Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей27Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 22.
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Re: Период "притирки" и что с ним делать?

DevilsAdvocate, адвокат, судя по тексту - Вам не в радость. На старте топика в посте - 2 раза упоминается слово проблемы, словно Вы их ожидаете. Имхо тормозните пока с сожительством, пока не измените собственное отношение. Никоим официально не говорите "Давай жить вместе". По крайней мере в этой ситуации. Зовите сразу на ночь, потом на день и на ночь, потом на уикенд. Потихонечку так, и сами не заметите как переедет к Вам (со временем). А там и поглядите, только не сгущайте краски заранее - на что настроитесь, то и получите /проверено электроникой/. Как дойтете до того состояния, когда все будет в радость, вопросы отпадут.

Завсідник

Ответ Сообщение от иринушка Посмотреть сообщение
    проблемы надо решать по мере возникновения.
    нельзя держать в себе обиды, молча раздражаться. если что-то угнетает- говорите об этом сразу.
    Это действительно походит на обговаривание проблемы, без ее наличия.
    Дык подготовится жеж нужно, что бы избежать типичных ошибок

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    только не сгущайте краски заранее
    Дык я ведь и не сгущал никогда, всегда говорю:"Пусть что-то произойдет, а решать все будем исходя из сложившейся ситуации." Зародилось все, может и не в моем мозгу, но раз оно спроецировалось и осело в моем, значит какая-то проблема существует.
    part of me

DevilsAdvocate, відчуття того, що можуть бути проблеми може бути із-за того, що ти десь їх бачив в чужому житті (батьки, родичі в першу чергу, потім друзі та інші).
    Руда, з хвостом

АлекSє в мене знайома, також жили довго разом, потім було весілля - гучне з купою родичів, по всім штампам. Так от: через місяць після нього запитую: як вам сімейне життя? А вона - головне, шо нічого не змінилося!

DevilsAdvocate, я сама часту грішу тим, що очікувані проблеми (які то в принципі можуть і не виникнути) не дають зробити вирішальний крок. Часто готую собі - пути к отступлению - на всяк випадок. А коли відступати вже нікуди, часом охоплює паніка.
    Але основна думка от у чому: це ж ВАША людина, з нею вже не перший день і не перший місяць разом. Вона така - зі своїми недоліками. Своїх тараканів принесе у ваш спільний дім. Але ж ви увесь цей час були разом і це не заважало людити одне одного. А коли буде важко (а може і не буде) просто згадайте з чого все починалося, за що полюбили і як хотіли бути тільки з нею... А проблеми треба вирішувати відвертими розмовами - без образ, докорів, наїздів....просто пояснюючи одне одному, що і чому не подобається. Кажу з власного досвіду - іноді виявляється, те, що здавалося проблемою - і не проблема зовсім. (я думаю, що ти думаєш, що я переживаю через це, і тоді я переживаю, що ти переживаєш, що я переживаю...........)

Будьте щасливі і не бійтесь нічого!
    2.0

замєтка із жизні.
    Вона народила дитину. Він пішов наліво. Вона свалила до мамки з дитиною. Він позвав її назад в інше місто, на свою аборігенщину. Вона залишила дитину мамі, і сказала шо їй необхідна "прітірка". О у людей як буває! а ви про притірку до весілля...
    Філософф

У кохані думати тверезо??? - мабуть не вийде. Це дуже складне питання, я ще не жив ні з ким разом, але ви своїми постами десь зачіпаєте мою душу. Якщо сказати відверто, то присутній страх. Страх втратити людину, яку кохаєш, втратити відносини. Страх, що не зможемо перетерпіти і будемо отруювати один одному життя. Хіба варто таке терпіти??? А можливо, варто терпіти і тоді прийде, та сама життєва гармонія??? Мабуть, доки не спробуєш не дізнаєшся...

Шо, тяжко жить на свете октябрьонку Пєтє? Отож бо і воно, що ніхто не знає, як воно правильно і далі має бути. Мене теж приблизно такі роздуми іноді посєщают
    Добрий модер ))

Я також впевнена, що не треба заздалегідь вирішувати, що де і чому не так піде. Ви обоє не можете знати як воно піде насправді і, можливо, те як складатиметься ваше спільне життя буде ідеальною моделлю для вас особисто. Головне, відкинути всі уявлення, перестороги і категоричні позиції і сприймати кожен день як будівництво спільного життя.
    Завсідник

Ребят, я очень ценю ваши конструктивные мысли и советы, я правда, приму их во внимание!
    Но пожалуйста, давайте параллельно с попытками анализа моей личности и моих психологических проблем обсудим саму ситуацию.
    Не уж то все скажут, что ни у кого такого не было или может чё-то было у друзей??? Обсуждать чужое и давать совет со стороны, оно то можно, а вот дать чё-то реальное, чё-то свое, так все смотрю уходят в себя, ну конечно проще ж дать совет, чем признать свою слабость и сказать: "да, у меня такое было, я его не решил" или "да, у меня такое было и я его решил таким-то образом". Да скажите, в конце концов, не свой пример (если так уж страшно вытягивать на поверхность свою ситуацию), а чей-то, но по теме.
    модератор

Ответ Сообщение от DevilsAdvocate Посмотреть сообщение
    А в чем, если не секрет, состояли ваши "притирки"?
    В бытовом плане мы разные люди. Например: я из еды культа не делаю, муж - гурман. В планировании семейного бюджета разногласия были, но потом нашли золотую середину. И многое другое, думаю, Вам не интересно будет.

DevilsAdvocate, из жизненного опыта: если Вы задумываетесь над решением, и как оно будет, то , ИМХО, это не Ваша девушка. Куда спешить? Лучше подождать "свою" половинку, ту, единственную, рядом с которой Вы будете летать на крыльях любви и не думать о притирках.
    Опять из опыта: если бы вернуть годы назад, я бы не так построила свою жизнь.
    ри?

DevilsAdvocate, ну шо ж, от чесно, зі свого досвіду не можу сказать - якось все складно і дивно у мене получається, а так би як на духу виложила - ти ж в курсі :)
    Но от порадити можу!
    Канєшно, тут всі нарадили. І я ж хочу не відставати від людей!
    Вобщєм, я думаю, шо тобі ще не раз влетить, за то, шо ти невчасно підліз під руку, не підніс сумку чи не там поклав носки (важлива порада - не розкидай їх, де попало, дівчата цього не люблять!). Але ж це все того варте, да ж?! Ти ж любиш, і все таке. Думаю, і вона тебе любить, раз іде до тебе жить - ти пробач, але ти реально странний!!! Мовчиш багато, не холєрік (для мене особисто це взагалі непонятно і необ’яснімо)! Не ругаєшся матом !!!!! Правда, і вона в тебе - кхм....слов не підберу
    Ну коротше, щастя вам. Все стерпиться. А як ні - сразу буде видно, шо напрягаєтесь: ну воно завжди так, навіть на початку відносин - якшо вже роздражає після перших пари тижнів, то знач промах у виборі "любімого спутніка".
    Головне - легка сковорідка, як помітила Руда. І замашна. Мабуть це мрія всіх дівчат - легка і замашна сковорідка, шоб яяяяяяяяк вмазать!!

Ну а якшо шось не заладиться - завжди можеш покинути цю, і взять на воспітаніє меншу) Під себе, таксзать виліпити:)

П.С. От блін, і любов же головне!! Не заморачуйся!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3