтаві?
  Ответов: 7
  Последнее сообщение: 22.09.2008, 01:41
 2. Признание в любви на 82 языках!
  AmoKK в разделе Стосунки, Кохання, Романтика
  Ответов: 6
  Последнее сообщение: 23.06.2008, 09:28
 3. Языки Любви
  P0rn0 в разделе Стосунки, Кохання, Романтика
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 22.04.2006, 08:57

Теги для этой темы